16
Első nemzetközi custom bike show, amerikai autó találkozó
  • Met
    #1
    Rod and Custom Show

    Időpont: 2007.05.19. - 2007.05.20.
    Helyszín: Budapest, Syma rendezvényközpont
    Nemzetközi custom bike show, amerikai autó és hot rod kiállítás, amerikai autó találkozó

    http://www.rodandcustom.hu/index.php

    Nem reklám célból nyitottam a topicot (a tavalyi luxusautó show-nak is volt topic) csak kíváncsi vagyok, hogy mennek e innen páran.
    Igazából nem fűzök hozzá nagy reményeket, szerintem ennek is el lesz b@szva a szervezése :(
  • ScarY MAN
    #2
    épp most beszéltük hawerral hogy megyünk :D király lesz
  • Szabi1991
    #3
    a tuning autó show-s topikomat (is) zárták..
  • gordon 24
    #4
    Na ez tutti Lesz.. Megyek én is ugy néz ki! Egy HNR találkozó?
  • Met
    #5
    Még nemtudom melyik nap megyünk ki, de összefuthatunk.

    Írtam a szervezőknek, hogy lesz e valami részletesebb program terv vagy valami mert ez így elég karcsú és van e valami különbség a 2 nap programja között.
    Azt írták, hogy szombat kora délelőtt lesznek a bemutatók (gondolom a low rider meg a monstertruck) és ennyi.
    Ebből gondolom, hogy szar lesz :(
    Nem szerveznek meg normálisan semmit, azt hiszik ha kiraknak pár autót meg motort annyi elég.
  • gordon 24
    #6
    Akkor ez megint csak egy szokásos magyar kiállitás lesz! Gondolhattam volna:D
    Egyébként a Discoveryn is reklámozzák, azért remélem lesz valami érdemleges is.

    Az időpontot meg majd megdumáljuk, én sem tudom mi lesz jövöhéten még.
  • Szabi1991
    #7
    OCC-sek ittlesznek ? :D

    vagy esetleg a Chip Fuse ? :)
  • gordon 24
    #8
    Hát ezt nem tartom valószinünek:D De hátha:D
    Csodálkoznék.
  • Met
    #9
    Mármint Chip Foose-ra gondolsz?
    Nem hinném, hogy valamelyik is eljönne, bár úgy lenne az igazi hamár a Discovery is támogatja a rendezvényt.
  • Szabi1991
    #10
    igen, arra gondolok :) :P
  • Met
    #11
    Ha az OCC is jönne akkor kicsit drágább lenne a belépő, hogy ki tudják fizetni őket :)
  • Vlala #12
    Reméltem, hogy valaki megnyitja, én nem akartam / mertem. Mi mindenképp szombaton megyünk, megpróbálunk nyitásra odaérni.

    Más: Ne majmoljátok már a Discoveryt! Nem csak az a szép amerikai autó / motor, amelyen Chip Foose / O.C.C. logo szerepel, honfitársaink is elég szépet tudnak alkotni ebben a műfajban. Ha valaki csak a Discoról ismeri a rod-kultúrát, az még nem látott semmit. Sajnmos nálunk az Apehangeren kívül nincs ilyen jellegű tévéműsor...
  • Met
    #13
    Elég sok embernek a Discovery mutattak meg ezt a műfajt (nekem is), ami nem feltétlenül baj.
    Nekem nem attól lesz szép egy motor, hogy OCC van ráírva, vagy tetszik vagy nem, mindegy, hogy melyik országban készült. Viszont az is számít, hogy ki csinálta, ha nem szimpi akkor a motorja sem jön be:)
  • Vlala #14
    Ez igaz, a Discovery nélkül talán még mindig Ladákat tuningolnánk. :)

    Ha valaki készített fényképeket a show-n, légyszi ossza meg velem / velünk! Sajna családi program miatt nem tudtam elmenni.
  • öregember
    #15
    képek
  • Vlala #16


    Miket hagytam ki...