75
http://mtkhungaria.hu/
  • Drizzthsz
    #1
    Hümmm... Úgy láttam nincs ilyen topik. Őszintén szólva Újpest-szurkoló vagyok, de igen irigykedve nézem az Mtk csapatát manapság, úgy látom a nemzetközi edzőmeccsek is egész szépek voltak eddig, érdekelnének inffok, vélemények a klubról, s persze érdekelne, hogy mi lesz Kanta, Hrepka, Németh, meg a többi jelenleg itt fejlődő tehetség sorsa.

    Remélem nem vert át a kereső, s tényleg nem volt ilyen topic eddig.
  • Ars3nal
    #2
    nem vert át:D
  • Kanál
    #3
    szegény te.
    egyébként németh 1-2 év múlva kiszorítja saha-t a manchesterből
    /by. tornyi futballisten barni/
  • báttyó02
    #4
    :DD!
  • Ars3nal
    #5
    ez így ugye vicc? tornyi ekkora barom lenne?:O
  • antijuve
    #6
    tök mindegy h viccnek szánta-e vagy nem,Tornyi így-úgyis egy barom:))
  • Ars3nal
    #7
    ez mondjuk igaz
  • gabber_saviola
    #8
    srácok, kicsit emelkedhetne a kommentek színvonala
  • gecc
    #9
  • Taranov
    #10
    Kis nosztalgia?
    Itt még látom szegény Zavadszkyt, Illést, meg ezt a szimpatikus fiatalembert, aki kapus poszton játszott, de most nem jut eszembe a neve.
  • Taranov
    #11
    Elképzelhető, hogy Sorin Botis figyel ott az első sorban? Vagy tévedek?
  • Zsolti9014
    #12
    Hajdu Attila?
  • zico87
    #13
    Én is szeretem az MTK-t a fiatalokra épít és ez a jövőre nézve sztem jó döntés.

    MTK Story
  • antijuve
    #14
    az Goran Jezdimirovics a kapus pedig Hajdu Attila
  • Taranov
    #15
    Pontosan.
  • Bereet
    #16
    Hajdu nem volt fradista ?
  • Láma!
    #17
    de, a 95'-ös csapat tagja volt. illetve annak biztos hogy tagja volt.
  • Bereet
    #18
    akkor azért vilt annyira ismerős :D
  • tobias88
    #19
    az Mtk össz szurkolója Magyarorszáhgon még a 10ezret sem haladja meg, a nézők max ha ezren kint vannak
  • Láma!
    #20
    eddig valoban igy volt.most kéne felmérni hogy ki szurkol nekik. hidd el, meglepödnél...
  • soma22
    #21
    szerintem nem.
    sosem volt a fiatalok kedvence az mtk, leginkább sokan az utánpótlásukat használták ki, ezért eszméletlen mennyiségű ifi és serdülőcsapata van/volt.leginkább idősekbőlállt a szurkolótáboruk.a focijuk az utóbbi időben valóban szép, de maga a klubb elég visszataszítólegalábbis számomra,de politikát nem viszek a dologba.
    remélem az itt fejlődő ésemlitett fiatalok minél előbb elkerülnek a megfelelő helyekre, mert jelen pillanatban Mo-n nem tudnak huszonév felett fejlődni a játékosok. Ez talán nem is az edzőközpontok szinvonala miatt van igy, hanem a szemlélet miatt.
    Amig fiatalok küzdenek hogy mondjuk elvigye őket egy külföldi klubb, de mikor felnőnek és nem vitte el őket senki megtörnek,és ennyi.
  • zico87
    #22
    Hát igen a az MTK nemmosthatja le azt a politikai...jellzőt..de nemazt kell már nézzni ez a mult a jelenbe egy jókis csapatuk van fiatalokból.
  • dotkom
    #23
    melyik politikai jelzo? mert pl az hogy zsido csapat azt nem kell lemosni. csak masokat zavar neha.
  • 9csöves9
    #24
    pláne,hogy a vallásnak alapvetően nemsok köze van a politikához
  • dotkom
    #25
    sry. csak sose tudom, hogy ki mire celoz ezzel. egyebkent mi az a politikai jelzo?
  • Drizzthsz
    #26
    Hát jelen esetben nem tudom, de szerintem a megújuló futball-követelményekhez ők alkalmazkodtak a legjobban Magyorországon, s szeretném, ha minél sikeresebbek lennének. Én ha valakitől azt hallom, hogy nem szereti az Mtk-t, akkor gyakran kapom azt indoknak, hogy: összevásárolják a fiatalokat, nem valódi saját nevlésűekről van szó. Ez nagyrészt tényleg így van, de kiváncsi lennék, hogy akik ezzel az érvvel jönnek, azok mit szólnának, ha a kedvenc csapatuk kezdte volna el ugyanezt csinálni. Akkor biztos teljesen rendbenlevőnek tartanák a klubot.
    Én úgy gondolom, hogy Mo.-n ez a legjobban járható út, s mivel bármelyik klub megtehetné ezt, ha akarná, nem látok benne semmi kivetnivalót. A bajnokságot örülnék, ha megnyernék, mert most idehaza nekik van a legjobb csapatuk, ráadásul még igen messze vannak a végső potenciáljuktól. Sok sikert kívánok nekik. Eddig a felksézülésük sem volt rossz, asszem 3 szlovák elsőosztályú csapatot győztek le eddig, s azért ott magasabb a színvonal, mint idehaza.
  • banok
    #27
    Összefoglaló a tegnapi MTK-Vasas meccsről itt
  • Matthewpamer
    #28
    Na végre nekik is van topicjuk :)
    hajrá
  • totti10
    #29
    UEFA-kupa, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés

    MTK Budapest - FC MIKA (örmény) 2-1 (1-1)

    Szusza Ferenc-stadion, 400 néző
    v.: Hinkriksson (izlandi)
    MTK Budapest: Végh - Horváth, Lambulic, Pollák, Pintér - Bori (Hrepka, 56.), Zsidai, Pátkai, Pál (Ladóczki, 78.) - Kanta (Szabó Á., 85.), Urbán.
    MIKA: Hakobyah - Alex, Petikyah, Fursin, De Souza (Davtyan, 69.) - Ristic, Antonyan (Accleisson, 60.), Mykayelyan - Cleber Silva - Cleber Luis (Campos Penteado, 84.), Shahgeldyah.
    gól: Pintér (20.), Urbán (57.), illetve Cleber Silva (45.)
  • 9csöves9
    #30
    egész végig 3 kisgyerek szurkolását lehetett hallani,rendületlenül tolták:)
  • kék
    #31
    Kár, hogy nem jött ki több szurkoló. Végre láthattak volna egy magyar csapatot megnyerni egy nemzetközi meccset. Tavaly csak a Vaduz és a Rabotnicki jutott.
  • kék
    #32
    Legalább végre UEFA-kupa győzelmet láthatott a Szusza-stadion közönsége. Ha az Újpest játszik ott, ez nem adatik meg nekik.
    Váccal mi lesz? Jövőre NB3?
  • 9csöves9
    #33
    Ladó kaphatott volna kicsit több időt,bár csak két labdavesztése maradt meg bennem
  • kék
    #34
    Majd legközelebb. Így sem egy összeszokott csapat játszott.
  • Bereet
    #35
    Edzőt kéne cserélnetek ideje van már ( majd figyeljétekmeg bajszos petya fog az edzői székbe ülni)A wolfsburg elleni 11-et kellett volna játszatattni
  • Drizzthsz
    #36
    És a Liverpool után mit szólsz? :-P

    Kiváncsi lennék milyen most az Mtk, de ahol vagyok nincsen sporttv, így nem tudom nézni a fakin bajnokikat. :-(((
    Nameg persze a kedvencem az Újpest is érdekel nagyon, hogy milyen lett, mert tavaly nagyon nem tetszett.
  • hunbasser
    #37
    segítek:nincs túl sok jobbos zsidó.de ennyi elég is volt polból.

    az MTK mindig is egy közömbös csapat volt nekem,amikor még kisgyerek voltam,akkor azt a hatalmas klub látszatát ébresztette bennem az MTK,pedig nem voltak annyira kiemelkedőek,viszont zsozsójuk mindig volt.

    persze,ha nemzetközi szereplésről van szó,akkor azért csak szorítok nekik,h nyerjenek,elvégre magyar csapatról van szó,de amúgy semmi több.

    egyébként minden csapat példát vehetne az mtk utánpótlás neveléséről,Várszegi rájött,h ha beletesz egy kis pénzt,akkor az később vissza is jön.azt hiszem minden játékosra úgy 8-10 milliót költenek,de 2-3 év múlva meg 500 millióért adják el(persze az árak hufban értendőek)
  • hunbasser
    #38
    hopp,már nem is Várszegi a tulaj? :S ebből látszik,h nem nézek túl sok magyar focit
  • Drizzthsz
    #39
    Az MTK fiataljai nyerték meg azt a göteborgi világtornát, amelynek U15-ös korosztályában 192 csapat indult el.
    Juhász Tibor tanítványai sorrendben egy helyi kiscsapatot, majd a brazil Sao Paulót, a dán Alborgot, egy stockholmi iskolát, egy-egy kínai és salvadori együttest, a brazil Botafogót, egy spanyol alakulatot, majd a fináléban egy francia akadémiát legyőzve diadalmaskodtak.
    - A döntő egyetlen gólját szerző Vas Patrikot választották meg a torna legjobbjává, úgyhogy csodálatos tíz napon vagyunk túl. Az összes korosztályt tekintve 1600 csapat érkezett Svédországba, a nyitóünnepségen több mint 50 ezer néző volt jelen - mondta Domonyai László, a kék-fehérek igazgatója, hozzátéve: az egyetlen magyar résztvevő utazási és szállásköltségeit is a szervezők állták.
  • hunbasser
    #40
    az nem semmi!