36
NTSC és PAL
  • carterx
    #1
    Pár kép a cuccról:

    http://www.gamespot.com/xbox360/adventure/bulletwitch/screenindex.html?om_act=convert&om_clk=gsimage
  • carterx
    #2
    http://screenshots.teamxbox.com/gallery/1525/Bullet-Witch/p1/
  • carterx
    #3
    egy kis teaser és leírás magyarul a játékról:

    http://www.cybergen.hu/?q=node/449
  • Drephis
    #4
    nagyon alázós grafja van :O jó kis game lehet
  • Me0w
    #5
    Es ez nem fert volna el a x360 topikban, ugye?
  • mila69en
    #6
    miért is kellet vólna elférnie egy x360 topicban?
  • dinomano
    #7
    Haaat...IGN-en nagyon lehuztak, allitolag eleg szaggatós a graf+nem a legjobb a game-engine... 10-böl 4-et kapott; ugyhogy nem lehet nagy eresztes...
  • Attila 007
    #8
    XBOX360 játékok topicban elfért volna:)
  • Olcsi2
    #9
    Semmi kulonos a jatek, van benne egy-ket igazan szep effekt (tornado peldaul nagyon ott van), viszont a hatterek abszolut elettelenek. A jatekmenet egyszeru, az ellenfelek tobbnyire nagyon butak. Ami kiemeli az atlagbol az a karakter design, Alicia-t nagyon jol megcsinaltak es a boss-ok is marhajol neznek ki. Ami igazan poen, az a legnehezebb fokozaton valo vegigjatszasert jaro 1 (egy.. :) gamerpont. Nem is csinaltam meg a game-t csak 999/1000-re, heh.
  • mila69en
    #10
    annyierővel az össze pc-s játék elférne egy topic-ban méghozzá egy pc-s játékok topicban:)
  • carterx
    #11
    de biztos elfért volna,csak ott 99%ban hardver a téma,különben meg azt hittem hogy valami nagy durranás lesz,de egy gyenge valami.
    a háttér a szem előtt épül fel,ez teszi gagyivá kissé,mert semmi extra a pályán ami miatt esetleg így kéne.kicsit egyhangú,az emberek tök hülyék,mennek és előttük van egy lámpaoszlop és ott topognak előtte,nem kerülik ki,és el lehet tologatni őket mint valami tárgyat.ami jól néz ki benne az a varázslatok.bőven elég az a 4 pont rá.
  • carterx
    #12
    100% egyetértek vele,így csak az jön be a topicba akit ez érdekel,itt legalább nem a tv-lesz a téma
  • mila69en
    #13
    még nem próbáltam a gamét bár sztem nem is fogom erőltetni hogy beszerezzem:D egyenlőre elvagyok még a dííd rájzingal:)
  • dinomano
    #14
    Eleg B-C title-nek tünt a game videjók alapjan; pedig maga a csaj karakter a kis holloival nem rossz főszereplő - jol elkúrták; sztem az alapanyag-ill.az alapok nem rosszak, lehetett volna belöle 1 viszonylag jó alaphent...
  • carterx
    #15
    tök uncsi,azon kivül hogy lassan fejleszthetőek uj varázslatok,semmi érdemleges benne,a csaj az fasza,ja és csak a pályák végén ment
  • carterx
    #16
    végülis halott városban játszódik,ere lehet fogni a háttér gyatraságát.
    talán a bossok jók
  • Gabe18
    #17
    Hát az ilyen játékok miatt jutott az Atari nagy anyagi gondok közelébe azt hiszem.
    Szerintem nem túlzok nagyot,ha azt mondom hogy ezt még a sima Xbox is hozta volna ilyen formában.
    A grafika egyszerüen pocsék ha a 360-as szinvonalhoz mérem.Talán egyedül a föszereplő néz ki aránylag jól,kidolgozottan.
    Egyes tereptárgyakat tényleg ilyen 20 méterrel elöttünk rajzol ki a játék.Plusz néhány tárgyon (hordo,deszkarakás,stb...)egyszerüen "átsiklunk" mintha ott se lenne...Hangulat se túl nagy,monoton lövöldözés,néha a varázslatok használata.(mondom ezt az első pálya alapján nem zárható ki hogy a későbbiekben jobb lesz)
    Jogos a 4-5 pontos értékelés,mert a grafika csúnya,amugy minden másban középszerü.
  • ThugEdge
    #18
    én még nem próbáltam inkább a topic kérdéshez szólnék hozzá:
    sztem igenis legyen minden gémnek totyikja,mert egyre több fog jönni és már nem lehet egyszercsak követni
  • Gabe18
    #19
    Tovább játszva némileg javult a véleményem.Bár maradt a full hent játékmenet,de annyira talán nem reménytelen mint elsőre tűnt.Néha egy-egy nagyobb robbanás még látványosnak is mondható.
  • Ma2ska
    #20
    Az a tény hogy megyek és lövök, még nem biztos hogy egy játékot egysikúvá tesz hiszen ennek módját számost ötlettel változatossá lehet tenni. Ez azonban nem vonatkozik a Bullet Witch-re. A másik lenne a megvalósitás milyensége és a látvány. Ilyen homályos texturák ps2 re valók, ennél az xbox is többet tudott, ez az első észrevételem. A másik legalább egy havokot licencelhettek volna és a karakterekre alkalmazhatták volna, mert nem elég hogy buták, de scriptre halnak ami manapság elég bosszantó tud lenni. Van pár tereptárgy ami szemlátomást arra itéltetett hogy varázslatunkkal továbblökjük, a karakterekre ez nem hat de sok minden másra se. Karakteranimáció gyenge, főhősnönk ugyan tud olyanokat ugrani ami talajgyakorlatnál 10 pont, de nem elég folyamatosak a mozdulatai és ez a mezei ellenfelekre hatványozottan igaz.
  • Ma2ska
    #21
    Tetszik még a tulfejlett agyú lebegő egyén, aki megnövekedett intelligenciáját utelzárásokra pocsékolja, ezért butább mint a földi légió. Ezt szélőve, fizikai teste megszünik és egyetlen vérfröccsenésben válik semmivé, de a lentiek után ki számitott arra hogy valami foszlányok, testrész röpködések és némi fizika érvényesülése közepette pusztul? Ugye senki?
  • dinomano
    #22
    Ja, hogy ATARI game? Ez sok mindent megmagyaraz! :-D
  • turho
    #23
    Ma erőlködtem vele egy órát, pedig nem stílusom az ilyen stuff. Ígéretesebbnek tűnt mielőtt mégis úgy döntött az Atari hogy elkészíti :D Ritka gyenge alkotás. Textúrailag még elmenne, de az árnyékok borzalmasak, a tereptárgyak valóban érdekesen tűnnek elő néha. Pozitívum, hogy talán nem melegíti túl a 360-at :D mert cpu-ból is csak 1 mag egyik csücskét használja szerintem. A story? gyenge lötty, az ellenfelek biorobotok, eddig volt belőlük ha jól számolok kb. majdnem egyféle (Ok, csak a hídig jutottam, a 2 tankkal, kvázi game eleje). Süt a butaság a játékról, nagyon összehajigált cucc. A környezet és az alapszituáció jobb játékmenetet is eredményezhetett volna, de összességében ez sajna nagyon béna, és technikailag pongyola, idejétmúlt. Na majd a Bullet Witch 2 :DDDDDDDDDDDDDD
  • CSOCSO
    #24
    ezt hogy erted??? szvsz nagyon szar a grafikaja.. leginkabb az arnyekolas.. nintendo64en szebben volt megoldva az arnyekolas
  • fozelek
    #25
    tudom hogy szar játék, és pofátlanul szaggat, de én valahogy elvagyok vele :)
  • dinomano
    #26
    Akkor told...neha en is elvagyok holt béna game-ekkel... :-D
  • rorr
    #27
    Szerintem ez nem sikerült olyan jóra......
    Fura az irányítás és az egésznek nincs semmi varázsa!
  • FoToS
    #28
    Én még nem próbáltam,de elég vegyesek a hozzá szólások,bár több a negativ :(
  • sacano1
    #29
    nemtudja valaki hogyan kell kinyirni a kigyokezü föelenséget?
  • Gabe18
    #30
    Először vagy a játék legvégén?
    Mert mikor először találkozol vele akkor még sehogy,mert a védőpajzsát nem tudod kiiktatni.
    A játék végén meg gyakorlatilag mindent be kell vetni ami képességet addig megszereztél,lényeg hogy lődd ahol éred.Ha a szellemeit küldi,akkor pedig azokat probáld lelöni hogy belőlük nyerj energiát a mágiákhoz.Nekem egy laza 15-20 perc volt mikor egyszer sikerült véletlenül,mert tuti nagy sérüléseket okozó technikát nem találtam,igy meg nagyon lassan döglött meg.
  • sacano1
    #31
    köszi az elsönél voltam megoldottam most meg a repülö teteén vagyok megföve álandoan bekap a dög ott is van talán valami teknika?
  • Gabe18
    #32
    Repülö kis dögöket irtod,hogy a gépet ne rágják szét.Amikor a nagy bemegy a gép mögé hogy támadjon,akkor kell gyorsan egy villámot beleküldeni.Asszem 3x kell ezt eljátszani,csak mivel a 2. után már rengeteg kicsi jön,ezért némileg nehéz,mert lökdösnek össze vissza...
  • fozelek
    #33
    Azért szar az irányítás, mert a kamera túlságosan a csaj segge alatt van, így fostartály a látómező, meg az egész irányítás.
  • sacano1
    #34
    köszi sikerült erre meg mostt elakadtam a helikoptereknél jönnek fojamat de nemtudom öket levilámozni.
  • sacano1
    #35
    rájöttem.
  • Brad85
    #36
    Meg tudjátok mondani mi a különbség a Pal és Ntsc között?
    Megy mind a kettő HD-n?