30
Mennyire éri meg a gamepad? Ajánljatok gamepadot!
  • cucmalajmc
    #1
    GamepadVS billenytűzet topic
  • Thanatos
    #2
    részvét...
  • gabber_saviola
    #3
    keresőm méddmá mit talált :)
  • hunbasser
    #4
    flémtopik -.-
  • Beast Machine
    #5
    topiknyitási kényszer, vagy csak exhibicionizmus?
  • Atkamon
    #6
    istenem...
  • cucmalajmc
    #7
    Mégegy ilyen beköpés azt nyakadon a kerítés hülyegyerek!
  • cucmalajmc
    #8
    Még mielőtt valaki írná hogy van már ilyen fórum vagy ilyeneket azzal közölném hogy nincs ilyen fórum!
    Olyan van hogy Gamepad.
    ez a topic összehasonlítja a gamepadot a billel.
  • czky
    #9
    Akkor kezd el az összehasonlítást!
  • hunbasser
    #10
    de az a baj,h jönnek majd a gamepad pártiak,meg jönnek majd a billentyűzet pártiak,és flame lesz.ezért nincs értelme a topiknak,egyébként meg mindenki maga dönti el,kinek a pap,kinek a papné...

    "Mennyire éri meg a gamepad? Ajánljatok gamepadot!"
    erre pedig ajánlom a #3-mas számú kommentben lévő linket
  • Drephis
    #11
    billentyűzet!!!!!!4
  • PíszLávJuniti
    #12
    egyiketsem vegyélű
    használj képernyő-billentyűzet
  • Gerbill
    #13
    A gamepadon van fokozat, tehát nem csak lenyomod, vagy nem nyomod, hanem amennyire nyomod, pl annyira megy a kocsi FPS-hez a legrosszabb választás. Szerintem Bill+egér a legjobb kombináció. Gyors és könnyen irányítható, minden játékstílusban.
  • kuci06
    #14
    az már elavult... Ma a gondolatok általi irányítás a trendy!!!4
    Amúgy minden játékstílushoz más való. Fps-t például számomra lehetetlen gamepaddal tolni, de pl egy verekedős, vagy sportjátékot sokkal jobban lehet irányítani gamepaddal.
  • KILLER2
    #15
    Én éppen is ezért játszok a PCn FPSeket, a sportra, verekedősre és még jópár autósra is meg ott van a konzol.
  • Sadist
    #16
    Szerintem nyiss még néhány topikot, amiben összehasonlítod a gamepadot a(z):
    egérrel
    kormánnyal
    joystickal
    VR kesztyűvel
    érintőképernyővel
    aranyos kis fehér nyuszikával

    Vagy nyithatsz még olyat is, amiben összehasonlítod, hogy mi egyezik a gamepadban és a billentyűzetben, de egyúttal nem egyezik a joystickal és a kormánnyal, plusz kombinálhatod is, és akkor te leszel a topiknyitó királycsávó.
  • Emmegki
    #17
    agamepadonnincsenszóköz?
  • schrank
    #18
    láttad a ps3-nak milyen a mozgásérzékelős controllerje nnna akkor innentől az fps-ekhez a bill.mouse kombo felejtős
  • lpmaskmancick
    #19
    én szerintem a kereső leveri a gamepadot meg a billentyűzetet is
  • Sadist
    #20
    wii
  • schrank
    #21
    kit érdekel a wii ps3-at írtam a wii olyan szar hogy el se futna rajta egy fps
  • dotkom
    #22
    De most ez egy gamepad vs. billentyűzet topic, vagy egy ajánljatok gamepadot topic?D
  • schrank
    #23
    ugye nem gondoltad hogy amíg világ a világ addig bill.egér párost fognak használni a gamerek
  • Petroczy
    #24
    A bill + egér kombináció tagadhatatlanul a legjobb FPS játékokhoz, mégha a ps3-nak mozgásérzékelős is az irányítója. Minden játéktípusnak megvan a megfelelő irányítása, autóshoz kormány kell, verekedőshöz gamepad...

    A Wii amúgy meg nem szar, csak egyszerűen nem a te igényeidhez szabták. Rajtad kívül eddig több millió embernek bejött.
  • schrank
    #25
    a wii a műszaki analfabétáknak jött be akik az eject meg a on gombon kívül mást nem ismernek de a piktogramjuk már nagy fejtörést okoz nekik
  • Petroczy
    #26
    Nem tudok róla, hogy bármelyik konzol kezelése is komoly műszaki tudást igényelne, hiszen a kozol lényege, hogy hülyebiztos
  • L H Oswald HUN
    #27
    Az tök jó! Akkor,ha majd Super Mario-zni akarok akkor kipróbálom
  • Sanyix
    #28
    omgwtfrofllmao
  • cucmalajmc
    #29
    tök jó a fórum!
    nem tudom ki nyitotta
  • Sadist
    #30
    én voltam
    [elviszi a balhét]