35
R.I.P. ...
  • Kicsikiraly
    #1

    R.I.P.
  • Kamehame
    #2
    ?????
  • Kicsikiraly
    #3
    nemmondod hogy nem ismered? (mert ha tényleg akkor jön a koampó)
  • SeLFisCH
    #4
    tessék
  • Punker
    #5
    RIP :(
  • Punker
    #6
    ha tud valaki letölthető művét ossza meg itt.
  • plas
    #7
    Egy kis segítség hozzá...

    ...bár szvsz annyira kár ilyen témaköröknek topikot nyitni: jön majd ebben az esetben 10-20 "R.I.P" , meg "nyugodjék békében" és két nap múlva topicfall
  • Davidus
    #9
    elég kicsi volt az ürge
  • Kicsikiraly
    #10
    hát.. gondolj csak a Bajnokok Reggelijére. szvsz másra vonatkozik
  • Checkerboy
    #11
    Nyugodjék békében.
  • Mirk
    #13
    hát letölthető műveket nem tudok sajna, én is kerestem már, csak az utópia14 és az ötös számú vágóhíd van meg
  • Kicsikiraly
    #14
    nekem az Éj anyánk, Bajnokok reggelije és a Macskabölcső. már ötöt összedobtunk
  • ColdFire
    #15
    R.I.P.
  • ronihun
    #21
    Nyugodjék békében
  • Bucser
    #22
    Kurt Vonnegut- - Mesterlövész is jó könyv volt.
  • gz8
    #23
    Az időomlást kezdtem el tőle olvasni, de sajnos idő hiányában nem jutottam sokáig.

    Zseniális fickó volt...
  • magus
    #24
    R.I.P.
  • PJack
    #25
    nyugodjék békébe'
  • Ronny
    #26
    A börleszk jó volt
  • FZoleee
    #27
    Nyugodjon békében
  • z0ty #28
    "A legfontosabb dolog, amit a Tralfamadoron megtanultam: hogyha valaki meghal, az csak úgy tűnik, mintha meghalt volna. Továbbra is tökéletesen eleven marad a múltban, éppen ezért nagy butaság, ha sírnak a temetésén (...) Mármost, ha én jómagam azt hallom, hogy valaki meghalt, egyszerűen vállat vonok, és azt mondom, amit a tralfamadoriak is mondanak a halottakra, ez pedig az, hogy: Így megy ez."

    Így megy ez.
  • HUmanEmber41st
    #29
    Fakk..Egy nagy emberrel kevesebb :( :(
  • DarkHorSe
    #30
    Nem birom az ilyen meghalt xy cimu topikokat, de ot tenyleg tudom sajnalni egyik kedvenc irom volt :(

    tessek2konyve
  • Axl Rose
    #31
    Kurt Vonnegut - Isten hozott a majomházban
  • Lacee
    #32
    Kurt is a mennyben van már... :(

    gyk:
    "Being a humanist means that you try to behave as decently, as honourably, as you can without any expectation of rewards or punishments in an afterlife. When we had a memorial service for Isaac a few years back, I spoke at it and said at one point, 'Isaac is up in heaven now'. It was the funniest thing I could think of to say to an audience of humanists. Believe me, it worked - I rolled them in the aisles. If I should ever die, god forbid, I hope people will say, 'Kurt is up in heaven now'. That's my favourite joke."
  • Voltan
    #34
    Nem kell azért olyan nagyon sajnálni az öreg Kurtöt. Ritka teljes, gazdag élete volt, szép kort is élt meg, gyerekek, siker, elismerés, miegymás. Bárcsak mindnyájunknak megadatna mindez....
    R.I.P.
  • gz8
    #35