1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • hykao #1
    Mivel már van hivatalos oldala a készülő játéknak, talán nem túl korai topikot létrehozni neki...

    Hivatalos oldal: http://www.saboteurthegame.com/ (egyelőre pár kép, concept arts, miegymás)





    SG-s cikk a játékról:
    "A Saboteur egy francia ellenállóról szól, akinek a hócipője tele van azzal, hogy saját hazájában nácik vertek sátrat, és nem is kívánnak távozni.
    A bejelentés hallatán könnyen képzavarba kerülhetünk, hiszen egy szabotálós játék már fejlesztési stádiumban van a Replay Studios munkatársai közreműködésével. Azt a játékot gyorsan el kell felejteni, mert különben - ahogy mi is - bárki könnyen összetévesztheti a kettőt. A Pandemic Studios bejelentése egészen véletlenül, ahogy a névbitoroló, a második világháborúban játszódik, és ugyancsak a lopakodós vonalat erősíti.
    A Saboteur egy francia hőse gondol egyet, és masszív ellenállás megszervezésébe kezd. Természetesen a stafétabotot nem engedi ki a kezéből, és maga intézi a legpiszkosabb akciókat. Lop, csal, gyilkol, de mindezt a szent cél érdekében teszi. A program érdekessége, hogy a még német megszállás alatt szenvedő területeket a motor fekete-fehérben jeleníti meg. Amint elfoglaltuk a terepet, a környezet teljes pompájában tárul elénk. Nem rossz gondolat, csak győzzük kivárni a megjelenést, amit 2008-ra ígérnek a fejlesztők."


    Hír a HARDWIREDEN

    Hír a GAMESTARON
  • Rage47
    #2
    Hmmm ez jó lesz! Már várom :p
  • joebacsi
    #3
    "...A Saboteur egy francia ellenállóról szól..."


    újabb értelmes "gyilkoljunk sok nácit, meraz jó" játék...
  • hykao #4
    Én sem vagyok oda a II.vh-s játékokért...elvégre vesztesei voltunk, és nincs ínyemre az egykori szövetségesek gyilkolása...de ez a játék érdekesnek és újszerűnek ígérkezik a MOHAA-k meg COD-ok után.
  • Drephis
    #5
    szép és érdekes game.
  • King of Roads
    #6
    na majd meglessük egyszer...
  • Thanatos
    #7
    /fav
  • Brolly28
    #8

    már megint a németek ellen...
  • ktomi22
    #9
    jo gama lesz csak nem én gépemhez
  • hykao #10
    Érdekes, hogy a másik ilyen jellegű - remélhetőleg hamarosan megjelenő - játékot (Sabotage) épp németek fejlesztik...(és abban is németeket kell ölni...) :)
    További érdekesség, hogy mindkét játék címe egy-egy Hitchcock film címe is egyben...(Sabotage, Saboteur - előbbi 1936-ban, utóbbi 1942-ben készült)
  • maffioso
    #11
    én eccer irtam a gsnek hogy lehetne már végre ahol németekkel kell menni
    erre jött a válasz hogy és az milyen gagyi lenne mert pl az lenne a feladat hogy időre visszakell vonulni meg ilyenek
    egyre gyökerebb a gs
    sok játékot is leértékelt(amugy volt az egyik arénában)
    on
  • timantes
    #12
    fain game lesz
  • Thanatos
    #13
    és miért pont a gs-nek irtál? ...
  • vegicsek
    #14
    Azt a levelet olvastam.Hja, ma már a gs-se ugyanaz.
  • Kaplan
    #15
    Nem értem miért kell párhuzamot vonni a realitás és a játék között. Kétségtelenül a II. vh egy olyan eseménysorozat volt amit a Föld soha nem fog elfelejteni, sajnos. És amíg a buta II. vh játékok eladhatók lesznek, készíteni is fogják őket. Viszont ez a játék kultikus méreteket ölthet ha jól megcsinálják, mert ne mondja nekem senki, hogy ez a fekete-fehéres megoldás nem jó. Legalább végre nem egy FPS készűl, hanem egy JÁTÉK.

    +fav
  • Szeszmester
    #16
    Volt C64-en is saboteur, ott egy nindzsával kellett nyomulni.
  • hykao #17
    Ja, meg ZX Spectrumon is...és 3D-s volt - legalábbis ami akkor 3D-nek számított (a platform- és a felülnézet keveréke egy élére álított négyzet szerű játékteret adott...:D) :)
  • pubiloál
    #18
    Jaja én is észrevettem. 4 éve folyamatosan veszem a GS-t, de mostanra már nem is szeretem szinte... minden játékot leértékelnek, nincs benne semmi érdekes, csak a duma meg a reklám megy... jah csak állandóan a hülye WoW-val foglalkoznak...Teljesen lezüllöt az újság :( Nah mindegy... szal a game... elég érdekesnek tűnik, főleg a képek alapján, bár gyanítom hogy valami kis renderelt muviból van. Amúgy meg ezt nem értem, mindenki utálja elvileg a II. VH-s játékokat, de mégis mindenki játszik velük...
  • maffioso
    #19
    azért mert anno még valamennyire tiszteltem őket
    jo olvasni az oldalukat meg ilyenek de megváltozott a világnézetük
    ON
  • Gerbill
    #20
    Azért változott meg a világnézetük, mert megvette őket valami nagy cég, és a szerkesztőség nagyrészét lecserélték.
  • grebber
    #21
    OFF: Én úgy vagyok ezekkel a PC-s újságokkal hogy feleslegesek ,mivel ez csak egy példa lesz haver nyert 1 éves GS előfizetést és elkértem tőle 2 szer az adott számot de aztvettem észre semmi újat nemtud mondani amit neten ne olvasna az ember ergo fölös pénzkidobás!
  • hykao #22
    nagyobb felbontású képek (ha ezek nem render képek, akkor elég jó lesz a grafika)
  • Rage47
    #23
    én el tudom képzelni, hogy ilyen graf lesz. főleg ha lesz benn dx10
  • kirol
    #24
    Előzetes a játékról
  • hykao #25
    Bemutatófimecske (sokminden nem derül ki, max., hogy 2008-ra ígérik)
  • hykao #26
    Néhány új (háttér)kép: KATT, és egy új videó: KATT (a muzsika elég fura alatta...és még mindig nem derül ki belőle semmi...)

    Kíváncsi vagyok végül mi fog ebből kisülni...

  • kirol
    #27
    Mostanság nincs semmi hír?
  • csrolli
    #28
    hmm..., lassan 1 év telt el azóta és még semmi!!!
    vagy nagyon gyengusz lesz, vagy csak a NASA-nál lehet majd vele játszani!
  • kirol
    #29
    Mármint mióta?
  • ZsZso
    #30
    OFF:

    Régen C64en volt egy ilyen nevű játékom (Saboteur). Egy ninjaval kellett ugrándozni, és legyilkolászni mindenkit. Én meg voltam győződve arról, hogy a főszereplő egy Sabote nevű úr (olyan kb. mint a James Bond, csak ninja ruciban). 5 évesnél nem lehettem több, így aztán az angol tudás se zavarhatott be még akkor :).

    Elnézést, hogy kicsit OFF voltam :), de a topik címét meglátva egyből ez ugrott be.

    ON:
    Azért ez se lesz rossz, csak győzzük kivárni :).
  • hykao #31
    Nos akkor kedves Sabote úr, addig is amíg megérkezik ez a játék, itt a Szmerty Spionam (az is lopakodós, és az is II.vh-s...)
  • kirol
    #32
    Na ennek a fejlesztése is abbamaradt?
  • Prince23
    #33
    Egyetlen egy új kép
  • grebber
    #34
    Némi info. 2009 Harmadik negyedében jelenik meg!
  • Prince23
    #35
    Én már nagyon várom. Ha tényleg olyan feelingje lesz mint a GTA-nak, akkor egy remek játékot fogunk kézhez kapni. És főleg második világháborúban mindezt.
    Amúgy vajon csak Párizsban fog játszani a sztori? Remélem elég nagy lesz.
  • Terensz
    #36
    Hát, srácok, bevallom: csúnyán bedőltem.
    Gyermekkorom egyik kedvenc játéka a Saboteur,

    már annyira jól ment, hogy pár perc alatt lazán végigvittem.
    Erre jön egy 12=>egy tucat game és lenyúlja a nevét a nagy királyság játéknak

    A következő lépés gondolom egy második vh-s 1st person shooter lesz "Last Ninja" címmel.
  • Prince23
    #37
    Új képek!
    most akkor pc-re nem lesz? mert azt írja hogy next gen konzolkra jelenik meg
  • kirol
    #38
    Érdekes!
  • Prince23
    #39
    Életjelek a játékról, +hivatalos honlap!
  • Prince23
    #40