692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • zoolee
    #1
    Hali, nekem az egyik kedvencem...
    SRY ha van ilyen, én nem láttam ennek nyomát se íGY, seíGY erért nyitottam, ha van zárható...

    Na a lényeget tudjuk..
    Héfőnként 21:00 TV2.
  • akyyy
    #2
    egy két részt láttam, valóban nem rossz, csak a tv2 egymocsok a név miatt
  • zoolee
    #3
    Ja, meg a sok reklám, és már unok tv zni is...
    Negyed óránként csak rekleklám...
  • Palinko
    #4
    jó sorozat,nekem bejön. de a dr house azért még mindég vezet nálam...
    és ha nem gond,szólj valakinek,hogy változtassa meg a topic nevét erre
    NCIS (TV)
    ezt így szokták,meg lehet hogy valaki a szervezetről és nem a sorozatról akar beszélni és így off alakulhat ki...
  • zoolee
    #5
    öö..
    Ha minden igaz ezen lesz ma...


    Két tengerészt megöl egy rendőr mikor megállítja őket. Tony visszatér a betegállományból, de még belekell jönnie a dolgokba. Megmenti Kate és Mcgee életét. Kiderül, hogy a két halott, pilóta volt és levágták a kezüket, mert mindketten a katonaságnál dolgoztak valami új technikájú kütyün és ezért kell a terroristáknak a kezük, hogy bejussanak a bázisra és elvigyék a cuccot...A nyomozás közben rájönnek, hogy Ari Haswarinak köze van a gyilkosságokhoz. A rész végén Kate meghal.
  • zoolee
    #6
    OKs, mindíg elfelejtem a (tv)-t.
  • bigapó
    #7
    hali!

    Nekem is nagyon bejön a sorozat. Szerintem ügyesen elegyítik a feszült krimis hangulatot a jó helyen bemondott poénokkal:))
    Mindegyik karakter nagyon el van találva és jó színészek bújtak a bőrükbe, maximálisan kihozva mindent belőlük. Ha egy karakterrel több lenne vagy kevesebb már nem lenne ilyen jó:)
    Minden hétfőt csak ezért várok, a meló mehet a sunyiba:)
    Remélem megveszik a többi részt is.

    Most nézem, hogy ma nem is lesz?!!! Mi van??? Levették?
  • zoolee
    #8
    Jaja...
    Többirésztet akarunk...
  • bigapó
    #9
    szerkesztve az előbbi. ja és te is Scooter-es vagy? :)) Én igen:)
  • winnie
    #10
    "
    Most nézem, hogy ma nem is lesz?!!! Mi van??? Levették?"

    frei van négyhetente, de jövő héten fejeződik be a 2. évad.
  • zoolee
    #11
    Én iggen..
    Scooter 4 eva..
  • zoolee
    #12
    Ja tlg, azt el felejtettem..Uff...És csak szeptemberbe folytatódik a 3. évad.
  • bigapó
    #13
    már kezdtem megijedni. ja és legalább leadják a 3. évadot:) már nagyon várom. bár lehet, hogy nemtom kivárni és beszerzem más úton és aztán megnézem megint
  • zoolee
    #14
    tökre aszittem, hogy 30. a van.
  • Gerbill
    #15
    Nagyon király sorozat. Ez az egyik, amit a tv-ben szoktam nézni, és nem letölteni:P Ha nem felejtem el, megnézem. A CSI-t még nem láttam, sokan mondják, hogy jó, de nem bírom rávenni magam, hogy megnézzem, múltkor úgy döntöttem, hogy namost megnézem a miamit az rtl-en, de inkáb átkapcsoltam és néztem a Dr.House-t:)
  • zoolee
    #16
    Figy, a dr houset nehogy kihagyd a csi miatt..
    Én kezés óta nézem, ami ha jól emléxem 2002-2003 volt..
    De most már nem annyira.
    Most már inkább dr house,dr csont,NCIS,stbstb...
  • BIZ0906
    #17
    A TV2 majdnem bebukott de sajnos nem
    TV2 Bezár a bazár?
  • zoolee
    #18
    Pöff...Nehogymén..
    Gyertek raboljunk bankt és seggítsük ki őket..XD
    Akkor hovalesz a dr house???
  • zvaragabor
    #19
    Gyááá Kate-et megölték :SSSS
    Nem gondoltam volna hogy egy főszereplőt így rendeznek le. Még egy évadzáró részben sem.
  • nagykovi
    #20
    Huh... hát én is nagyon meglepődtem, el sem akartam hinni egy pillanatig
    Kár hogy megölték :(
  • zvaragabor
    #21
    Amikor lelőtték, azt hittem, hogy majd megint csak valami képzelgés féle lesz valamelyik részéről, mint amikor Kate azt álmodta, hogy elvágták Gibbs torkát. Sztem egy kicsit igazságtalan befejezés. Váratlan volt, senki nem számított erre. Kiváncsi leszek, hogy hogy fog folytatódni a köveztkező évad.
  • Wittgen
    #22
    Jah, váratlan fordulat volt, egész végig Dinoso-ra gyanakodtam, h. megmurdel...
    Kár a karakterért, jó lett volna ha összejön Kate és Dinoso. Amilyen sok poén volt a záró részben, annyira drámai fordulatot vett az utolsó 10 másodperc. Gondolom a 3. évadban lesz vmilyen új csaj helyette. Csak nem tudom, hogy a szexista poénok hogyan fognak működni...
  • Pheaper
    #23
    hi all
    ma ugyeh volt a tv2 őn de ugy vettem észre még nem volt vége a résznek
    szla nem tudjátok honnan lehet leszedni őket?

    azt tom h 14 én ujra kezdi a tv 2 17 30k or..
  • zvaragabor
    #24
    jah újrakezdi az 1. évadot előlröl.
    A tegnap esti meg az évadzáró rész volt.
    A következő(3.) évadot még nem tudni, hogy mikor, és melyk csatorna fogja adni, a TV2- elvileg még nem vállalta el. (tudtommal)
    Részeket ITT letudsz szedni néhányat, bár télleg csak néhány, és az 1. évadból vannak.
    Emellett torrentről.
  • winnie
    #25
    a tv2-n lesz a harmadik évad is, nyilván ősszel, télen.
  • zvaragabor
    #26
    Akkor rosszul tudtam. :)
  • Wittgen
    #27
    Jah, ált. ha egy sorozatot levetítenek az 1. évad első részétől napi adagokban, akkor ált. annak kifutására időzítik a még le nem adott évad első részét. Pl csilagkapu.
  • Gregie11
    #28
    Az utolsó 10 másodpercebn néztem a képernyőt fogtam a távirányítót és nem akartam elhinni amit láttam. Ilyen fordulat után nem gondolotam h meg fogok lepődni azok után, hogy 24-en edződtem.
    Asszem a 3. évadban valami Ziva nevű ügynök lesz Kate helyett.
  • Gábor
    #29
    A tegnapi fordulat után elkezdtem keresni a sorozatot, de az egybe csomagolt évadok, mint az első eléggé alul-seedeltek :(
    Vki talált normális helyet?
  • zoolee
    #30
    Háát...szép heccsat volt.
  • nagykovi
    #31
    Én is elkezdtem keresni a 3. évadot :)
    De sajna csak olyat találtam ami nagyon lassan jön
  • Met
    #32
    Nemrégen volt a Story tv-n egy verkfilm az NCIS-ről. Abban lehetett látni az új csajt, hát, elég furcsa váltás...
  • Tekergo
    #33
    Ő biztos hogy nemlesz olyan mint Kate, nagyon sajnálom hogy "vége". Hiányozi fognak azok a jeléenetek mikor Tony-val hülyéskednek
  • Dracco
    #34
    Nincsen meg valakinek az összes rész?
  • Tekergo
    #35
    De
  • Gábor
    #36
    Lehet tudni itthoni dvd megjelenésről?
  • zoolee
    #37
    Nemigen, de ha lesz akkor úgy is kint lesz esgéponthu főoldalon...
  • Gábor
    #38
    Miért ne lenne kiadva? Elég sok szutyok sorozatot meg lehet itthon venni már így is.
  • zoolee
    #39
    Én azt mondtam, hogy én még nem tudok róla, mert mostanság nem foglalkozom ezzel.
  • Magoo
    #40
    Még nem jelent meg...még nem tuti hogy megjelenik...