849
mit gondoltok az energiaitalokról?
  • Olcsóvér
    #1
    Helló egyszer azon gondolkodok hogy ezek télleg adnak e energiát?
  • LeePí17
    #2
    igen! ( a Cukor és koffein tartalom miatt.)
    a szervezet cukorból nyeri az energiát..
    a koffein a hormonokat stimulálja..

    én rendszeres fogyasztó vagyok.
    bringázok..tekerés közben néha jólesik meginni 1 dobozzal..pótolja a tekerésre elhasznált energiát..)
    (Hell & XL) ezeket szeretem a legjobban.

    nekem semmi bajom nincs tőle..100ftot simán megér 5-6 óra fentlét..
    meg a bringázáshoz is jól jön..

    a Felpörögve filmből is láthatod h fokozza az adrenalin szintet->jobban teljesítel..

    kinek hogy..nekem izlik..
    másnak nem így járt :D
  • Gladiator
    #3
    A legjobb a pezsgőbomba. Az tényleg felpörget. Amúgy r ávan írva, hogy alkohollal nem szabad keverni. mért nem?
  • LeePí17
    #4
    káros lehet a szervezetre...
    gyógyszerre miért nem lehet inni? szted?
  • Landren
    #5
    Nem kávézom ezért én is szoktam tolni őket, bár nem tartom egészségesnek. Ha azt akarom, hogy tényleg fáradtság űző hatása legyen, akkor min. kettőt iszok. Ha meg csak frissíteni akarom magam, vagy éppen megkívánok, akkor 1 is elég. Nem nagyon bízom ezekben a no name termékekben, inkább Red Bull, vagy Bomba. Bár a Hell-t kóstoltam már, ízre nem volt az sem rossz.
    Azért napi szinten nem innám...
  • LeePí17
    #6
    az őszintét megvallva sok különbséget nem láttam a bomba redbull hell között..max a koffein arányok mások..ízük szinte ugyanaz...

    van ám gyűjteményünk..haverral kipróbálunk minden újjat.. :)
  • Landren
    #7
    az a spray hátul milyen volt? :)
  • LeePí17
    #8
    az kontakt spré..az nem hozzátartozó :)
  • blackgamer
    #9
    azt nem értem hogy miért van olyan hányinger ízük?

    tesco the best :) amúgy penny market meg más ilyen helyekre is érkezik néha 1-2 raklap energy drink
    de totál ismeretlen márkák, magyar felirat nélkül, azokat megkóstolom néha

    amúgy amire én esküszök az a: jól cukrozott tea (citrom nélkül) és hozzáöntve kávé
    koffein + cukor = házi energy drink
  • Olcsóvér
    #10
    mindegyiknek tuti frutti íze van
    nem tudom mi a jó benne de nekem bejön
  • Takezó
    #11
    Ha megnézed, pontosan ugyanannyi koffeint és taurint tartalmaznak, ízre se szarabbak, úgyhogy én nem költök 3-3,5-szer annyit egy Bombáért vagy Red Bullért
  • Olcsóvér
    #12
    nekem egyszer fájt a fejem és elmulasztotta vagy nemtudom mert elmúlt
  • kulabácsi
    #13
    amúgy nem csak koffein, hanem a taurin tartalma miatt is pörget:)
  • Landren
    #14
    Tudom én, hogy egyforma mennyiséget tartalmanak, bár ez nem teljesen igaz, mert a Bombának van egy emelt koffein tartalmú (overdose) verziója is. Az igaz, hogy az ízesítés elvileg egyforma, de pl. kóstoltam a Booster nevűt, és pl. a Red bull -hoz képest van egy kis csípős(savas) utóíze, ami azért annyira nem jött be. Ha meg nem benzinkúton veszed, akkor 250-260 ért tudsz venni Red Bull-t, Bombát még olcsobban, én nem iszom annyira sűrűn, hogy ezt ne bírjam ki. Persze kinek hogy...
  • kulabácsi
    #15
    hja, énis XL-t vettem régen, ugyanaz van benne, és 100forint volt asszem:D
  • Borg
    #16
    Pezsgőtablettában is van energiaital.

    Van a HAAS féle, 10db tabletta 360-ért. Na ez szart se ér :)
    Van a plussz aktív, az 20db 1000-ért. Ez már egy fél redbullal talán felér tablettánként.
    Meg van egy olyan, amit eddig csak egyszer tudtam venni tescoban, valami 1-es volt a márkanevében. Az is 20db-os, 800-ért, de az üt :) 2x annyi a cucc benne, mint a plusszban. Szerintem ez éri meg a legjobban, mert ugyanúgy, vagy még jobban felpörget mint a redbull, és lényegében 2dl-re 40Ft ár jön ki, ami "némileg" kedvezőbb, mint a 250ft-os redbull.
  • kulabácsi
    #17
    ha nagyon ütősre vágysz én a speed-et ajánlom, igaz kicsit drágább de jobb is:DDD
    (nem tapasztalat)
  • Olcsóvér
    #18
    ittatok már bulldozert?
    attól az embernek hasmenése van :D
  • Olcsóvér
    #19
    nekem az volt
  • LeePí17
    #20
    én ittam..nekem semmi mellékhatás nemvolt...
    mondjuk az is számit mit reggeliztés vagy éttél mielőtt iszod az enerdzsít :)
  • kulabácsi
    #21
    énis ittam, nekem se volt semmi
  • Olcsóvér
    #22
    délelőtt ittam de reggeliztem
  • dienesoft
    #23
    Hellt én is iszok, persze nem rendszeresen.Amúgy legjobban a Redbull hatott rám.Amúgy bulikon/bulik előtt , vagy nagy fizikai munka közben kicsit földobja a szervezetet, szeretem őket.
  • Dave John
    #24
    energiaital és vörös absinthe.
    Egy jó buli kezdete ;)
  • dienesoft
    #25
    Arra is gondoltam, hogy a drágább energiaitalok azért viszik fel az adrenalin szintet, mert belenyulsz a pénztárcádba és kiadsz érte 400 pénzt :D. Ez már elegendően felpumpálta a szervezetet, erre még a redbull egys kicsit rásegít :D
  • Olcsóvér
    #26
    nem mindig én szoktam venni a haverom szokta akkor nekem meg nem sokat hat :D
  • Borg
    #27
    Ez sem feltétlen igaz.

    Ha visszagondolok arra az 1.. akármi nevű pezsgőtablettára, amiből ugye 1 pohár 40Ft-ra jön ki... nos, délben megittam egy pohárral első nekifutásra, és éjjel 2-ig mint akinek kitámasztották a szemhéját. Onnantól csal reggel meló előtt :D
  • akyyy
    #28
    Hell a legjobb :D

    csak néha ezeknek az italoknak olyan az ízük, mint a fém
  • JancsiPapa
    #29
    Hehh...a boostert próbáltam eddig...Szerencsétlenségemre szakítás után, whiskey-vel -.- Tehát 1 üveg whiskey eltűnt, de csak rövid ideig - képzelhetitek. Gecimásnaposan mentem az évzáróra, hideg rázott egyebek...Amit ki akarok hozni belőle - undorodok azóta a whiskey-től, ill attól is, amivel ittam.Ergo megundorodtam az energiaitaloktól, mert a whiskeypartim jut eszembe :D
  • OrioN the S
    #30
    Vmi olyasmit hallottam (lehet baromság ,lehet nem) ,hogy az alkoholtól a szívműködés nem felpörög hanem kicsit lelassul szal lemegy a vérnyomás ,de az energiaitaltól viszont felpörög és ahol a kettő "ütközik" ott akár infarktust vagy szívrohamot is kaphatsz.

    Ezért hullanak el azok akik pl discoban beszednak minden szart és ráisznak nem keveset...
  • Takezó
    #31
    Hát nem tudom, én ilyen kis sarki boltban vettem olyan 300-350ért, de valóban, kinek mennyit ér meg: )

    #15: bizony, 100 forint örül mozog, még éjjel-nappaliban is.
  • Takezó
    #32
    azt hallottam, hogy éjszakais benzinkutasok szokták néhány helyen tolni o.0
  • Borg
    #33
    LIFTOFF-ot próbált már valaki?
    Most ez a nagy divat ilyen wellness makik között. Csak egy baj van vele, hogy 10 pezsgőtabletta 7300Ft...
  • Landren
    #34
    hmm, asszem egy darabig nem is fogom...
  • Phat Smoker
    #35
    hmm...kiváncsi lennék mivel tud többet, mint a többi taurin+koffein(+guarana) kombóval ellátott jóval olcsóbb energizáló készítmények.
  • Phat Smoker
    #36
    az olyan diszkótetvek meg is érdemlik a halált!
  • Olcsóvér
    #37
    egy csaj egy nap sok energi drinket ivott aztán szívrohama lett
  • Brolly28
    #38
  • Olcsóvér
    #39
    télleg jó a hll az a savanykás utóíz nagyon bejön :D
  • Olcsóvér
    #40
    hell