18
Ide a Magyar Verzió Nézői jöjjenek !
  • Pheaper
    #1
    párnapja megy a sorozat a Tv2 őn és sztem megérdemel egy külön topikot az TV 2 es verzió

  • winnie
    #2
    mivel a magyar verzió éppen ott tart, ahol az amerikai, ezért nem hiszem, hogy a tv2 ismétléseinek külön topikot kéne nyitni, de ezt nem én döntöm el.
  • Borg
    #3
    Milyen pár napja? Már több hete megy...
  • Pheaper
    #4
    akkor zárhatod -.-
  • akyyy
    #5
    "Ide a Magyar Verzió Nézői jöjjenek !"

    én ugy tudom, HBO-n szokott menni, tv2 le vanmaradva, szal szevasz:\
    perze attól függetlenül nem rossz sorozat -.-

  • Atkamon
    #6
    óh szegény Tv2 mindig le van maradva·_·
  • hunbasser
    #7
    minden külföldi sorozattal le vannak maradva a magyar csatornák legalább 1,5-2 évvel -.-
  • autoszimulator
    #8
    Heroes-t elég hamar elkezdték nyomni.
  • winnie
    #9
    hunbasser: "minden külföldi sorozattal le vannak maradva a magyar csatornák legalább 1,5-2 évvel -.-"

    hehe, a csuklóf*ka befigyel. a sorozatok nagy része az amerikai sugárzással egy éveben kerül képernyőre. ld. az ősszel indult évadok és új sorozatok közül már minimum 12 képernyőn van nálunk is.

    nem a csatornák vannak lemaradva, hanem te ragadtál 2001 környékén:)
  • Neoncsoves
    #10
    jó film ^^
  • zsakosfrodo2
    #11
    Ezzel enm értek egyet. Nekem már gépen itt figyeg a 4400 összes (1-2-3. évad) része. Szal a TV2 naon le van maradva, ráadásul az összes rész ami megvan (és valszeg ennyi az összes) magyar szinkronos.
  • Gerygrey
    #12
    És akkor mi van? Ha már egy sorozatot pár év késéssel adnak, az szar? Én például múlt héten kezdtem el a Lost 1. évadot, attól még ugyanolyan jó mintha "friss" lenne... Nem értem ezt a fikázást.
  • JAKK
    #13
    pár napja???
    januárban kezdték el...kb
  • winnie
    #14
    zsakosfrodo: ""Ezzel enm értek egyet. Nekem már gépen itt figyeg a 4400 összes (1-2-3. évad) része. Szal a TV2 naon le van maradva, ráadásul az összes rész ami megvan (és valszeg ennyi az összes) magyar szinkronos."

    szerintem valamit félreértették. nem a tv2-ről volt szó, hanem arról, hogy (idézem): "minden külföldi sorozattal le vannak maradva a magyar csatornák legalább 1,5-2 évvel -."

    neked azért figyel ott az összes rész, mert a 4400 baromi hamar bekerült szinkronosan a tévébe. a tv2-ről nem volt szó, nekik azt köszönhetjük, hogy nem csak a warezhuszárok és az a 27 ember láthatja a sorozatot, akinek van cinemaxa, hanem mindenki.
  • akyyy
    #15
    én meg tv2-őn nézem, mert nekem tökéletesen elég arra szerda esti elfoglaltságra.

    anynira meg nem igzat a sorozat, hogy letöltsem, megézzem kiirjam és porosodjon több évig. Ha később mégis rákapok még megtehetem:)
  • hunbasser
    #16
    ya,de pl 4400-át nem -.-

    angol tanárom kb másfél éve mondta még,h elkezdett nézni "vmi 4400-t" :)
  • PVSKRISZ0401
    #17
    Hol lehet megrendelni a Matrix PATH of NEO-t.
  • akyyy
    #18
    keresd meg a boltbamegrendelős képességű négyezernégyszázast