147
Vámpírok és Vérfarkasok harca
  • Kiado
    #1
    Szöveg alapú játék.
    Végre magyar nyelven is lehet játszani. Csinálsz vámpírt, vagy vérfarkast, támadod a másik fajt, felszereled fegyverekkel stb.
    Dolgozol, hogy pénztkeress, klánbalépsz, saját menedékedet fejleszted.
  • Pigo
    #2
    Am EZ a cím,és ha az 1#-ben megadott linkre kattintasz akkor gyarapatítod a pontját!!!!

    SZVSZ ez reklám nem?
  • Kiado
    #3
    Mivel nem volt róla még téma és én csináltam, szerintem ennyibe nem rokkan senki bele, hogyha az én címemen keresztül nyitja meg a game-t :)
  • zvaragabor
    #4
    Miért lenne reklám? Akkor close-olhatnák az összes játék topikot, és weboldalas topikot.
  • FLeK0
    #5
    Mielőtt minden hülyegyerek ilyeneket kezd linkelgetni, valahogy szűrni kéne a bitefight szót a fórumban.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Dehogynem. Ez tisztességtelen előnyszerzés ÉS reklám egyszerre. Majd a helyiek eldöntik mi legyen veled.
  • Tatyla
    #7
    majd az onbucman xD
  • Kandurex
    #8
    Szal mi legyen, zárjuk, töröljük, hagyjuk?
  • armageddon666
    #9
    Szal ez egy ilyen gém? aszittem már ezis ilyen gagyiság mint az agyszívós meg stb -.- furcsálltam is hogy haverom linkel ilyet mert nem szokott :D de ha ilyen szöveges RP akkor már megértem ^^
  • Goth
    #10
    még mindig nem értem, mért számít reklámnak. Ennyi erővel az összes játék topikja az.
  • wantonly
    #11
    Me' pontokat kap érte azért.
  • Kiado
    #12
    Én sem, ennyi előjog nem jár, hogy témanyitás miatt legalább lehessen saját linket használni!?
  • 0Fritz0
    #13
    #2, #11
  • armageddon666
    #14
    miért járna? nemgondolod hogy ez csalás? mármint nem is csalás de szerintem sunyi előnyszerzés...
  • zvaragabor
    #15
    Sztem a topik maradjon, szvsz nem reklám, nem is volt még ilyen topik, topiknyitó meg feltételezem elolvasta a játék oldalán, hogy azt a linket fórumokba NE másolgassa be.
  • Goth
    #16
    Nem értem, miért kell egyeseknek ilyen fasznak lennie. Miért fáj az valakinek, ha másnak jót tehet, amikor neki nem kerül semmibe. A szempontodból teljesen mindegy melyik linket használod, és valakinek örömet is szerzel vele.
  • armageddon666
    #17
    igen másik nemtommenyinek meg elrontod mondjuk a játékát.
  • zvaragabor
    #18
    "Tipp: ezt a linket hozzáadhatod honlapodhoz, aláirásodhoz vagy megadhatod barátaidnak. Ne használd fórunokom, vendégkönyvekben vagy chat-en. Aki igy használja a linket figyelmeztetés nélkül törölve lesz. Ha valaki a linkedre kattint, meg lesz marva, ezért te zsákmányt és aranyat kapsz."

    idéztem a hivatalos oldalról
  • armageddon666
    #19
    figy, kb mint mikor voltak az iylen autószépségversenyek NFShez. úgy nyertek hogy szóltak havernak hogy szavazzanak rá. most ez hol fair? szerintem ugyanolyan ez a 2 dolog...
  • 0Fritz0
    #20
    Talán ha közölte volna velünk, hogy mivel jár, ha a linkre kattintunk.
    Sunyiság powa.
  • Goth
    #21
    élelmesnek áll a világ.
  • Thanatos
    #22
    #18
    élelmeseknek csak éppen még a játéknak a sjaát szabályzatával is ütközik amit csinált...
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Márminthogy sunyi kis görényenek áll a világ?! Tudod, hogy ha véded őket, akkor valószínűleg te magad is az vagy?!
  • 0Fritz0
    #24
    No sebaj, egy ban-t biztos megért.
    A topic szvsz maradjon, hátha valaki kedvet kap hozzá.
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Rém 1xű, szólni kell a gém adminjainak, hogy töröljék ezt a sunyi kis idiótát, aki csal a játékban IS. Megszegte a szabályzatot tehát mehet a lecsóba.

    A topic meg maradhat, mert nem a gém hibája, hogy egyesekbe zéró erkölcsi érzék szorult. Csak a kezdő hozzászólást kell átírni, banerbe betenni a hivatalos linket és el van intézve!
  • Sir Quno Jedi
    #26
    Jelzem, az erkölcstelenség, vagy amoralitás legkisebb jelére IS azonnal le kell csapni amennyiben ez lehetséges, mert csak így lehet elejét venni a továbbiaknak. :D
  • armageddon666
    #27
    yep. egyetértek... a gém jópofának tűnik. a sunyi csalókat banolják. dont worry be happy ^^ peace! meg ilyenek...
  • Mirk
    #28
    és akkor kinél kezdjük?:D
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Mittomén. Aki éppen kéznél van! :D
  • Goth
    #30
    sunyi kis görénynek lenni miért rossz? -.-
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Senki nem mondta, hogy rossz.
  • Goth
    #32
    nah, akkor dícséretnek veszem. htx -.-
  • stream man
    #33
    xD itt egy jatekrol kéne pofázni :D
  • bigfoot
    #34
    ez olyan mint a larkinor?
  • Pheaper
    #35
    sztem jah
  • BlackShadow
    #36
    tyí már ripityára szaggattam 2 vérfarkast :D
    az a kár h televan fordítási hibával az oldal, nameg elgépeléssel :)
  • Kiado
    #37
    Kb. 1 hete indult, vagy picit több, de az angol változat már nagyon régóta megy, onnan lett lefordítva magyarra, 1 ember fordította elvileg, szóval el lehet nézni ezeket a hibákat :D
  • Takezó
    #38
    Elég szánalmas az oldal maga, az már egyszer igaz: )
    Amúgy olyan warriors-os játék kábé, de azért most elvagyok vele
  • Takezó
    #39
    Az, hogy egy ember fordította nem mentség, annyiból jobb, hogy legalább csak egy hülye van: )
  • Takezó
    #40
    no, senki nem játsza? csak reklámnak kellett a topik?:D