139
Samsung SGH-U600
  • Deviance
    #1
    Minden ami u600 az ide jöhet
  • grebber
    #2
    Nagyon baba ez a teló.
    U600 teszt!

    Ezen a pár telon gondolkodom melyiket kéne venni.
    Samsung U600
    LG KE970 Shine
    Sony Ericsson W850i
    Vagy a még nálunk nem kapható LG KE 770
  • BrokenDreams
    #3
    Én is a shine és az u600 között gondolkodtam de szerintem a shine-nál kicsit ratyi az a görgetős navigációs vmi az elején :) és megláttam az u600at hááát szerintem most nincs szebb teló a piacon :D
    Már egy hete használom semmi gond a kamerája nagyon ott van a zene szépen szól rajta csak ajánlani tudom
  • Brolly
    #4
    Én helyedbe u600ast venném, egyértelműen az a legszebb, a shine is szép csak ahogy Broken mondta, a görgető elrontja az egész öszképet...
  • BrokenDreams
    #5
    Ha vki tud olyan oldalt ahol lehet normális dolgokat tölteni pl játékok hátterek stb. az írhatna nekem vmit mert nem nagyon találok 240*320 as kijelzőre jó dolgokat.
  • BrokenDreams
    #6
    Ezt az oldalt ajánlom minden motorolásnak aki elakadt vmiben nekem mindig segített www.motoportal.hu/forum
  • grebber
    #7
    Báttyám most vett ilyen telót.

    Azt szeretném megkérdezni hogy hogy lehet gépre vinni a telefonról a képeket??

    Mert memóriakártya nincs és a másik "média" üzzemmodban nem igazán jöttem rá!
  • neoCT
    #8
    Képeket, témákat stb-t a www.zedge.net -en találhatsz.
    Sokféle van, válogatni elég nehéz, de ha nem magad akarsz kreálni, akkor elég sokat találsz itt.
    Teljesen ingyenes, csak regellj, és napi 30 letöltésed van ;)
    Nekem ált elég ennyi, ha nagyon keresgélek, akkor szoktam annyit vagy kicsivel többet találni csak, ami érdekel.
  • grebber
    #9
    Bárhonnan szerzek képeket ez nem akadály, de engem az érdekelne ,hogy számítógépről hogy tudom feltenni a telefonra a képeket. Mert nincsen memóriakártya a telefonba és így nem lehet beállítani a háttértár dolgot telon csak a média vagy mit de ugy nem tudom lehet-e egyátalán a telóra másolni ebben a módban!
  • Schongo
    #10
    Sziasztok.Most vettem egy U 600-as telt. Szeretném hátérnek a naptárat rakni de a beállításokban ez a menüpont inaktív.Tud vki segíteni?
  • Pheaper
    #11
    eddig jó a teló már sikerült kiütetnem is ^^
  • leoon
    #12
    beállítások - kijelzés beállítása - háttérkép - (itt a legelső állíthatóságot témáról normálra váltod és utánna lejjeb mész és bekapcsolod a naptár hátteret)
  • leoon
    #13
    fel kell telepíteni a cd-jét (amit én kaptam a teló mellé) és USB kábellel összekötöd és ennyi
  • Vityuska
    #14
    sziasztok a samsung sgh-u600-ra hogyan lehet játékokat rakni?
  • leoon
    #15
    felrakod az other files mappába a játék .jad és .jar formátumát eztán pedig a .jad formátumára ha rámész akkor már telepíti is
  • Vityuska
    #16
    de így se engedi
  • leoon
    #17
    hát, akkor nem tudom.
    próbáld meg több játékkal is, mert mindet nem engedi felrakni. nekem is volt olyan aminél kiírta, h ismeretlen formátum vagy ilyesmi.
  • leoon
    #18
    ja és ne a memóriakártya other files nevű mappájába tedd a dolgokat hanem a telefon egyéb fájlok mappájába.
  • Vityuska
    #19
    nincs benne memória kártya.és esetleg van olyan milliomos játékod erre a telóra amit fel tudsz vagy feltudtál rakni??
  • leoon
    #20
    hát hallod milliomos játékom az nincs, tehát arról nem tudok semmit mondani neked, h mi lett volna vele. nekem egyedül a nfs pro street nem ment fel.
  • leoon
    #21
    http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=19660264 itt olvasgass
  • Vityuska
    #22
    semmit nem enged:( próbáltam JADMAER-rel de azzal se megy
  • leoon
    #23
    mit nem enged a JAD maker?
  • spidey
    #24
    Nekem JAD-ra is kiirja a telefon Other Files mappájába másolva, hogy Unsupported File. Ötlet?
  • spidey
    #25
    semmi, megoldódott
  • Anteris
    #26
    azért megoszthatnád a tudásodat...
  • Vityuska
    #27
    megcsináloma jad file-t és azt rakom a teéóra de úgy se engedi telepíteni
  • leoon
    #28
    mert kell a jar file is! tehát jad és jar kell és elvileg így engednie kéne. vagy így csináltad?
  • Vityuska
    #29
    így csináltam de semmi
  • leoon
    #30
    hát sajna akkor több ötletem nincs. én így csináltam és sikerül.
  • Vityuska
    #31
    és te semmilyen kódot nem írtál be???
  • leoon
    #32
    tényleg kell 1 telepítő kód is
    mindjárt megírom
  • leoon
    #33
    *#9998*4678255# ezt beütöd, leokézod, kiírja a telefon, hogy ''Bekapcsolva'', bemásolod az egyéb fájlok mappájába a kívánt játék .jad és .jar fájlját, a .jad-ot kiválasztva Opciók, megkérdezi, hogy telepítse-e, igent nyomsz, és telepítve van.

  • leoon
    #34
    majd írd meg h így sikerült-e!
  • Vityuska
    #35
    nagyon szépen köszi a segítséget összejött
  • ftomi89
    #36
    Hello!
    Segítséget szeretnék kérni. A következő a problémám:
    Vettem egy 1gigás memóriakártyát a d600asomba, de enm tudom hogy lehetne gépről a kártyára file-okat másolni. Van erre valami megoldás?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Vityuska
    #37
    össze dugod USB-vel és elvileg amikor bedugod fel kell ismernie a total commandernek a telefon memóriáját és a memókártyát és úgy áthúzod a zenékhez
  • ftomi89
    #38
    total commander nem nagyon akarja megtalálni :/
  • ftomi89
    #39
    samsung pc studio-val is csak a telefon memóriáját látom
  • Vityuska
    #40
    és sajátgép???