23
Az amerikai csodashow :)
  • Neogan
    #1
    Először is üdv!
    Nem tudom ismeri-e közületek a Robot Chicken című amerikai sorozatot. Ennek szereplői műanyag figurák, általában híres filmeket, rajzfilmeket, képregényeket ferdítenek el nagyon beteg stílusban. Egy epizód 10 perc hosszú. A poénok néhol elég durvák, de isteniek. Angol tudás nem hátrány

    Itt van négy nagyon jó epizód, de YouTubeon többet is találtok. Várom a véleményeteket.
    Robot chicken
    RC-2
    RC-3
    RC-4
  • uHs Gerzson
    #2
    +fav

    Mindig megnézem az új részeket amióta megy a sorozat :)
  • Dave John
    #3
    Robot chicken süti imádom az ilyen stílusu poénokat ^^
  • Bokafix2
    #4
    Ezt nevezem barátom...

    Elindítasz egy témát, de egy fikarcnyi szó nem sok, annyit nem írsz bele.
    Alap dolog, témaindításnál, hogy legyen minimum egy kis ismertető az adott témáról, egy kép, vagy link, ilyesmi...

    Akkor minek indítod el ha annyira sem törődsz vele, hogy a véleményeddel gazdagítsd.
  • Bokafix2
    #5
    Bocs.... 0 hsz volt a téma mellé írva és mikor beléptem semmi sem volt írva bele, val.színú lassú a net...

    bocsesz
  • Neogan
    #6
    no problem ;)
  • Pheaper
    #7
    :Dd
  • Neogan
    #8
    Amúgy egy kis plusz info:

    Robot Chicken is an American stop motion animated television series created by Stoop!d Monkey and Sony Pictures Digital and produced by ShadowMachine Films, currently airing in the US as a part of Cartoon Network's Adult Swim line-up, in Britain as part of the Bravo's Adult Swim line-up, and in Canada on Teletoon's Detour nightly adult programming. It premiered on Sunday, February 20, 2005. Seth Green and Matthew Senreich are the creators and executive producers of the show. They are also on the writing team, and have even directed some episodes. Seth Green provides many voices for the show.

    Robot Chicken is a Sketch show that parodies a number of pop culture conventions using stop motion animation of toys, action figures, dolls, and claymation (usually for special effects) and various other objects, such as tongue depressors. The show's name was inspired by a dish on the menu at a Chinese restaurant, Kung Pao Bistro, where Green and Senreich had dined. (Wikipedia)
    Schwarzi :)
  • Gnome
    #9
    gcidurva sorozat:D...kijöttmár a 3madik évad?
  • Neogan
    #10
    Ha jól tudom még nem :(
  • Neogan
    #11
    Ja még valami. Az epizódok streamelhetők az Adultswim oldaláról is.
  • akyyy
    #12
    ha nicsn hozzászólás, nem is tudsz beirni :)
  • Shadow_THH
    #13
    lol pont most néztem végig :D

    vannak új részek? mármint a 2 évad utániak?
  • Lacc
    #14
    Én nem tudok 3. évadról, legalábbis sehol nem láttam abból részeket. De akinek bejön a stílus és már kivégezte az összes részt az nézze meg a "Town Called Panic"-ot, hasonló debilség valamennyire.
  • Calver
    #15
    harmadik évad helyett jön először - ha jól írta imdb - 30 percnyi Star Wars parodizálás
  • Kicsikiraly
    #16
    +fav imádom :D
  • ScarY MAN
    #17
    ehhh cink..najonem...am vicces ez a robi csiken xD +fav
  • Super Saiyan
    #18
    erröl a RobotBoy jut eszembe :DDD
  • Frosty01
    #19
    ez a legállatabb amit valaha is láttam :DDDDDD
    köszönöm
  • fsgh
    #20
    EZ a legjobb része:) láttam már vagy 20x de még mindig röhögök rajta:DDD
  • Neogan
    #21
    Láttátok a Weasel-Stomping Day-eset? Az hihetetlen beteg :D
    A másik nagyon jó az a Monk-paródia a Cork! "I'm a tornadoooo, hahahaha!!!" (season 2 ep 12)
  • EmThor
    #22
    ez nagyon nagy, mostanában nem néztem, de királyság :D
  • nanotech
    #23
    Láttam már az összes részt ami eddig kint van:) Állatság:D S3-at várom főleg a 17-i Star Wars Special-t:):D Az nagyon kemény lesz, csak nem vágom, hogy lehet nézni "élőbe"... Ha netán tudná valaki, hogy lehetne nézni neten?! Elmondhatná NBA-t tudok meg NFL-től kezdve mindent,de az Adult Swim-et, hogy a faszba lehet fogni arra még nem jöttem rá:)