20
Walking with Monsters - Life Before Dinosaurs
  • Kongy
    #1
    Hy All! Aki szereti a méltán népszű ismeretterjesztő Walking with... sorozatot ide írhatja kommentjét ebben a témában... ha nem ismered nézd meg (keress rá) youtube.com-on és ott minden epizód rajta van (angolul),dehát ha tud vki angolul ez nem akadály és megérti amit mondanak...ha ki em értené a film még szöveg nélkül is nagyon látványos!
  • garex
    #2
    én nem láttam végig a monsters-t de a dinosaurs-t már ezerszel és tényleg érdemes megnézni
  • Kongy
    #3
    jaja,a walking with sorozat sztem is király!!
  • Bokafix2
    #4
    Ez nem a BBC sorozata amúgy? Én már láttam a dinósat, de ez a monsters a cwteam oldalán szinkronosan fent van, szal még fordítani sem kell. Azt hiszem Csankó Zoltán a narrátor.
  • Kongy
    #5
    WOW! Ezt nem tudtam...! Megtudod adni az oldal linkjét? Nagyon kéne mert még én sem láttam szinkronosan csak a Walking with Dinosaurs-t és a Walking with Beasts-et.
  • garex
    #6
    én is csak ezeket láttam.naom cool lenne ha meg bírnák nézni legalább részleteket magyarul
  • Kongy
    #7
    jaja,de youtube-on is fennvan minden. A Dimetrodon Hunt rész nagyon bejön főleg amikor ráfröccsen a vér a kamerára! :) Egyszerűen sirály!
  • garex
    #8
    vki látta tegnap délelött ? mert kiderült benne hogy az egyik legjobb részletnél nem vér hanem a belek tartalma fröccsen a kamcsira
  • Kongy
    #9
    Lehet. Akkor azért volt az olyan lila,és nem igazán piros XD Mind1. Megnézem Youtube-on!
  • Jrex
    #10
    én is láttam a magyarult,de úgy fordították le h, szörnyek bolygója.
    egyébként a walking with sorozatból sokat láttam,de nem hiszem h, mindet.
  • Vrahno
    #11
    Én meg épp most nézem a gépemen a "hogyan készült"-jét. :)
    Nagy rajongója vagyok ezeknek a sorozatoknak és már mindegyik részt láttam, magyarul, németül, meg angolul (magyarul a leggyengébb, naná!). Amúgy ennek a Walking with Monsters-nek úgy láttam, két verziója van. Mindkettőt torrentről szedtem le, az egyik a normális változat, amit az RTL-en is leadtak nemrég, a másik meg a DVD. A különbség csak pár jelenet hozzáadása/elvétele meg a narrációban pár mondat, de gondoltam, megjegyzem.
    A Walking with Cavemen az, amit csak németül láttam, de annyira nem tetszett, hogy többször is belenézzek (bár azt olvastam, hogy az nem is tagja a sorozatnak).
  • Kongy
    #12
    Én majdnem mindet láttam. A Walking with Dinosaurs-t,Beasts-t,Monsters-t (angolul),kivéve a Walking with Dinosaurs Special-t. Azt nagyon szeretném megnézni,főleg a Ballad of Big Al-t (azt már láttam egy párszor).
  • garex
    #13
    én a Beasts-t nem láttam végig de azon kívül az összeset láttam
  • Kongy
    #14
    Én is. De én a Walking with Sea Monsters-t sem láttam. Vhonnan lelehet tölteni?
  • Kongy
    #15
    Nah,megnéztem a Walking with Monsters-t,az egész fennvan youtube-on.
  • The Protector
    #16
    Biztos jó lehet.Mjad meglesem.
  • Kongy
    #17
    FENNVANNAK YOUTUBE-ON A RÉSZEI![ANGOL]

    INTRO -

    PART 1 -

    PART 2 -

    PART 3 -

    PART 4 -

    PART 5 -

    PARt 6 -

    Folyt. köv.
  • Kongy
    #18
    PART 7 -

    PART 8 -

    PART 9 -

    PART 10 -

    PART 11 -

    VÉGE.
  • sturrock
    #19
    Sziasztok! A Walking with Monsters eredeti DVD-éjét honnan lehet beszerezni?
  • Kongy
    #20
    boltból... honnan máshonnan? XD Meg sztem meg is lehet rendelni az USA-ból online.