15
Rampage:Total Destruction
  • Kongy
    #1
    Hello! Mielőtt bármit is írnék előre jelzem ILYEN TÉMA MÉG NINCS! Ezért nyitottam én... azért hogy egy kicsit többet tudjon meg mindenki a Rampage Total Destruction-ról!
    A játéknak nincs sok logikai rész,de azért lehet élvezni. A lényeg hogy radioaktívan fertőzött,túlméretezett állatokkal kell felborítanod egy nagy város életét. Bele kell kötnöd a járókelőkbe,fel kell mászni épületekre...tehát nem rossz játék,de meglehet unni. Egyébként bármilyen infóval szolgálhatok ugyanis az 576 KONZOl újságban van a Rampage-ről egy nagy cikk,innen is fogok írni infókat..már akit érdekel...
  • hen-tes
    #2
    Ez nem wii-re van? Mert az ugye konzol.
  • Kongy
    #3
    Pontosan három szörny irányítását vehetjük át,név szerint: George-ét a hatalmas majomét,Lizzy-ét,az óriásgyíkét és Ralph-ét,a gigantikus farkasét. A játék 6 pontot kapott az 576 értékelésében,ami nem rossz,mert 10-ből 6 sztem azért vmi:-)
  • Kongy
    #4
    nem,én múltkor láttam PC verziót is,de kevés helyen...
  • kuci06
    #5
    ez sajnos nincs pc-re :(
    a hivatalos oldalon csak konzolokat írnak
  • timantes
    #6
    csak szólok hogy ez a játék NINCS PCre!!! a topicot lehet törölni vagy áthelyezni a konzol részlegbe
  • Attila8805
    #7
    Erről ennyit
  • Goth
    #8
    :DDDDASd
  • Kongy
    #9
    még akkor is ha "nem lenne PC-re" ez a JÁTÉKOSOK FÓRUMA...
  • kuci06
    #10
    de van különn konzol részleg
  • Kongy
    #11
    hoops,ezt nem tudtam...még kezdő vok SORRY EVERYBODY!!!!
  • Bucser
    #12
    Akkor meg kisebb arcal kevesebb arroganciaval tobbre mész...
  • Laky
    #13
    A 2D-s verziója sokkal jobban tetszett, ez valahogy nem jön be :\
  • Kongy
    #14
    Sztem 1 kis idő után már unalmas max fél órát,de akik ezt a játékot nagyon kedvelik azoknak MAX 1 órát ajánlok. Mert ha egyszer megunod többször nem ülsz neki.
  • Kongy
    #15
    láttyátok,konzolosok fóruma!