260
DirectX10 támogatással rendelkező videókártyák...
  • SpiritFire
    #1
    Haláj^^

    Megmondaná nekem vki hogy egy DX10-es kari kb mennyivel jobb egy dx9-esnél???

    Amint látom DX10-es kariknak még nincs topikja...
  • scorpeeon
    #2
    Annyival jobbak, h DX10-et tudnak
  • Vegas
    #3
    nemtudni D:
  • Met
    #4
    Ahogy a 9-eseknek sincs és a 8-asoknak sincs és a 10-eseknek sem kell.
  • schrank
    #5
    annyival jobb hogy egy DX10-es gamma nem fog menni DX9-es karin mi olyan bonyolult ezen
  • Gerbill
    #6
    Sokkal nagyobb teljesítményűek (bár az idő haldtával a dx 9 teljesítménye is növekedett volna, de már mindenki inkább 10-et gyárt) amennyit én tudok, az az, hogy nem a grafikai innováció miatt lesz híres, hanem egyszerűbb lesz programozni(persze azért a grafika sem semmi)
  • Sland
    #7
    De van DX10-es Játékok ;)
  • schrank
    #8
    nnna mert a pc-s üzletág arról híres hogy könnyen programozik meg kihasználja a vasat mi ???
  • Dodo55
    #9
    Fog menni, de csak Vista alatt, mert XP alá nem lesz DirectX 10 API.
  • TyPhooneDave
    #10
    hiába lesz 3*akkora a DX10es kártya,eleve a rendszer többet fog lezabálni belőle,mint a Xp DX9-cel,plusz 100.rugó egy 8800GTX,a GTS is 80..
  • Inquisitor
    #11
    Jajam és mától hivatalosan is közölte a MicroSoft, hogy NEM lesz XP alá DX10.
  • zoolee
    #12
    LÁMA...
    Az 8 as széria ...
  • zoolee
    #13
    Pöff....
    Háát most már annyi a 64 bites vista mint az XP...
    xal em nagy ügy...
  • Antrax #14
    Mert szted csak GeForce lesz DX10-es???
  • TyPhooneDave
    #15
    egy ideig,aztán már talán játék is lesz
  • Antrax #16
    egyelőre csak a crysis?
  • PLackó
    #17
    ki is a láma? idióta.
  • Antrax #18
    az unreal 3-as engine nem támogatja?
  • zsolti a véka
    #19
    Mennyivel esznek ezek a karik többet? Teljesítmény/fogyasztás arány?
  • zoolee
    #20
    ööö...
    R600 nek is van topikja.
  • Antrax #21
    hággyámán'
  • Borg
    #22
    Supreme Commander már most is DX10-et tud, ha kell...

    De ez megint olyan dolog, hogy látványban nem fog újat nyújtani a DX10, max sebességben. (viszont emiatt olyan dolgokat is megvalósíthatnak, ami a dx9 kártyákon túl lassan futott volna eddig)
  • Antrax #23
    fizikának semmi köze hozzá?
  • Shadow_THH
    #24
    directx 10es karik még nincsenek. directx10 azért kell mert csak vista alá lesz és igy az emberek majd jól átszoknak rá. directx10 szebb, elöttem leírták hogy nem nyújt semmi újitást látványban: nem igaz. pl a víz ami régen csordogált directx9el az most fotorealisztikushoz fog közelíteni.
    nyissatok directx11es topigot és akkor elsők lesztek és sok ember írhat bele
  • Gabesz amd64
    #25
    nem a DX10 végett lesz nagy egy kártya,ha még egy évig nem jött volna a Dx10 akkor is nagyobbak lettek volna a VGA-k.

    az árak meg mindig is magasról indulnak,vagy ez eddig nem esett le?
  • TyPhooneDave
    #26
    Hogy ne lenne DirectX10es kártya?? akkor az Nvidia 8800 poháralátét??baszz,akkor most vihetem vissza
  • Antrax #27
    attól hogy neked nincs, van dx10-es kari... XD
  • Gabesz amd64
    #28
    inább a x850Xt vidd vissza :D
  • Inquisitor
    #29
    Na és? GeForce 2 GTS első magyar ára is 180.000 volt ... Majd lemegy, meg jönnek a középkategóriások. Egy év múlva meg a középkategóriás gyorsabb lesz 40K-ért mint most a 140.000-es verziók. :)
    Ez van.
  • Antrax #30
    Érdekes kimondani: GeForce 2 180 ezerért XD
  • Gabesz amd64
    #31
    anno a Gf2-t 30k-ért vettem...szal izombrutál VGA volt...Half Life ment rajta mint a nyíl.

    jah és még most is megy a Gf2-es VGA-m az otthoni gépbe igaz mutter használja h tudjon velünk besz msn-en :)
  • Antrax #32
    Én anno a gef2-t 18k-ért vettem :)
  • Inquisitor
    #33
    Na és, egy új korában 70.000-es R8500 most mennyit "ér"? 8.000? Se? :)
    Viszont én már soha nem veszek/vennék 50K-nál drágább kártyát, mert butaság. Max. játszok fél vagy egy évvel késöbb a kijövő játékkal az akkori olcsóbb VGA-n ;)
  • Antrax #34
    jaja én is így vok vele 40k-s limittel mert csóró vagyok :)
  • Inquisitor
    #35
    Akkor átfogalmazom. Ha sok pénzem lenne, akkor se. Max. ha "tényleg" milliomos lennék.
  • bcrics
    #36
    hát nemrég vettem 7600gt 1 év garancia remélem majd kp ráfizetéssel azér becserélik vmi dx10 kártyára:::
  • bakvarnyu
    #37
    nálam ez 30k
  • Antrax #38
    Akkor nem vok egyedüli csóró :D
  • TyPhooneDave
    #39
    tud vki konkrét dolgo,ami újítás a 10en a 9c.hez képest???
  • scorpeeon
    #40
    Itt van.
    A fő különbség nem a grafikában van, hanem az API-ban, az egész szerkezetében.