34
  • Szalámi
    #1
    A Viasat lévén számomra a CSI: Miami már lerágott csont, maradok a House-nál, amit imádok! A szinkronválltástól nem remélek sokat, de remélem jól oldják meg.
  • Proart
    #2
    A második évad első 12 részét még tavaly nyáron leszinkronizálták, mert eredetileg úgy volt, hogy ősszel folytatják a sorozatot. Szóval az évad második felétől lesz más a szinkronhang.
  • magyarszurke
    #3
    anyám milyen csaj!!!!!
    amúgy a sorozat is jó:DDD
  • ffxi
    #4
    Dr. Cameron!!!!!!!!!!!!!!! Anyáááád!!!!
  • Kajika
    #5
    eddig is eredeti hanggal néztem, az ilyen pörgős dumákat valahogy nehezen tudják érthetően adaptálni úgy, hogy még a szájmozgást is lekövessék...

    nem is beszélve Hugh Laurie hangjáról, ami egész egyszerűen FENOMENÁLIS

    aki hallotta, tudja miről beszélek...
    kb. mint Dzsekkbauer: bársonyosan smirglis
  • winnie
    #6
    term. ez igaz, de én próbálkoztam anno a house-szal és durva módon keveset fogok a szövegből angolul. felirattal meg még többről marad le az ember.

    (értem és tudom élvezni angolul is, de amikor utólag csekkoltam, hogy pontosan mi is volt a nyomozás levezetése, akkor jöttem rá, hogy kimaradt jó pár dolog)
  • menpe
    #7
    miért is nem ez a munkaruha a sorozatban??
  • Cactus
    #8
    Látom mindenki leakad a csajszin, hát szó ami szó, ebben a szerelésben még én is úgy néztem rá mint nő...nem pedig mint House egyik játszópajtija :D
  • BiG G
    #9
    Cameron meg egyszerűen dögös :))
  • xen
    #10
    Remélem megveszik majd a 3. évadot is, egyébként szerintem is fenomenális Hugh Laurie (eredeti) hangja. A TV2 jó üzletet csinált a Heroes meg a House sorozatokkal, már csak azt nem értem a 4400-at miért olyan elcseszett időpontra tették amikor senki nem nézi.
  • Zolorado
    #11
    Na végre, erre várok már egy éve, király sorozat ... bár most nem tudom majd nézni, de felveszem

    A 4400 egy rakás sz... szemét
  • Zolorado
    #12
    Én fel sem ismertem ebben a ruhában...
  • Palinko
    #13
    de most érdekes ez a dolog,hogy az rtl t miami helyszínelőit többen nézik mint a született feleségeket... amihez az rtl hozzányúl az arannyá vállik (más kérdés,hogy én ált. tv2 műsorait nézme,de rtl en is akadnak jó filmek)
    csak az az érdekes ebben a történetben,hogy egy tényleg lerágott (1commentet idézve) sorozatból csinálnak sikert meg ilyen cobra 11 ből amitől kiráz a hideg szintén. és lenyomnak vele tényleg új és érdekes izgalmas sorozatokat...

    egyébként nagyon várom én is :)
  • HaDes007
    #14
    hajrá house!
  • TeszteloPontHu
    #15
    Ti kit választanátok új szinkronnak?
  • mad mind
    #16
    Hugh Laurie-t.
  • Tinman #17
    Nézzétek! Must see sorozat!
  • Kagemusha
    #18
    (Mind3) Helyszinelok a Viasat3 miatt nem rughatnak labdaba a House mellett.
    Igaz, mindket csatorna hatasvadasz dolgai enyhen szolva is undort keltenek bennem.
  • Kagemusha
    #19
    Ja igen, ez az "arannya valik" azert eros tulzas! A TV2 szerintem sokkal jobb sorozatokat ad/adott: Stargate, Battlestar Galactica, Heroes, House -hol van ezekhez az RTL klub? Baratok kozt? Na ne rohogtessetek mar? Annal meg a Szomszedok is jobb volt vagy akar a Dallas, bar egyiket sem komaltam igazan. De ez a BK ez vegleg betette a kiskaput!
  • winnie
    #20
    Kagemusha: a bk helyett színvonalasabb napi szappanoperát néznél?

    hmm. rtl: alias, kemény zsaruk, ments meg, vészhelyzet, az elnök emberei, maffiózók, lost, szökés, a főnök, figyelők - ezek közül tuti van min. 1, amit valaki igényesnek tart és ott vannak a fansorozatok, mint a szökés vagy a lost.

    sorozatok szempontjából mindkét csatorna erős, szerintem.
  • winnie
    #21
    "(Mind3) Helyszinelok a Viasat3 miatt nem rughatnak labdaba a House mellett."

    ezt nem értem. éppen a viasat a példa arra, hogy a helyszínelőket mindegy, hogy új rész vagy ismétlés, ugyanannyian nézik. és mivel az rtl nagyobb lefedettségű, ezért ott még többen. az eddigi csi: miami legrosszabban nézett részét is többen nézték, mint az eddigi legerősebb house-t, de ez szerdán szerintem változni fog.
  • Szalámi
    #22
    Jah az a csaj Cameron?!
    Ejhadedögös rásem ismertem
  • Unas
    #23
    Nem hiszem el, hogy a Heroes cikke után ez az ürge még viszonyítgatja egymáshoz a sorozatokat......

    Az már aligha az ő sara, hogy a Szakácsi Sándor haláláról szóló cikk (kép nélkül) közepén egy flash Mr Bean baromkodik. Erra azért érdemes lehet odafigyelni.
  • Boba Fett
    #24
    Ahh, de mi ez a magyarhang? A 2. évad első része megy, bemondták, hogy Szakácsi Sándor, de nem is hasonílat az eddigi hangjára. Szóval valami nem sitmmel. :-(
  • winnie
    #25
    ő, csak már nem volt olyan egészséges, mint az első évadban...
  • sathinel
    #26
    Ez a boncrucija a cicának? :DDD
  • Atisz #27
    Akkor a CSI most az Amerikában legnézettebb sorozat?
  • winnie
    #28
    nem
  • ffxi
    #29
    Sztem is be kéne vezetni :)
  • Bubbax
    #30
    Doktor Ház mikor fog prücskölni valakivel?
  • Mincsi
    #31
    mindenki megakadt a lenti képnél, de hogy néz ki a fenti képen?
    fekete haj? :o
  • Iceman2007
    #32
    Kemény szövege van az tuti!
  • Bandee
    #33
    http://drhouseworld.altervista.org/foto/jennifermorrison.htm

    nJoy
  • Doktor House
    #34
    Szerintem a dr.house nagyon király film.