16
  • k9duli
    #1
    130 ezer uramatyám.Tehát minden második üzlet internet kávézó ^^
  • uniu
    #2
    en meg mar azthittem, hogy azt akarjak kikuszobolni, hogy anonim modon ne tudjanak hozzaferni a cenzuralatlan nethez. De az egeszseg vedelme sokkal szebb indok :))
  • GulaSoft
    #3
    Ez az igazi politikus megoldás!
    Nem a büdös másokat magasról leszaró dohányosokat tiltják ki, hanem korlátozzák az új internet kávézók nyitását!
    Bravó!
  • roliika
    #4
    Ez a dohányzásos dolog eléggé magyar szokás. Kici kinaiak nem dohányoz annyi mint magyar ember. Ők inkább zöldteát isznak...kicsit sajnálom őket...xarrá dolgozzák magukat 1 marék rízsért, és még korlátozgatják is őket. :( Más a mentalitásuk. Jobban szeretnek játtszani mint mi, épp ezért sok helyen pl nincs egyáltalán semmilyen szerencsejáték lehetőség...pedig mit kaszálna az állam...
  • Commandante
    #5
    "Ez a dohányzásos dolog eléggé magyar szokás"

    Te, öcsi, jártál már valaha a falu határán túl, vagy ezeket a bölcsességeket a nagyi féltve örzött 1970-es kalendáriumából lested ki?
  • Red
    #6
    Hát én jártam Kínában netkávézóban, és azért nem egyszerű ami ott megy. Tolják a CS-t a tizenévesek, és attól félsz, hogy mikor szúrja le az egyik a másikat egy frag után, üvöltöznek, őrjöngenek. És szerintem a kínaiak többet is dohányoznak, mint mondjuk mi.
  • dondore
    #7
    kb 30 fajta cigit lehet kapni, atlagban 12mg nikotinnal:)
    csak ferfiak cigiznek, noknek nem lehet:)
  • AranyKéz
    #8
    Nah és így lett egy csomó kínai kölyöknek otthon gépe, amire nem vonatkozik a 6 vagy hány órás játékidő korlátozás.
  • Gladiator
    #9
    Amugy tenyleg durva amit ezek itt muvelnek. Bejovok reggel megnezni a leveleimet, kis kinai mar reggel 9kor itt ul es Dotazik. elmegyek suliba, kajaszunetben beugrok egy fel orara (mer en is fuggo vagyok am) kinai srac meg mindig. Aztan delutan is bejovok, es a kinai srac meg mindig. Teljesen gornyedten mered a gepre. 10-bol 3 fiunak eszmeletlen durva gerincferdulese van.
    Szoval ez speciel egy jo otlet, hogy nem engedik. Amugy azt sem ertem, hogy sokkal tobbe kerul a netkavezo, mint amennyibe otthonra internet, nem ertem mer itt doglenek. napi 20RM-et koltenek kb. netre, viszont havi 66-ert mar egesz jot kottethetnenek be otthonra. butuskak...
  • Gladiator
    #10
    na ja, ez a dohanyzasos megallapitasod tenyleg hulyeseg. azon kivul. hogy a kajajuk egeszseges, ok maguk egyaltalan nem elnek egeszseges eletet.
  • Commandante
    #11
    OFF: roliika majdnem minden megállapítása hülyeség...
  • Commandante
    #12
    otthon talán beleszólna a család, és nem hagynák öket egész nap gép elött görnyedni...
  • Gladiator
    #13
    azt birom, hogy itt van olyan akinek tenyleg a netkavezo a masodik otthona. lehet, hogy nem jatszik egesz nap, csak egy olyan 10-12 orat, de utana sem megy haza, hanem vannak itt kanapek ahol lehet aludni, meg kaja/pia... mi kell meg?
  • Csatti
    #14
    A dohányzásról annyit, hogy én a világ legnagyobb dohányipari gépgyártó cégénél dolgozom és az új gépek kétharmada ázsiába megy, abból is sok kínába. Mindezt úgy, hogy europában sorban zárják be a gyárakat vagy összevonják őket (a mai gépekkel sokkal nagyobb termelés érhető el, van olyan gépünk amivel percenként 28000 cigaretta gyártható le!)
  • Commandante
    #15
    honnan tudod, mennyi idöt tölt ott? ne talán te is ott ülsz mellette egész nap, kis huncut?
  • Gladiator
    #16
    En naponta tobbszor leugrok egy kis idore, mert fontos levelezgetesben vagyok, meg tanulasomhoz is kell. most vagy pont ugy jon ki, hogy o is pont elottem egy perccel jon es utanam egy perccel megy el, vagy tenyleg egesz nap ott doglik(enek).