3
  • Gerygrey
    #1
    A Yahoo bejelentette új, mobiltelefonos keresőrendszerét,
    A Google-nak már régóta van ilyenje.

    "Minden böngészővel rendelkező mobiltelefonra teszünk keresőgépet
    Mármint egy külön alkalmazást, ami keres? LOL mi a francnak? A webböngészővel hívjuk be a keresőt, nem?

    Nézem a belinkelt oldalt:
    "For instance, search for a rock star and oneSearch presents all the relevant info in a useful, organized manner, including the musician’s official website, upcoming concert dates, popular ringtones,"
    Miért, ezt a sima Google nem tudja? A csengőhang reklám pedig kell a f***nak.

    "Simply type in the name of a website you want to visit (like eBay), and oneSearch returns the website link. Click the link and you’re there."
    Hát ez aztán tényleg hatalmas újítás, eddig nem tudtam begépelni opera minibe hogy ebay.com, ehhez tényleg kell egy külön kereső. Hát megáll az eszem hogy valaki már megint forradalmasítani akarja a mobil internetezést. Inkább a sávszélesség és az ár amin lenne mit fejleszteni, a technológia már régesrég kiforrott és jól használható úgy ahogy van, a "mobiltelefonra kifejlesztett különálló internet" egyszer már megbukott (a wapra gondolok)
  • akyyy
    #2
    opera minibe is eltünt a google és yahoo van helyettte.... ami meg nagy fos
  • zola2000
    #3
    Ja én is a googlet használom, van yahoo alatt mindenféle keresőmotor de sajna google nincs. Szerintem pénz van a dologban.