20
Sarah Connor Chronicles
  • Grove4
    #1
    Közel 4 éve annak, hogy végig nézhettük a Terminator 3 korántsem megnyugtató végét, és azóta alig hallottunk valamit a sorozat jövőéről. Nos úgy néz ki, hogy a legenda folyatódni fog, de most a mozi helyett otthon élvezhetjük majd a végítélet napjának megakadályozását.



    Ugyanis a következő project, ami a Terminator világából merít, egy TV sorozat lesz, ami a Sarah Connor Chronicles nevet fogja viselni. A főszerepeket Lena Headey, a 300-ból ismert spártai királyné és Thomas Dekker, a Heroes egyik szereplője fogja alakítani. A Josh Friedman által írt részek a Terminator 2 eseményei után veszik fel a fonalat, így valószínüleg Sarah és fia, John meneküléssel teli mindennapjait fogja feldolgozni. Hogy mikor kerül képernyőre a sorozat, arról még nincs pontos információ, de elég izgalmasan hangzik ahhoz, hogy nagy szeretettel várjuk :)(gamestar)
  • Grove4
    #2
    Szerintem egy érdekes sorozat elé nézünk.
  • Grove4
    #3
    Itt [IMG]http://[/IMG] egy kép
  • Szabi1991
    #4
    hmm... érdekes, akár még jó is lehet :D
  • Grove4
    #5
    Ja végülis nem rossz.
  • Csuhai G
    #6
    Nem szeretem a sorozatokat. :'[
  • autoszimulator
    #7
    Schwarzeneggert akarok bele !!!
  • winnie
    #8
    először tessék annak szurkolni, hogy legyen belőle sorozat.
  • Grove4
    #9
    A Filmsorozat az iMDB-n Itt
  • Csuhai G
    #10
  • REALista
    #11
    Itt van pár infó a sorozatról!:D
  • Drephis
    #12
    én is meg sok akciót!
  • haxoror
    #13
    +fav
  • B0B0
    #14
    Hmmm...
  • Grove4
    #15
    És mégis én honnan tudjam hogy van ilyen? Megnéztem a keresőben és nem volt!Ez lesz a sorozat címe ha minden igaz!Nem kell itt "hmmmmmmmm"-ögni.
  • B0B0
    #16
    Érdekes, nekem nem hümmögni szoktak ilyen esetben, hanem kicsit durvább hangnemben "tájékoztatnak"...
  • Grove4
    #17
    Nem érted én rákerestem!Nem volt!Pl.:én nyitok egy ilyen topicot hogy harc a dzsungelben és kezdésnek odaírom hogy Crysis gépigény megjelenés néhány infó stb-stb..És Te 2-3 hétre vagy esetleg év mulva szeretnél nyitni egy crysis-os topicot akkor nem ugy fogod keresni h "harc a dzsungelban" hanem ugy hogy Crysis,és ha nem találsz akkor nyitsz.
  • schrank
    #18
    jja ez már volt télen a film hírek topikban és amig nem jelenik meg addig ez is csak hír topik de abból már van úgy hogy azonnali hatájjal bezáratni
  • Grove4
    #19
    Akkor zárjuk be mert te idejöttél és azt mondtad!!!!
  • schrank
    #20
    nem azért kell bezárni mert amíg csak hír hogy lesz addig ott a film hírek topikban róla minden majd akkor nyiss neki ha már vetítették