568
Comodo Antivirus
  • Airbus A380
    #1
    A tűzfal melledt vírusírtót is csinál a Comodo.

    Használja v-ki?
  • kulabácsi
    #2
    "melledt":O
    amúgy én még a tűzfaláról sem hallottam, nem lehet nagy szám
  • precision
    #3
    a tűzfal több teszten is az első helyen végzett, maga mögé utasítva több fizetős tűzfalat...mert a comodo firewall teljesen ingyenes

    az antivirust még nem próbáltam
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Pedig de. Én is azt használom már egy ideje.
  • skristof
    #5
    nálam is csak a firewall comodo, antivirus az nod és ez így 'tökéletes' eddig.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    DE a NOD az fizetős és nem volt szívem warezolni...
  • Airbus A380
    #7
    A Comodo tűzfal az első a nagy testeken.

    Sok nagy szaki igenis nagy számnak tartja. (de a falat ne itt tárgyaljuk ki csináltam neki külön topikot)

    A vírusölő még csak béta állítólag.
  • skristof
    #8
    diákigazolvánnyal bőven megéri szerintem
  • Airbus A380
    #9
    Kiw vok mit alkotnak. Sztem ciki lenne ha a nagy hírverésű szuperfaluk mellett nem tudnának kihozni egy normális vírusírtót.
  • Zsoltika 007
    #10
    Lehet meglessük. Ha a win tűzfalánál jobb már rendeben leszünk :)
    Egyébként futnak vistán?
  • lck
    #11
    A múltkor kipróbáltam a 2-es betát. Ígéretesnek tűnt, de valahogy az volt az érzésem hogy meg kell várni a véglegeset.
  • zvaragabor
    #12
    Ha a tűzfalra gondoltál, akkor az fényév milliókkal jobb a vin fájörvollnál. De ez tényleg egy másik téma.

    Az antivírus még nem fut visztán(a fal sem még). Várni már várom, de nem tudom, hogy rögtön kipróbálom-e, mert most egész jól elfut egy másik antivir 6 hónapos ingyen licenszel. De biztos kipróbálom majd valamikor.
  • Airbus A380
    #13
    Te kipróbáltad ? Milyen?
  • Zsoltika 007
    #14
    Azért a vista tűzfala elég jó lett sztem.
  • zvaragabor
    #15
    Akkor lehet féreértettük egymást, mert én az XP falára gondoltam, hogy gagyee. A vista falát nem ismerem, még csak vistát sem láttam közelről.

  • blackgamer
    #16
    link? ez ingyenes vírusirtó?
  • zvaragabor
    #17
    Comodo
    Ingyenes, cégek számára is. Magyarul nem tud. BÉTA még.
  • SigS
    #18
    Egy baja van a tuzfalanak, megpedig hogy nincs benne reklam-popupszuro :(
  • blackgamer
    #19
    thx
  • NeoMaN
    #20
    Meg, hogy úgy belassítja a gépet mint az állat.
    :)
  • lck
    #21
    Nem lassítja.
  • lck
    #22
    Comodo termékek - magyar oldal.
  • NeoMaN
    #23
    Nem hát...
    A tűzfalak és vírusírtók kifejezetten gyorsítják a PC-ket, és a ramot sem zabálják.
    :DDDDD
  • lck
    #24
    Linux a Te barátod !
  • RussT
    #25
    ha jol van megcsinalva akkor nem
  • lck
    #26
    THX RussT !
  • blackgamer
    #27
    áhhh 10 KB-al jön a 34 MB
  • lck
    #28
    Flashget-tel 256 KB/s-al (nekem max.-on) jön le.
  • stp4trick
    #29
    ellenben a férgekkel, trójaiakkal, amik kifejezetten felhasználó barátok, igaz-e?
  • Airbus A380
    #30
    A tűzfalról itt kéretik diskurálni. köszi. (egyébként valóban szívja a gépet legalábbis a Kerio-hoz képest. popup ablakot meg a böngésző is tud blokkolni.....)
  • SigS
    #31
    Es flash-reklamot...?
  • Airbus A380
    #32
    nekem mindeent blokkol a firefox
  • atomkrumpli
    #33
    még a jó csajokat is
    a Comodo AntiVirus 2.0 még mindíg beta állapotú ?
  • bigyusz
    #34
    Üdv! Nekem 2 hónapig ment a Comodo antivirus beta a tüzfallal ami ugyszint comodo. hát elmondom a véleményem.
    kb vasfüggöny... 2 hónap után viszaraktam a nodot és semmi virust nem talált. és probléma sem volt. és bár most nod van de én maradok a comodonál. egy hajszálnyit jobban eszi a vinyót a system monitora miatt...teszem hozzá ugy h kikapcsoltam a nodban azt h ne scannelje a loca mediákat. magyarul ha ugy vesszük alapon fele anyira se eszi a gépet.egyaltalán nem kérdez semmit, nem kér beállítást és nem mutat riasztást. frissités is csak 1-2 naponta van hozzá. ha jól tudom.
    szerintem príma kis progi ez.
    a configom akiknek kell : intel p4 3000 - 1gb ram - sata2 vinyo
    hát remélem segítettem vkinek. csak ajánlani tudom!
  • bigyusz
    #35
    teszem még hozzá 1.1 beta volt nekem
  • Airbus A380
    #36
    "nem mutat riasztást. frissités is csak 1-2 naponta van hozzá. ha jól tudom.
    szerintem príma kis progi ez. " Normális cuccokhoz naponta van 1-2 frissítés. Annak sem örülnék túlzottan ha nem mutat riasztást.
  • bigyusz
    #37
    viszont nem is vírusos a gép...
    jah és riasztást mutat ha vmi nem tetszik neki, de nem ugy mint pl. a panda ami állandóan virust talál és még se fog meg egyetse...
    az meg h ritkán frissit sztem nem befojásolja a minőséget.
  • Airbus A380
    #38
    Dehogynem.


    Ezt bárki megmondja hogy egy írtónak legalább napi 1szer frissülni kell.
  • bigyusz
    #39
    jah, neked a tűzfala is zabálja a gépet... de gyakorlatilag minden nap frissit csak akkor ir ki üzit ha verziot is frissitett. az adatbázist napi átlag 2x frissiti. de ekkor nincs felbukkanó üzenet.
    amugy most meg a 2 bétája tesztelődik a gépemen és a hips benne kicsit tűzfal jellegű dolog. maga a virus irtó szinte ugyanaz. csak ujult és pofásabb lett. nálam még mindig ez van a toppon.
    a nod32 zabálja a gépet ehez képest. pedig nincs kis gépem.... jó hát a többi a nodhoz képest... tudom...tudom...
  • lck
    #40
    Most direkt a Comodo miatt próbából dobtam fel egy új wint aztán rá a Comodo tűzfalat, antivírust és antispyware-t (BOClean).
    Annyi biztos hogy először mindhárom qrvasokat kérdezősködött ( egy kezdőnek ez nem lenne igazán ideális ) De most már hogy a driverek, updatek és progik nagyjából fennvannak a gépen egy kicsit csendesedett a helyzet.
    Ha érdemes lesz, majd később beszámolok a tapasztalatokról.