282
Élményeid a metron, suliban, utcán, buszon, vonaton, otthon, éteremben stb... Meséld el őket
  • Bocy
    #1
    hello
    azért nyitottam ezt a topikot, hogy mgeosszam megosszátok velem egymással élményeiteket.
    Biztos nevetni is fogunk meg minden.
  • Bocy
    #2
    nekem volt egyszer a metrón olyan hogy:
    ülök odlép egy részeg csóvó, és mondja nekem ,hogy:
    mért besztattam őt a repülőtéren multkor amikor jött párizsból?
    iylen részeg hajléktalanak nézett ki.
    visszakérdezek. -én?
    -igen te
    -én iylenről nem tok mondtam:)
    -utána meg mondta: ha legözelebb ilyen lesz hívja a kommandót.
    és elmet
    aztán ugy elekztem szakadni a nevetéstől hogy az nem igaz:D
  • SNAKE01
    #3
    loál!
  • King of Roads
    #4
    marha
  • [HUN]FaTaL
    #5
    :DDDDDDD lol
  • Adi
    #6
    Szerintem csak ismerkedni akart.. :DD
    Lehet tetszettél neki!!:D:D:D:D
  • Aspyrin
    #7
    Reggelre helyreállt a székletem.
  • Shadow_THH
    #8
    épp ideje volt

    még mindig laktak benne kukacok?
  • Aspyrin
    #9
    A gyomírtószernek hála már nem!
  • PJack
    #10
    :D
  • Matt07
    #11
    lool :DDDD
    +fav
  • Dave John
    #12
    kivittem a szemetet.
  • Sland
    #13
    Megnéztem a drive első részét
  • Pheaper
    #14
    és jó ?:O
  • Sland
    #15
    az
  • Fülüke
    #16
    Hmm. nekem egyszer olyan volt hogy:

    Állok a nagybuszmegben és egy fogyatékos aki akkormégnem tűnt annak oda jön és elkezd nézni. És mondja hogy mit lesel? Erre én mi bajod van? Erre ő nem neked mondtam hanem anaka nőnek ott mögötted. Hátranéztem és téélegvolt ott egy nő de tuti hogy nem annakm ondta. A lényeg az hogy utána jöttem rá hogy valami nem stimmela csávóval mert fél óráig bámult maga elé és egyfolytában 2 négyzetméteren sétált. Röhögtem össze vissza. Tudom hogy nem szép dolog de akkor is... XD
  • Drephis
    #17
    Oszt társal ültünk buszon erre felszáll egy roma származású ittas férfi és le ült a padlóra (törökülésbe) és el kezdte énekelni a "i meet you at midnight"(azthiszem ez a címe) c. számot meg ordítozott h jimmy születésnapja van meg oda ment a csajhoz jövendölni elég vicces volt :D
  • eLiXir
    #18
    éteremben?:O
  • Mirk
    #19
    egyszer voltam étterembe
    rántott csirkét ettem
  • Drephis
    #20
    éterem
  • Mirk
    #21
    ahha
  • Rash87
    #22
  • bardocz
    #23
    XD
  • Doomista
    #24
    élvezkedtem egy csajjal,ez nagy élmény volt.aztán meg a másik nagy élmény,hogy bejött a fiúja,kicsit kigyurt volt nem mondom hogy nem.további részletekröl no komment,de most egy töröt karral irok.
  • Drephis
    #25
    :O
  • Mirk
    #26
    de tudok buszost is mer a sulim 20km-el odébb van
    na ugy volt hogy egyik nap felszálltam és odamentem a sofőrhöz:
    -Jóreggelt! Egy 20km-es diákbérletet kérek.

    na netuggyátokmeg az mien durva volt
  • Bocy
    #27
    :D:D:D
    nagyon ott van XD


  • Bocy
    #28
    áh én biztos szakadtam volna a nevetéstől.

  • wantonly
    #29
    Ez már nem most volt, de elmondom (meg épp leszokóban vagyok). :)

    Bementem egy presszóba este:

    Én: kérnék szépen egy Sopianae 100's cigit.
    Pultos: 100-as nincs csak 20-as...
    Én:
  • Drephis
    #30
    hát mi röhögőgörcsöt kaptunk :D
  • [HUN]FaTaL
    #31
    egyik történet kora reggel állok itt nálunk gyártelepen a buszmegállóba, jön a busz, felszállok odamentem a sofőrhöz és kértem egy diákot gyártelepig:D tudom hogy így leírva nem olyan vicces de akkor a busz elején ülök mind röhögtek

    másik történet szintén buszos, Halásztelken felszáll 3 roma származású ember lebasszák a csomagjukat ráülnek bekapcsolják a kb 15 éves rádiót ami recseg ropog és ordítozva énekelnek...
  • CzGobe
    #32
    :DD
    ez is inkább helyzetkomikum volt:
    tavaly nyáron egy sulitáborban reggel másnaposan ébredezünk, haverom odaszól: Te Göbe! - mint aki vmi nagyon fontosat akar kérdezni pl a tegnap estéről. Mondom neki: Mi va'? Erre a válasz egy kisebb szünet után: öö Nem t'om. És ezen elkezdett szakadni az egész szoba, és ha vmi hülyeséget csinál a srác, mindig felemlegetjük neki ezt a sztorit. :-]

    és amit még talán ti is élvezni fogtok (vagy legalább röhögtök rajtam):
    sétálok az Aréna felől a Stadára a Syma felújítása közben, nézem nagyba az építkezést és közbe látom h jön velem szembe két csini lány. Megyek és egyszercsak beleakad a lábam a földön fekvő drótkerítésbe és akkorát esek, hogy az egyik térdemen még a nagdrág is kiszakadt. Erre visított az egyik csajszi és odafutottak hozzám nagy szemekkel és kérdezgették h jól vok-e, miben segíthetnek. Mondtam h ha a telszámukat megadnák jobban érezném magam. És láss csodát, elég segítőkészek voltak. :P
  • Matt07
    #33
    :DDDDDD

    nekem egyszer volt olyan,h mentem az utcán láttam egy jó csajt,amikor elment mellettem utánafordultam és nekimentem egy villanyoszlopnak ^^
  • Zizou5
    #34
    nekem is volt hasonlo a haverommal, megyunk focizni, magyaráz mint az állat, néz rám oldalra, közbe törli a szemüvegét, és megy megy és lefejeli az oszlopot, felkiált: mi a fasz ez ?! odanéz 1 oszlop :D:D akkorát szakadtunk :D

    másik. ülök buszon, épp indulni akar végállomásrol, fut 1 nagy darab állat, fut fut, mikor fellép a lépcsőre, elesik és lefejeli a földet, akkorát nevettem :D:D:D:D:D: de aztán mivel csak én voltam a buszon felsegitettem és adtam neki zsepit mert vérzett az egész pofája :D

    aztááán, még van 1 ellenőrös story: ülök a buszon haverom és én, feljön vagy 6 ellenőr, mind ilyen idősebb néni, 1-2 30éves nő volt köztük. jönnek hátrafele, közbe elöttünk ült 2 roma fiatalember, megkérdeztem hogy ök mit fognak csinálni. hát ők elküldték őket a picsába, aztán mi hozzánk nem is akartak odajönni, de az a 2 paraszt, szolt nekik hogy azért nézze már meg a 2 fiatalembernek a jegyét, odajöttek hozzánk. én elkeztem arabul beszélni. :D haverom leugrott majd felszált elöl 1 kis telefonos cselle mintha telefonálna. elkeztem mindenféléről dumálni arabul, majd elkeztek velem kb anyázni magyarul :D leszáltam mert leráncigáltak, és mikor szállok le megszolal az egyik nagymama, hogy "nézdmá' milyen hipp-hopp stááájl a gyerek" [közbe deszkás na mind1] visszaszolok magyarol: na mivan mama teccik a seggem? gyere fogd meg gyere odatoltam neki felhuztam a polomat. majd elkeztek velem kötekedni hogy milyen fasz gyerek vagyok, meg elkeztek minősíteni hogy milyen szarul adom elő magam. mondom "igen? elnézést mi is a munkájuk?!" nagy kuss, ja mondom oké :D haverom ezen meg végig 30 percig szakadt :D

    [sry hogy hosszu lett :D]
  • Matt07
    #35
    :DDD
  • F1re
    #36
    nekem is volt ien hogy nezek 1 csajt kozbe megyek at a zold lampan es oldalra neztem messzire a csajra es kisit letertem mar a zebrarol :D es belesetaltam valami kocsinak az ablakuvegebe ugy hogy majdnem befejeltem es pont ien bunko allat ult a kocsiba azt elkezdet ott pampogni mar kezdtem azt hinni hogy kiszal azt +ver :D
  • Matt07
    #37
    nekem olyan volt h megyek át a zebrán a haverommal erre egy szar audi majdnem elüt.Erre mondom,a k**** anyád.Visszafordul a kocsival,befarol elénk,kiszáll az elkezd ordibál asztem megver :D
  • F1re
    #38
    ugyan ien volt nekem is :D csak nem szalt ki hanem bentrol uvoltott :D
  • Matt07
    #39
    :DD
  • CzGobe
    #40
    mai sulis sztori, a vicces srác megint a főszereplő, akiről az előbb is meséltem:
    beszélgetünk a szerenádadásról, h mint lesz, meg ilyenek. aztán megkérdezem, h mi van akkor ha vki a panel tetején lakik, akkor mindenki mikrofonba nyomja és hangfalakat is fogunk vinni, vagy wtf? erre elkezdenek fantáziálni arról a srácok, h az o-főnk (osztályfőnökünk és irodalom tanárunk is egyben, szép nagydarab, testes ember, nem mondom h kövér, mert nem az :))) biztosan felhívna magához (mert ő is a 3.on lakik), de biztosan a nyitott hűtőajtó mellett fogana minket. erre az volt a reakció, h milyen hűtő, egy külön szoba hűtőként funkcionál, aztán persze az egész lakás és annyi hely van a masik 3 családtagnak is, h emeletes franciaágy, mert a többi helyen kaja van. aztán kicsit visszatértünk a realitás talajára, mert h a lakás üres ugyan, de persze egy szinttel lejebb megtalálható a hűtött éléskamra :). Erre a srác: biztos ott fekszik a sonkái között, sőt apárnája is sonkából van és egész nap ott falatozik...
    aztán hirtelen csak eszembe jut vmi: Srácok, azt tudjátok h az irodalom szertár (irodalom tanárok kuckója) épp felettünk van?
    erre persze néma kuss, majd jöttek a találgatások h ki hányast fog kapni magyar érettségin :P