47
mmo
  • Tatyla
    #1
    ma kaptam hozzá kulcsot,kipróbálltam nem is olyan rossz...
    az elsö kép,majd késöbb még teszek:

  • Tatyla
    #2
    honlap
  • Thanatos
    #3
    "nem is olyan rossz"
    hát ez biztató... :S
  • tigeroo
    #4
    ha ingyenes akkor megér egy próbát
  • Brolly28
    #5
    még 1 mmorpg:C
  • Czdano
    #6
    Jah és valoszinüleg ezis totál ugyanaz mint a többi :(
  • Tatyla
    #7
    elsö benyomások pár óra játék után:

    mint ahogy a cimében van dungeonokba kell bemenni,ez kábé ugy müködik mint a GW-ben szóval más játékost csak városban vagy quest adó pontokon látni.
    ugyan ugy van erdö vagy barlang de ez változó.

    amit furcsálltam az az hogy a questekért nem jár xp csak gold,igaz arra nagy szükség van mert a skilleket elég nagy lóvékért lehet megvenni...

    lehet hogy még a béta állapot miatt de mondjuk a verziószám fullnak mondja magát,néha a mobok pikk-pakk legyözhetöek mégha 4 is jön egyszerre de néha én fekszek ugy hogy azt se tudom milyen rendezvényre kerültem.

    a grafika átlagos de nem csunnya,igaz néha a füben sasolni kell hova is esett a mobbol ki a loot,effektek szintugy elég jók,hangok is kikelégitöek.

    a hangulat az kissé már labilisabb néha eléggé ellaposodik a sok csépelés,gyilkolászás de mondjuk szerencsére az irányitás megfelelö...

    három kaszt közül választhatunk:
    1.fighter
    2.ranger
    3.mage

    ha már kreálltunk egy karaktert nem kreállhatunk másikat csak ha kitöröljük,(ezt ki találta ki?agyonütném)hülye megoldás...

    na egyenlöre ennyi jutott az eszembe,addihg itt van még egy kép:


  • tigeroo
    #8
    nem rossz, ez de maradok a wownál :P vagy ha ingyenes kell akkor R.O.S.E. online..
  • Doomista
    #9
    télleg nemrossz,de maradok a silkroad online-nál legesleginkább...de kiprobálom.
  • Brolly28
    #10
    totál wow copy
  • bardocz
    #11
    nem jön be anyira maradok runescape és gw-nél úgyis jön a nyár...
  • prezi
    #12
    nemtudok regisztrálni kell meghívó -.-
  • Tatyla
    #13
    kreáljelöbb itt accountot
  • atomkrumpli
    #14
    Kipróbáltuk cimborákkal bíztunk benne hogy egy NCsoft játék nem lehet olyan béna talán valami újdonsdág is lesz benne de pár nap mulva kivétel nélkül mindenki törölte mert iszonyúan egyhangú és ultra egyszerű az egész. Nincs igazi kihívás a küldetések rém unalmasak a grafikája még elmenne de elég fura a szinvilága sajnos hiába wow koppintás mégsem az igazi (a fű szine az büntetés) a zene érdekes talán egyebül az amiben elüt a többitől.
  • tigeroo
    #15
    nyugi, a wow is tök ugyanolyan mint a többi MMO
  • teddymac
    #16
    Szerintem is elcseszték, akkor inkább már Rappelz online
  • quad
    #17
    na ne mar tokre vartam most jon le :D
  • SchG
    #18
    Kinek mi a neve a játékban?
  • ricsa008
    #19
    hali ez az első MMO amit kipróbálok és nem rossz
    a nevem Derce
  • Yosimicu
    #20
    egy rendszerkövetelményt valaki íryon már pls.
  • mark genius
    #21
    valaki írja már le hogy hogy kell regisztrálni légyszives előre is köszönöm.
  • ricsa008
    #22
    senki nem tolja már vele? (csak én)
  • Mosza
    #23
    én elkezdtem játszani, de eddig még egyszer se találkoztam magyarral. Ha van vmi guild szerüség, szivesen jelentkeznék. De nem hiszem hogy aktív játékos leszek. Csak néha tolom vele.Új accot csináltam, most kezdek egy rangert.
    Amugy a membership szerintem viszonylag olcsó ahogy néztem.
  • Kiado
    #24
    Még él a game?:D
  • Kicsi Tibi
    #25
    Na de jó hogy benéztem!:D Én aktív dungeonos vagyok már vagy 2 hete xD.
  • Kicsi Tibi
    #26
    Vagyunk páran magyarok: Satanhound Kicsitibi Lexmagici:)
  • Kiado
    #27
    Most töltöm énis a játékot, nemtudom tolja-e még valaki.. :D
  • Kicsi Tibi
    #28
    Én néha
  • Norbi507
    #29
    Nincs nagy rendszerkövetelménye, még nálam is elfutott gond nélkül ;)
    p4 2,4ghz, 512Mbram, at radeon 9200(128mb)
  • Kiado
    #30
    Egész jó, mikortól éri meg partyzni? Lvl 6 vagyok, de eddig egyedül is megy a dolog úgy néz ki.
  • Kicsi Tibi
    #31
    Nos mondj egy időpontot és megoldjuka dolgokat
  • Kiado
    #32
    Hm mondjuk holnap este 11 után?:)
  • Kicsi Tibi
    #33
    Juj ezzel gondok lesznek 16 vagyok és hát nem tudom megoldnia a 11 órát este...7-8 fele nem jó?:)
  • Kiado
    #34
    Meló + edzés + asszony mellett nekem nemjó délelőtt sehogyse, csak este van rá időm :/ Meddig szoktál fennlenni hétköznap DR-ben?
  • Kicsi Tibi
    #35
    Hát újabban elég ritkán de he hívsz akkor jövök
  • Kiado
    #36
    Membership szerinted megéri? Gondolkodom, hogy 1 hónapot befizetek, de milyen pluszt ad? Amit olvastam, hogy néhány cuccot csak memberr-el lehet használni, meg kevesebb King's Coin-ba kerülnek az npc-nél a beváltható itemek, ezeken kívül ad még valami bónuszt?
  • Kicsi Tibi
    #37
    Hát a bankban 1 helyett 5 tárhelyed lesz, +használhatsz memberes cuccokat...próbáld ki 1000HUF:)
  • Kiado
    #38
    Körülnéztem most honlapjukon is és sajna csak úgy lehet befizetni, ha megadom kártyaszámot meg adatokat, ezt sose szoktam, PayPal-el meg nem lehet fizetni... faxság szerintem :(
    Néztem e-bay en is, de nincs timecard Dungeon Runners-hez.
  • Kicsi Tibi
    #39
    Hát igen dombornyott kártya kell....de akkor nem lenne ennyi memberes ha átb*szás lenne szerintem:P
  • Kiado
    #40
    Dombornyomott kártyám van, de ebay-en is PayPal-el kell fizetni, nem a hitelkártya adatokat kiadni... :(