22
  • BStage
    #1
    én ma a picasa-n döbbentem le, kellett volna magyarul valakinek. Letöltöm, felrakom, átváltom magyarra, de irja, hogy elavult, frissiteni kell. (még, jó, hogy most töltöttem le a hivatalos oldaláról) Frissiti magát, újra kell inditani. Újrainditom, erre visszaáll angolra. Visszamegyek beállitásokba, eltűnt a magyar nyelv, ki se lehet választani. Frissitést leszedni persze nem lehet. Bravó!
    Azon már csak röhögtem, hogy a leghülyébb effektekkel lehet a képet tönkretenni, ellenben képtelen normálisan képet átméretezni... Ki kell exportálni a képeket máshova vagy emailben elküldeni, hogy át lehessen méretezni valamit, de ott is csak a szélességet lehet beállitani. Elképzelem azt a projektvezetőt aki erre rábólintott, hogy igy jó lesz... És ugye nem 1.0-ról beszélünk.

    Egyre nagyobb gányokat ad ki a google az az igazság. Jobb lenne, ha arra koncentrálna amiben jó, a keresésre.
  • Loverman
    #2
    a keresést egyszer megcsinálták, onnantól nem lehet tovább fejleszteni... ha valami 100%-os akkor mit javítasz rajta? *sigh*
  • kisb92
    #3
    Én saját magamnak csináltam frontpage-el startlapot, de nekem megfelel az is. Operát használok: böngészés közben tájékoztat az új levelekről, egy kattintással megnézhetem, válaszolhatok, egyszerű levelező, de a célnek megfelel; rss-t is rögötn tudom olvasni.

    Jobb.
  • peba
    #4
    Sztem meg tök frankó az iGoogle.
    Angolul kell használni. Mint a Gmailt is. Sokkal hamarabb vannak friss dolgok.
  • k0zi
    #5
    Használd a windows átméretezését :)
    Jobbklikk és resize. Windows XP Powertoys-nál tudod letölteni.
  • psishock
    #6
    "1ik képen dupla aláhúzva: dologot" áh, csak magyar tájszólás rulez, azok a szép hagyományok...
  • dawinD
    #7
    tőzsdefigyelő és az útvonaltervező nálam 2 honapja nem megy, nem egy nagy hír. amugy meg netvibest reklámozzák a netvibs oldalon ne egy google fikázó "tech" cikkben. nekem személy szerint tökéletesen megfelel így is már pár hónapja a google kezdőoldal..
  • Penge4
    #8
    "ha valami 100%-os akkor mit javítasz rajta?"

    Kezdésnek azt, hogy a magyar felületen nem tudom müxik-e már az Opera gyors előre gombja, mert régebben még ezt sem támogatta, ellenben angol nyelven...

    Azért mentségükre legyen szólva, hogy a Netvibes erre van kiélezve, így egyértelműen az a legjobb a Google meg egy kereső, akik már egyre többmindenbe vágták a fejszéjüket. Sokminden be is jött. Például a Gmail.
  • BStage
    #9
    köszi, de nem az a kérdés, hogy hogyan lehet egy képet winen átméretezni, hanem, hogy milyen minőségű dolgokat ad ki mostanában a google a kezéből
  • Ajnasz
    #10
    Nem gagyi. A startlap az gagyi, egy iGoogle nem gagyi maximum nem ugyanaz, mint a netvibes...
  • echo
    #11
    Van calendar... Egyébként meg ez az egész netvibes, meg igoogle, meg az összes többi jó nagy baromság. Divat hülyeség. Másképp egyszerűbben, gyorsabban el lehet érni ugyanazokat a dolgokat amiket így.
  • Worki
    #12
    Nem olyan rossz az, használd angolul. Oda fejlesztik, plusz csak örülhetsz hogy van magyar is. De tényleg feleslegesek az ilyenek...
    A googlenak meg van sok jó dolga és sok közepes dolga, amit meg nem kell használni!
  • haxy27
    #13
    szerintem értelmetlen feltelepiteni, mivel a IE7 be van épitve a kereső, és én állitom be meik keresőt akarom használni.
  • Tetsuo
    #14
    LOL messze van a 100%-tól és soha nem fogja elérni.
  • Griphons
    #15
    szerintem az a gond, hogy a Gugli jó magasra állította saját mércéjét a jó dolgaival, ezért minden amit alacsonyabb szinvonalon vezet be (mert lássuk be azért, az iGoogle csak most kezd feljönni), azt durván leszólják a kritikusok.
    Ez van, majd lesz jobb is...
    Hajrá gugli!
  • icewolf
    #16
    Egészségedre... IE7?... LOL!
  • takysoft
    #17
    Jelzem IE7 igenis jó program.
    Hogy lenne már rosz, ha ellopták az egész Firefox-ot?
  • chuky123
    #18
    off
    ma az iexplorerbe(6) olyan hibába ütköztem hogy a képeket nem akarta megnyitni
    (iwiwen). Alul az állapotsorba kiirta hogy pop-up was blocked.
    Jó akkor lekapcsoltam az előugró ablaktiltást de semmi változás.
    No akkor install firefox.
    Ott legalább minden müködik
  • Worki
    #19
    Ja, Firefox a legjobb
    És az IE7 döglassú
  • Phaemoor
    #20
    de ez miért újdonság? én a _magyar_ verziót használom (iGoogle) már vagy fél éve...és már akkor sem volt új
    2 hónapja meg szépen áttértem az angolra, mert az új dolgok ott értelemszerűen gyorsabban megjelennek
  • Phaemoor
    #21
    ja meg mellesleg rss olvasásra ott a Google Reader...
  • Phaemoor
    #22
    most olvastam csak végig: van naptár is, meg maps is...