26
Magyarország nyári bobpályái.
  • Web mester
    #1
    Hello!
    Én Sopronban lakom és itt van egy nyári bob pálya. Visegrádon is van téli-nyári. Én ezekről tudok, aki tud többet az írja meg. Szerintem jó bobozni, szoktam menni elég sürün. Ma is éppen voltunk tornaórán, jó volt.
    Jöhetnek történetek, tapasztalatok, infók.
    Jó csevegést!
  • cicai
    #2
    Mátraházán és fűzfőn is van még
  • akyyy
    #3
    mi osztálykiránduláson akartunk menni, de a másnaposság miatt nem mentünk, csak a parkolóig
  • akyyy
    #4
    bár én szerettem volna menni...

    tudtommal miskolcon is akarnak építeni, majd azt kipróbálom.
  • csgery
    #5
    A Visegrádi nagyon frankó:) már voltam, de csak keveset emléxek rá:(
  • Web mester
    #6
    Én nem, de havarom volt aszondta rövid. A soproni nagyon klasz 700m felvonoval pedig 1km. a Visegrádi az csak 500m ha jól tom. A sopronin vannak egy hid is amin átmegy az út, de vanak gyalogoshidak is. Máma kicsit úgyráltunk meg sétáltunk egy pályán ha meg jött valaki elugrotunk az útsó másodpercbe:)
  • mod
    #7
    Jó, csak nagyon lassúak, ez az egy baj.
  • Web mester
    #8
    Áhh, nem ha nem fékezel egyetsem be lehet gyorsulni 30km/h-ra sztem.
  • hen-tes
    #9
    A sopronival én is mentem egy pár kört és tényleg marhajó. Kár hogy itt Pécs környékén nincs egy sem..
  • nyamiag #10
    autóval meg mész 200km/h-val -.-
  • Atkamon
    #11
    És hogy jön ide az autó?-.-
    Én Sopreonban is meg Visegrádon is voltam, nekem a Visegrádi jobban teccett meg ott 2 is van nem csak 1. Nekem nem volt bajom a sebességgel nem lassítottam akkor se amikor ki volt írva és úgy nagyon jó volt=D
  • passatgt
    #12
    füzfőn van, egész nyárra volt bérletem ingyen:O :P
  • Borg
    #13
    Mondjuk a visegrádin marha régen ültem, de a soproninál tuti hogy hosszabb volt...

    Szerk: a visegrádi is 700m meg a soproni is.
  • zoolee
    #14
    Én pár éve mindíg mentem visegrádra, de 3 éve már nem, mert mindíg nagymuterral mentünk meglátogatni valakit, mi meg kértünk zsét (mi mást csináltunk volna) és elmentünk...:)))
  • mod
    #15
    Nyugi, több technikát is kipróbáltam már fékezés nélkül, de sajnos nem tudtam elérni a kellő gyorsaságot...
    (Pár éve volt...)
  • whiskeyman
    #16
    Budaörsön is van egy, az sem rossz
  • mila69en
    #17
    :O én meg ingyen megyek mindíg ha akarok:P de mivel nem akarok mert tiszta gagyiság azért nem is megyek:O
  • Cat 02 #18
    LINK :)
  • Web mester
    #19
    Hát, nem tom. Hol mentél? Lehet a bobok is számitanak. Én máma majdnem kiestem vazze
  • Web mester
    #20
    Ez még jobb link:)
  • Web mester
    #21
    Igazad van mind kető 700m felvonot leszámitva.
  • CzGobe
    #22
    visegrádin ültem nem olyan rég, zsír volt, persze fék nélkül 2en :->, mondjuk 1x a pálya végén borultunk is, mert egyensúlyunk felett elvesztettük az uralmunkat :D
    egyedül is jó, meg parázva-fékezve is :)) csak az a hirtelen szintcsökkenés ne lenne benne 1 helyen, teljesen tönkrever mindent, h... :P
  • Kicsihuszár92
    #23
    Sziasztok. Én nem rég voltam a Mátrában Sástón az Adrenalin parkban és ott van bob nagyon jó!! azt még hozzá füzöm h az osztályom ugy rohant a pénztárhoz mint egy 5 éves gyerek
  • csgery
    #24
    Télen is működnek ezek a bobpályák?
  • Kicsihuszár92
    #25
    A Sástói igen! :)
  • Web mester
    #26
    A visegrádi is.