1228
(kiállítások, rendezvények, versenyek)








  • redbull0304
    #1
    Nagy bánatomra lemaradtam a mai Ferraris eseményekről... Pedig már több mint egy hete tudom, hogy lesz mégse találtam sehol róla normális információt... Csak már későn... Remélem ezek után, nem fordul elő velem se és mással se ilyen, aki bármilyen eseményről tud, valami információt az írja be hátha valakit érdekel!
  • redbull0304
    #2

    Első nemzetközi custombike show, amerikai autó kiállítás és találkozó a SYMA Csarnokban!

    Link
    www.rodandcustom.hu

  • Vlala #3
    Minél többet látom, annál inkább érzem, hogy ott a helyem. :)
  • Bandi 18
    #4
    Második RALLYCROSS EURÓPA BAJNOKI FUTAM
    NYIRÁD, 2007. JÚNIUS 1. - 3.

    Az elsőn voltam nagyon jó volt. Szerintem idén is ki fogok menni

  • redbull0304
    #5

    Május 27. Gyorsulás, Tököl Repülőtér

    Link:
    www.futam.hu



  • Hellhammer
    #6
    Ford majális 2007.
    Tököl Repülőtér, 2007. május 19.

    Ez lesz a 2. Fordos majális, a tavalyi nagyon jól sikerült sztem. Tudom ajánlani mindenkinek akinek Ford-ja van, vagy csak szereti a Ford-okat (nem csak az új modellek lesznek ott).
  • Z
    #7
    Tökön szúrom magam. Pont most... :(
  • Taranov
    #8
    Selénia Rally most szombaton, Pécsen Alfáknak.
  • Met
    #9
    Nemtudtam a mai Ferráris eseményről (mondjuk nem is érdekel) nem tudtam a május elsejei szoci veterán autó "gyűlésről" a közlekedési múzeumnál és a lovis autótalálkozóról sem. Pedig direkt néztem milyen programok lesznem elsején.
    Baromira nem használják a netet mint reklámfelületet :(
  • szitya01
    #10
    Nem tudja vki, hogy a Ferrari konvoj melyik határnál hagyja el az országot és kb mikor ér oda? Én úgy néztem Rédicsnél vagy Letenyénél mennek ki. Aki tud vmit feltétlenül szóljon, köszi.
  • desigo
    #11
    el akarod őket téríteni?
  • szitya01
    #12
    :)) Nem, csak meg akarom őket nézni, gondolom nem olyan lassan mennek majd mint Pesten.
  • Z
    #13
    Meg akarja előzni a Ferrarikat...
  • redbull0304
    #14
    Második nap – május 18.

    Budapest Kongresszusi Központ (Novotel oldalában) – Találkozó
    - Érkezés - 10.00 óra

    Kimegyek 100% ide elvileg mind a 60 Ferrari kijön!!!!!
  • szitya01
    #15
    Hát ha olyan tampóban mennek mint pesten nem lesz nehéz.
  • Szabi1991
    #16
    Ferrari 60 Relay Budapesten..
  • öregember
    #17
    ferrari-k
  • desigo
    #18
    uhh mennyi kép:)

    komoly ahogyan a városban vonulnak...
    kár,hogy Enzo nem volt
  • redbull0304
    #19

    Második nap – május 18.

    Budapest Kongresszusi Központ




  • öregember
    #20
    kattintottam párat délelőtt
  • redbull0304
    #21
    Köszi! :)
  • Met
    #22
    nemrégen értem haza onnan, szépek voltak az autók és motorok de a szervezés igaz hungaricum volt, pedig meg lehetett volna jól is csinálni
  • Vlala #23
    Én meg lekéstem. Persze, miért ne pont én legyek ügyeletben ilyenkor? (Grrr.)
    A képek nagyon jók, ilyen guruló szobrokat ritkán lát az ember. Ha valakinek még vannak képei, megoszthatná a hozzám hasdonló "rászorulókkal". :)
  • OrioN the S
    #24
    ^^ már nincs is kedvem kimenni D:
  • Met
    #25
    Nemtudom eldőnteni, hogy a ma vagy ügyeletben vagy tegnap voltál, mert akkor még ma kimehettél volna:)
  • Vlala #26
    Igen, kimehettem volna, bár azt hallottam, a nagyobb része szombaton volt. Vasárnap már a fű sem nő, olyankor aludni kell. :)
  • Met
    #27
    Végül is a lényeg szombaton volt, a 4 lowrider közül egy tönkrement (eltört a hátsó híd) a monster truck meg fentakadt a 2 roncson, se le se fel :) talán egy Hummerrel rángatták le de azt már nem vártuk meg
  • Szabi1991
    #28
    ingyenes Renault versenyek a ringen...
  • szitya01
    #29

    Hétvégén újra Csillagtúra. A Mercedes-Benz klasszikus autói idén ismét nekivágnak Magyarország útjainak.Az idei, sorban az ötödik futam helyszínéül a szervezők - Eger, Pécs, Szeged és Zalaegerszeg után - az Őrséget választották. Így akik oldtimer Mercedeseket csodálnának a hétvégén, azok az ország nyugati felében keressék őket. A pénteken Budapestről induló futam befutója vasárnap, Szombathelyen lesz.
    WWW.VEZESS.HU

    Ha valai tudja az útvonalat az Őrségben írja le!
  • szitya01
    #30
    Közben már meg is találtam: http://www.mercedes-benz.hu/csillagtura/hu/
  • redbull0304
    #31

    EVO Gyorsulási Verseny Június 29-én

  • szitya01
    #32
    Szombathely Rally a hétvégén, /szombaton/.
  • redbull0304
    #33

    Budapest Classic Grand Prix (június 23.)

  • desigo
    #34
    EVO gyorsulási verseny élőben
  • Z
    #35
    Közlekedésbiztonsági Családi Nyílt nap MA a Hungaroring-en.
  • zsola01
    #36
    Aki szereti az f1 -es ligákat az jelentkezzen ebbe:OHF1Cl nagyon jó egy liga ha minden jól megy egy baráti társaságot hozunk létre.Várom mindenkinek a segítségét a ligával kapcsolatban.Itt az oldal:http://gportal.hu/portal/hf1l/ a liga játékát a bal felső sarokban kévő letöltésekből tudjátok letölteni ez egy rendes játék csak rakjátok fel és már játszhattok is.
  • Bandi 18
    #37
    Július 20-22 Veszprém Rally. Én ott leszek mind a három napon. Nagyon jó lesz, mint tavaly :D
  • desigo
    #38
    csinálj képeket...
  • Bandi 18
    #39
    Íme néhány kép, a prológról.
    Minőségtől nem lehet seggre esni az biztos de jobb mint a semmi :)













  • Bandi 18
    #40
    Remélem ma már nem lesz olyan meleg mint tegnap...