8
Virtual konzolos és egyéb retro konzolos zelda játékok témája.
  • zola2000
    #1
    Na szóval (témáindítónak is) el vagyok akadva a wind wakerban. Ott tartok hogy meg van a föld és a szél templom bejáratánál megtanult dallam (az a két jó hosszú), és le kéne játszani valahol (vagy mi) hogy bejussak a két templomba (dungeon). Szóval ott mit kell csinálni?
  • Banyapapa
    #2
    gamefaqs.com-on megnézted már?
    Van leirásom csak elö kénne kaparnom
  • zola2000
    #3
    Egy kicsit tudok angolul, tehát valamennyire értem a történetét de az én angol tudásom ehhez kevés.
  • Banyapapa
    #4
    oks,elövarázsolom ma akkor a leirást.
  • baggins
    #5
    Ez egy érdekes téma, legfőképpen azért, mert még én sem tudom: a WW az retro Zelda? Vagy az Ocarina és a Majora? Elég nehezen behatárolható ez a retro szöveg, nálam még a PS1-es játékok sem számítanak annak. Tud vki erre egy jó definíciót?
    Egyébként Zola: ha jól emlékszem, segítőtársakat kell oda magaddal vinni, az egyiket azon a szigeten találod, ahol a Deku fa van, a vízesés alatt bujkál. Ő nyitja az egyik templomot. Bár már nagyon régen játszottam vele.
  • Banyapapa
    #6
    na meg is van.
    A föld templomba bementel,oda el kell vinni akinél egy hárfa van,ö Medil lesz az a dragon roost szigetröl,fennt találhato.
    Eljáccod neki amit a föld templonál szereztél zenét,és veled megy.

    a Szél templomhoz hasonlo a dolog,ugye ott vascsizmával oda tudtál menni,megtanultad a ottani dalt,de oda is kell egy személy,aki tud hegedálni:P
    Ö makar lesz,aki forest haven-él láttál.

    Oda mész a vizeséshez,de nem átlendülsz hanem ereszkedj lejjeb,és lendülj be a vizesésbe.
    Ott makarnak eljátszod a "széldalt",és tied
  • zola2000
    #7
    Köszi én meg windfall islandon, és a többi helyen próbáltam a fontosabb szereplőknek eljátszani xD.
  • Chuckie
    #8
    www.gportal.hu/zeldaworld legújabb zeldás oldal