51
Segítsünk együtt , Fabionak
  • V43 1105
    #1
    Sziasztok!

    Akiben van egy csöppnyi együttérzés, vagy épp csak egy gombnyomással segíteni szeretne, az most megteheti.



    A fenti képen egy 5 éves kisfiút láthattok, aki génhibával született. Nem tud még egyedül állni, se futni, nem tud fekvő helyzetből felülni sem. Csak pépes ételt képes magához venni, és a mindennapos tevékenységekhez segítségre van szüksége. Annak ellenére hogy a család számos pénzt áldoz különböző terápiákra, a legnagyobb változást és előrelépést a delfinterápia nyújtaná.
    Létezik egy kívánságlista, ahol 10 000 Eurot lehet nyerni. Erre a kívánságlistára ők is feliratkoztak, ahol sokáig az első helyen szerepeltek.
    De most mégis visszacsúsztak olyanok miatt, akik álomutazást vagy épp álombúvárkodást kívánnak maguknak.

    Arra kérek mindenkit, hogy aki tud, és szeretne segíteni menjen a következő weboldalra

    és nyomja meg a skálán a 10-es számot.

    Van egy másik hely ahol szavazni lehet Fabio-ra

    Spende für Fabio (Delphintherapie)

    Köszönöm szépen a segítséget, a család és a magam nevében is!
  • Dave John
    #2
    Megvolt
    Remélem megnyerik a pénzt! Sok sikert
  • blackgamer
    #3
    rokonod? ismerősöd?
  • gyuri12
    #4
    én segítettem neki:) aranyos kölyöknek néz ki...
    és ha az első helyezettnél,rákattintok,arra,hogy 1-es,akkor nekik ugye kevsebb lesz a pontjuk?:)
  • antijuve
    #5
    megvolt
  • V43 1105
    #6
    Nem.
  • akyyy
    #7
    az angol részénél csak 1 "versenyző" van
  • V43 1105
    #8
    Nem, nem a rokonom, csak interneten leletem rá, gondoltam adjunk egy esélyt a kisfiúnak!
  • Csabesz6
    #9
    nyomtam egyet
  • V43 1105
    #10
    Köszönöm mindenkinek akik eddig szavaztak, várom a többit =)
  • gyuri12
    #11
    megyek én is reklámozni:)
  • Csibe001
    #12
    Megvolt, reméltem nálam kerül előrébb ;)
    Hajrá Fabio!!
  • kuci06
    #13
    én is nyomattam neki egy 10-est :)
  • gyuri12
    #14
    én már 2-őt szavaztam:D közben reklámozom mindenütt...
  • tigeroo
    #15
    eh, de hülyeség (1. linknél rányomtam a kölökre..de a 2. linkben lévő oldalon olyan fasságok vannak és ezért kapnak pézt? me sirnak hogy NY-ba mennének stb?)
  • tigeroo
    #16
    clickclickclick for fabio
  • CattiBrie
    #17
    kamu
  • Czdano
    #18
    Done :) #16 <- lol
  • PJack
    #19
    :D
  • gyuri12
    #20
    lol!:D
  • V43 1105
    #21
    Nem kamu, hameg nem tetszik...
  • akyyy
    #22
    ha megnyeri utánna én jövökj ingyen vip mindenkinek:D
  • desigo
    #23
    ment a 10-es...
  • Szabi1991
    #24
    ment egy tizes..
  • Szabi1991
    #25
  • Palinko
    #26
    persze, egy 10 es a legkevesebb... megvolt
  • dienesoft
    #27
    eggyel több tízes
  • V43 1105
    #28
    Köszönöm szépen mindenkinek! :)
  • CaviaR
    #29
    Ment egy tizes Fabionak.
    Ettől függetlenűl átverés gyanús. A delfinterápiát zárkozottság, depresszió, és egyéb lelki problémákra szokták alkalmazni. Egy génhibával született gyereken ez sajnos nem segít. :(

    Kívánom a képen szereplő kisfiúnak, h teljes értékű életet élhessen.

  • shad0w
    #30
    már nem azért, de ha jól látom akkor a perpill első helyen álló kislány is beteg, és rajta is segíteni szeretnének. bár nem beszélek németül, de nekem vmi ilyesmi jött le abból amit ott írtak... szal miért is kéne a fabionak jobban a segítség mint pl annak a kislánynak? én nyomtam mindkettőre egy 10est, bár ez ugye egymáshoz képest nem sokat változtat a dolgokon...

    http://www.esprit.com/forever/de/top10.php
  • Palinko
    #31
    végül is az a lényeg,hogy a beteg gyerekek kapják meg a pénzt,ne az utazni vágyó fiatalok...
  • V43 1105
    #32
    Nézd, nyomok én is egy 10-est a kislányra :)
  • petee
    #33
    nyomtam én is rá egy zehn-t.gyógyuljon meg!
  • shad0w
    #34
    persze én ezt értem, és teljesen egyet is értek ezzel, félreértés ne essék, nem sajnálom én tőlük azt a pénzt, sőt... csupán ez számomra kicsit szar érzés h két szerencsétlen beteg gyerekkel itt versenyeznek a több pontért (ill jobb átlag pontszámért). bárcsak mindkettő megkaphatná inkább azt a pénzt és segítséget amire szüksége lenne...
  • Palinko
    #35
    jaja akkor teljesen egyetértünk. de legalább 2. helyre bekéne hozni fabiot is,hátha kap valamit ő is
  • ruffirant
    #36
    nah szavaztam én is:10 pont
  • DeO
    #37
    megvolt
  • Czdano
    #38
    LOL :D
  • Sephi
    #39
    :DD
  • bardocz
    #40
    nyomtan én is tizest,utazni vágyóknak meg egy nagy 1-est x)