76
Szivarokról általában
  • ColdFire
    #1
    Itt lehet ám ilyenekről beszélgetni, aki jártas az ügyben :)
  • ColdFire
    #2
    Vegas Robaina Don Alejandro
    Származási hely: Kuba
    1 szál: 65700Ft (263€)

  • bertino
    #3
  • Goth
    #4
    a szivar jó, szeressük :O
    de ki a faszom szív 65 ezres szivart? :D
  • CzGobe
    #5
    hát vannak :P
    Én sajna még nem vok jártas: Van vkinek vmi finom, jól bevált nem is olyan drága (max párezer) szivarja?
  • NEOreg3
    #6
    valami olcsóbb?

    mondjuk századannyiért?:D
  • LeePí17
    #7
    200ftért van vaniliás csokis "ízü" szivar..öcsém szereti..
    én is próbáltam..a vaniliás nemrossz..de 200ft..10 percnyi élvezetért..pfff..
    5éve nemdohányzok ^^
  • N0S
    #8
    dzsoki juing
  • gameplusz
    #9
    Személy szerint a Dannemann-t szeretem a legjobban, viszonylag olcsó, havonta 1x-2x simán belefér.
  • bld
    #10
    detto:)
    most is lapul egy tubes havannai a fiókomban majd ha lesz rá jó alkalom el is szívom:)
  • Csesza
    #11
    azjóis, azt szeressük :)
  • Cucmey
    #12
    Dannemann tényleg jó 1000 forintér vagy ami még a kedvencem a Guantanamera 600 forintér. ennyi pénzér nagyon finom. Ráadásul kubai de géppel csinálják. Ennyi pénzért érthető...
  • VRSDM
    #13
    Guantanamera-t szívok... heti egy fér bele a keretbe, ha van rá alkalom, ha nincs akkor kerítünk :D
    az már gázosabb hogy cigizek is mellette, szóval lóvém nem is marad szinte :S

    /10percnyi élvzet? hmm, én simán szívom 20-30 percig ;] nem kell azt elkapkodni...
  • Pigo
    #14
    Romeo & Juliett is faya nagyon
  • ColdFire
    #15
    néha Mayát szívok, van belőle cherrys, vaniliás, elég jó, viszonylag olcso, 1000 körül van
  • bld
    #16
    pontosan, énis azt szeretem, főleg nyáron, h leülsz egy szép délutánon egy teraszon barátokkal stb és simán tart 30 percig egy szivar, de egyébként igaz h 600-1000Ft ért is már jó szivarokat kapni

    szivarkákat szokott vki szívni?
  • ColdFire
    #17
    szivarkára pl Maya is az, én inkább azt szoktam
  • ColdFire
    #18
    nem 1000 hanem 500Ft
  • GVG
    #19
    Meharis is jó, 650Ft/10 darab szivarka
    igényes, holland és egész jó

    (legalábbis jobb az hasonló árban levő magyaroknál)
  • bld
    #20
    na iylemik érdekelnének, mert néztem énis a kínálatot és azt figyletem, h gyakorlatilag mai mércével kb annyi mint egy doboz cigi, akkor meg már estére jobb szivarka ilyesmi
  • ColdFire
    #21
    http://www.cigarshop.hu/hu/
  • Goth
    #22
    hét idézete: "Ha választanom kell egy nő és egy szivar között, akkor mindig a szivart választom." Groucho Marx
    annyira nem szimpatikusak ezek a szivarozó emberek :0
  • ColdFire
    #23
    énis be akartam ezt copyzni :D
  • Gábor
    #24
    Magyarországon nem érdemes szivart venni, a világ legdrágább szivarországa 42%-os (ha jól emlékszem) jövedékivel hízlalva.
    Én is szivarozgatok nagynéha, olyankor Henry Wintermann half corona-t szívok. 10000 ft-nak megfelelő euróért torpedo szivart kapsz, Kubából származtatott levélből, nemtom gépi-e 25 db-ot lehet rendelni Portugáliából.
  • GVG
    #25
    42%?? remélem eu-val ezt szabályozzák majd valamennyire:/
  • Gábor
    #26
    Különleges étel-italismeret órán mondta egy illetékes, hogy kicsiny hazánk rekordtartó a szivarok ügyében.
  • GVG
    #27
    de a magyar szivarok is drágák, pedig nem is jók, szal azon még bejöveteli adó sincs:S (galopp, ász stb.)
  • Gábor
    #28
    Szar az ízük, az illatuk, mint egy istálló, és tényleg drágák. Utóbbit az előbb említett jövedéki indukálja.
  • Apus
    #29
    Én néha Barlovento-t szoktam, ennek 490.- szálja, jó nagy, kellemes és könnyű íz, asszem spanyol.
  • GVG
    #30
    hát igen, valakitől hallottam, hogy amit vett (ász) annak uborka íze volt
  • Gábor
    #31
    Kép,link?
  • mabbak
    #32
    Tegnap éjszaka Henri Wintermans féle half coronát szívtám. Nem volt különösebben kiemelkedő, de a beszélgetés, meg egy kis alkohol mellett élvezhető volt.
  • mabbak
    #33
    Tegnapelőtt éjszaka pedig nagyon finomat: Dannemann Tubes Brasil. Életem egyik legfinomabb szivara volt, kettő is elment. (Hosszú volt ugye az éjszaka. :-)) Mellesleg minőségéhez képest olcsó (990 ft/szál), könnyen szívható, nem horpad bele az ember homloka. "Sonkás" ízt véltem kiérezni belőle, ezt barátaim is megerősítették. Hamuja szép volt, bár könnyen égett. Tubusa is bejött egyszerű mégis hatásos, elegáns. Amúgy csak én szivarozok errefele? :)))
  • dotkom
    #34
    ugy tunik :D de azer irjal csak ilyen beszamolokat jo oketolvasni :D
  • Punker
    #35
    ismerős a név, tubusról képet plz.
  • ColdFire
    #36
    :))

  • mabbak
    #37
    Neten nem találtam olyat ami a tubusról van, csak úgy, hogy dobozban. De a lényeg az, hogy fekete volt és ezüst vagy arany betűkkel volt ráírva a neve. Lefényképezni sajnos nem tudom, mert összetörték a barmok. :))
  • 89
    #38
    A legjobb szivarka: Al Capone Sweets Filter
  • Punker
    #39
    aszem tudom melyik az, tényleg nem rossz.
  • Gábor
    #40
    Kicsit felhozom a topicot :)
    Valaki tudna nekem egy online shopot mutatni itthonról vagy külföldről (a lényeg, hogy szállítson ide)?
    Rendelnék jó minőségű szivart, csak elfelejtettem az oldal nevét, ahol kinéztem vagy fél évvel ezelőtt egy-két márkát :/