362
Tales Of Pirates
  • Unknow
    #1
    Gondoltam nyitok neki témát mert nem találtam. Ez az MMPORG a Pirate King c. hasonló stílusú játék alapjára készült. Ettől függetlenül nekem ez jobban bejön. A grafika olyan mintha a Ragnarokot tették volna át 3D-be, a skillek wow szerűen vásárolhatóak, tanulhatóak továbbá life skillek is melyek közt olyanok szerepelnek mint: bányászat, hajózás, favágás, piacolás stb... A játék szerintem szórakoztató, a grafika nekem nagyon tetszik, az irányítás pedig a jól megszokott. Már csak a kalózkodás miatt is érdemes belenézni.

    Tales Of Pirates hivatalos honlap
  • Jagumo
    #2
    Ilyen téma már nincs?:)
  • Jagumo
    #3
    lehet hogy csak vami más Piratos:D
  • Drephis
    #4
    azthittem vmi normális kalózos mmo :|
  • 22Barna22
    #5
    MMPORG? :D
  • toysoldier
    #6
  • Czdano
    #7
    Ez most komoly? ^^ amugy massive multiplayer online roleplaying game-t jelent..(egymás ellen játszható stratégia vagy vmi ilyesmi.....)
  • Bucser
    #8
    MMPORG nincs csak MMORPG:)
  • Doomista
    #9
    képeket pls,és kiprobizom ha tecc :P
  • cSuwwi
    #10




    screenshotok
  • Checkerboy
    #11
    3. képben látszik a frizurák tervezésének unalma =D Minden 3. embernek ugyanolyan színű és stílusú haja van :D
  • ColdFire
    #12
    ez kell nektek
  • Fantos
    #13
    a grafika engem a rose online-ra emlékeztet kicsit vagy csak a hangulata? mindegy.És áldasék a neved Unknow mert itt unom magam és régen MMORPG-tem egy jót
  • Fantos
    #14
    bazz ha flashgeteé akarom letltőlteni min a 12 cuccost le kell tőltenem? D:
  • joey2007
    #15
    nem naon jó szerintem:D
  • atomkrumpli
    #16
    MMPORG használják ezt a fajta rövídítést is nagy ritkán
  • Fantos
    #17
    na letöltötem nagy nehezen beizzitotam és a hangulata tetszik a térkép kezelése abban nehézkes nekem hogy a térkép mindíg északra mutat de még nem tudok bővebet mondani mert most farmolok a város körül (sikeresen elfelejtetem merre van az eladó) és nagy szivatás az a doboz amit adtak
  • Unknow
    #18
    Az a doboz 5 szintenként új cuccokat ad :) Egyébként használd a radart alt+r
  • Fantos
    #19
    14-es szinten mért nem tom a második dobozt kinyitni? ír még hogy kell valami de micsoda?egyébként milenne ha kijelölnénk egy SG-s csapatos nyomulást?
  • laxika0428
    #20
    érd el a 15. szintet akkor ad cuccokat
    amúgy télleg össze kéne vhol találkozni én laxika0428-ként vagyok fent
    unknown nem lennél benne egy közös ki portyázásban?
  • laxika0428
    #21
    ha bárkit érdekel a dolog msn-en meg lehetne beszélni. az én címem:[email protected]
  • Fantos
    #22
    én bármiben benne vagyok
  • Fantos
    #23
    Néha jó a virágosban feküdni

    Néha fürödni is kell

    Sok volt a bor
  • Reppi
    #24
    meik serveren játszotok?:D most kezdtem a játékot...segitenétek?::S ha ijjász akarok lenni majd hogy rakjam a pontokat?
  • Fantos
    #25
    én rainwbow serveren és fogalmam sincs
  • Reppi
    #26
    oks
  • Frosty01
    #27
    elkezdtem játszani, hááááát elsőre furának tünik, nemkicsit, de tetszik!
    látok benne némi reményt :DDD
    tippek & trükkök?
  • Ceilon
    #28
    hi all chatelni kéne ezügyben nekem is kéne segítség meg én is biztos tudnék segíteni valakinek!
  • Frosty01
    #29
    swordsman, voyager, és sharpshooter kasztokról tudnátok mesélni 1-2 dolgot? :)))
    mire jó, tulajdonságai, milyen pontokra ideális költeni
  • Fantos
    #30
    hát trükk:ha azt a nagydarab hapekot választotad akko a kút szélén ha megnyomod a emotikonok közt a koponyát akkor bedőlsz a kútba
  • Frosty01
    #31
    a kis cingár srácot választottam, swordsman lesz belőle
    reménykedek hogy jó választás volt...
  • Fantos
    #32
    őőőő passsz de a várostól balra kifele majd északnyugatnak menve (főleg észak) van eg ytengerpart emberekel akik a kagylókirályt vűrjűk na ha tied szerencsésen az utsó csapás akkor a dolgai sokat érnek de a közelben lévő szörnyektől is megszedheted magad mert nemmessze ott van egy emberke akinek eladhatod a dolgokat
  • Frosty01
    #33
    voyager kasztról és a hajózásról mit tudsz?
  • Fantos
    #34
    hajó az jó drága mármint egy kicsi van egy bizonyos szint amitől vehetsz szóval a kúttól hátramész és jobbra le és ott áll egy fickó az épület mögöt és nézdd meg mennyi az ára és gondolj bele hogy én azt egy éjszaka kapartam össze voyager kaszt meg gondolom fel kell menni ahoz az enterprájsztra :P
  • Frosty01
    #35
    lol :D
    kicsit bővebben az áráról? :D
    én akkor örülök ha minél kevesebbet kell gyalogolnom :D
  • Fantos
    #36
    mittudomén már oly rég játszotam
  • Zsolek123
    #37
    Sziasztok kéne help!Nem tudom hol van az a bizonyos Stolen Shovel!
    HELP!! Ha van vki aki tud rajtam segíteni az írjon erre a címere:[email protected] , esetleg és a Gem szerveren vok és a nevem AirsoftBoy és 24-es szintű vok tehát ha van aki tud nekem segíteni itt vannak infók!!

    Előre is kösz
  • Genki
    #38
    Hali.Szivesen csatlakoznék és szeretnék is egy magyar kalóz csapathoz.15 szintü vok.
  • Hikoro
    #39
    Én is!Rainbow serveren vgyok,Swordman!Azt nem tom,hogy az lehet-e kalóz,de majd meglátjuk!Ha nem akkor vadászni fogok rátok!
  • Tyreelo
    #40
    Sziasztok!
    Én a Rainbow szerveren vagyok, Tyrian néven, jelenleg lvl 16, de jó lenne, tudni, hogy hány magyar is játszik itt. Ha esetleg máshol többen vagyunk én még szívesen kedzek egy új karakter ott. Vagy ha nagyon szét vagyunk szóródva jó lenne egy szerverre menni. Rainbow szerveren már egyszer kétszer kikészített pár brazil.