91
2007 November 30 - Megjelenés!!!
  • Harly18
    #1
    Reménykeltő dologra lehet figyelmes minden fanatikus játékrajongó több internetes áruház honlapján. Az online előrendelési lehetőségek között ugyanis feltűnt a sokat mondó Condemned 2 is, méghozzá november 30-i dátummal.
    A SEGA jelen pillanatban nem fűzött kommentárt a dologhoz, így sajnos azt sem tudjuk, hogy a számtalan klasszikus FPS-t készítő Monolith (F.E.A.R., Blood 1-2, Alien vs Predator 2) fejleszti-e a folytatást. Az biztos, hogy a cég jelenleg a F.E.A.R. folytatásán ügyködik.
    A Condemned komoly sikert aratott mind a PC-s mind pedig az X360-as körökben. A brutális FPS hangulatilag leginkább a Hetedikhez> állt a legközelebb, ráadásul szokatlan mód a lőfegyverek helyett a helyszínen talált, közelharcra alkalmas eszközök használatát "erőltették" a játékban.
  • FLeK0
    #2
    majdnem sikerült eltalálni a konzolos fórumot!
  • KILLER2
    #3
    Hát én az elsőt sem próbáltam ki, szerintem ezt se fogom. Nem szeretem az ilyen horror FPSeket (bár megvan a Doom 3, a Quake 4 és a F.E.A.R is). Neked gondolom megvan a játék. Mennyire horror? Azaz ilyesztő. Mert a horrorral nincs semmi bajom, cask ne legyen ilyesztegetős, mint a Doom 3.
  • KILLER2
    #4
    Mindenki hibázik. De mivel PCre is megjelent, ez nem gond. Téged talán zavar? Amúgy sosem értem azokat, akik meglátnak egy új topikot és kapásból belekötnek minen apró hibájába.
  • Drephis
    #5
    biztos brutálul fog kinézni. már az egyet is bírtam ez is jó lehet
  • olympus
    #6
    hááát ,inkább ilyen thriller hatása van.
    De zsír:D
  • NeoMaN
    #7
    Beszarsz-befosol. Szvsz a legparásabb FPS game. Ha van egy pisztolyod 3 lőszerrel, már örülsz...
    :D
  • Rage47
    #8
    képeket!! :)
  • Harly18
    #9
    Lehet, hogy a megjelenés a konzolos verziót jelöli, de PC-re is megfog jelenni minden bizonnyal....
  • Harly18
    #10
    A Condemned volt már évek óta az egyetlen játék, aminél szószerint féltem. A reálisabb eseményeknél, itt ebben az elhagyatott épületben mégiscsak az az ember érzése, hogy ez megtörténhetne, ezért valósághűbb, mint ufókkal harcolni. Nekem nagyon tetszett a játék, sajnos kicsit tudtam vele játszani csak, de mindenképpen ha úgy lesz időm, akkor újra belevágok és végigviszem, mert úgy nincs értelme, ha heti 1-2 órát játszik az ember vele, mert úgy a hangulata elvész...
    A Condemned: Criminal Origins-ből néhány kép:









  • Voltan
    #11
    Már majdnem leírtam, hogy tökre úgy néz ki a kettő is, mint az egy, de aztán elolvastam a kommentet is :P
  • Noninnyó
    #12
    Szerintem is nagyon hangulatos és parás a játék. Nyomasztó. Épp ez benne a szép. Várjuk a folytatást.
  • Evin
    #13
    Jó játék. Nekem még nem volt időm végigjátszani, és azt hiszem addig nem is kezdem újra, míg kész nincs hozzá a magyar nyelv.

    Remélem a 2-ben is sok új kreatív dolog lesz.
  • Harly18
    #14
    Remélem én is, hogy készül hozzá magyarosítás, bár nem oylyan bonyolult megérteni, de azért magyarul mégiscsak jobb....
  • Evin
    #15
    Készül, csak abban kell reménykedni, hogy kész is lesz.
  • Harly18
    #16
    Egyszer biztos :)
  • bcrics
    #17
    akkor egyhamar nem fogsz hozzá kezdeni, ugyanis úgytudom bedöglött a projekt aki a fordítást csinálta!
  • Evin
    #18
    Én tegnap beszéltem az illetővel. Akkor még ment, nem hiszem, hogy azóta, megváltozott volna a helyzet.
    Lehet, hogy másvalakire gondolsz.
  • KILLER2
    #19
    De itt igazából mik ellen is harcol az ember?
  • Checkerboy
    #20
    Mobil telefonnal hogyan harcolsz? :D Egyébként szép.
  • Harly18
    #21
    Ebben az elhagyatott épületben ilyen csöves féleségek ellen kell harcolni, persze a későbbiekben derül ki, hogy természetfeletti lények is vannak benne, zombiféleségek. Bár én nem jutottam el odáig, lehet rosszul tudom, max kijavit valaki.
  • Harly18
    #22
    Az egy kütyü. amivel a bizonyitékokat lehet elemezni. Ez nem csak a gyilkolászásról szól, hanem a nyomok felkutatása és elemzése is a dolgunk...
  • rekettyes
    #23
    zombik?! az elég szar ha megint ilyen természetfeletti faszság, én is csak az elejéig jutottam el aztán beleuntam, de majd egyszer végigjátszom. A FEAR azért jobban tetszett. Ehhez tényleg kéne magyar nyelv.
  • Harly18
    #24
    Én nem játszott végig, zombiféleségekre gondoltam, tehát nem normál ember ellenfelekre, mert úgy rémlik, hogy valami természetfeletti dolgok is lesznek benne, de pontosan nem tudom, majd aki végigjátszotta az segithet, hogy mik is vannak benne, vagy majd tapasztaljuk, ha elkedjük újra. De biztos nem egy zombihentelő játék....
  • rekettyes
    #25
    Az érdekes, hogy nem játszottad végig az 1 -et és te indítottad a fórumot a kettőnek=)
  • Harly18
    #26
    Nem játszottam végig, de ettől függetlenül egy nagyon jó játék. Nem hiszem, hogy feltétele lenne a topicnyitásnak az, hogy végigvigyem :) Ettől még baromira várom a 2. részt, s azt is, hogy minél hamarabb nekilássak az első résznek újból...
  • marco85
    #27
    nincsenek zombik, csak egy kicsit mutálódott emberek, vagy vmi ilyesmi....általában csövesek, szakadt arcok, és egyéb ellenfelek vannak......egyébként nagyo állat game, és a befejezése is nagyon kira lett:)
  • Seth
    #28
    Hmm, megnéztem Condemned 2 trailerjét és meglepetésemre ismét Ethan Thomas lesz a főszereplő, de teljesen felismerhetetlen, mintha más karakter lenne(más a szinkronja is), mint vmi kigyúrt katona vagy nemtom, de nem az a mackós alak aki az első részben volt
    Mindenesetre nagyon várom a pc változatot, remélhetőleg lesz előbb utóbb:D
  • AntiHero
    #29
    Pre-Beta Video
  • AntiHero
    #30
    9 perc kábulat:)
  • Prince23
    #31
    Végre
  • grebber
    #32
    Mit végre? Azthittem pc-s bejelentés de nem :(
  • Prince23
    #33
    DD
    De legalább egy kis infó:D csak azonos lesz a pc-vel...
  • Istencsászár
    #34
    Nagy napra virradunk 1 hét mulva pénteken:), reggel 8kor boltnyitáskor fogok ezért a drágaságért sorbaállni:) ( márha lesz sor:D )

    Hangulatos reklámfilm
  • zakariás
    #35
    Megjelenik Pc-re is, vagy kizárólag Xbox360, és Ps3?
    Gamespot oldalán csak ez a 2 platform található. Csak ez miatt kérdezem, hogy tud valaki ennél többet valahonnan.
  • Alwares
    #36
    Hát igen eddig én se találtam semmi utalást a PC-és verzióra...
  • Istencsászár
    #37
    Nemlesz Pécére... majd talán egyszer ha a konzolos eladásokból megszedték megukat a fejlesztők... amugy jönne pécére csak egy oka van => mérhetetlen warez.
  • grebber
    #38
    Jó gameket kell csinálni és akkor nem lesz warezra ugatás.
    Most nemkezem el sorolni a pc-n sikeres gameket.
  • Istencsászár
    #39
    Elenyésző a szám... a sikerek meg 1 millás átlépés? amikor konzolon több milláról van szó... és nem fél evente jön ki olyan cím...

    amugy:

    "Unreal Engine 4 Targeting Consoles, Not PCs.

    Yeah, the Unreal Engine was once synonymous with cutting-edge PC graphics tech. Once. But in the future? With Unreal Engine 4.0? Well, it's going to be geared towards consoles, not the PC."

    S az interjut azzal zárták h mit érez a pécével kapcsolatban?

    A fejlesztő: a pécé mindenre tökéletes, de játékokra nem...

    evvan... s igaza van
  • grebber
    #40
    Hm most erre az Unreales szánalomra mit mondjak?Úgy beszél itt róla a csóka mint ha valami világmegváltó engine lenne.
    Most szintén nemkezdem el sorolni a szarjaikat amiket csináltak belőle.Van pár szép is és gondolom lesz is de nem fogom felkötni magam ha a "4-es" nem lesz pc-re.

    Elenyésző a szám de ha a cégek ezek ellenére azt mondják sikeres volt pc-n is akkor miről beszélünk?