14488
prostreet
  • LeWyTy
    #2333
    És ez a 2:31-es üldözés elég kevés Bounty-t hozott
  • DJ Skyline
    #2332
    Busted, restart level? Yes / No
  • LeWyTy
    #2331
    A sok NFS-ezés[URL=http://www.youtube.com/watch?v=WsYyyn2o8ew&mode=related&search=]"ELŐNYE"[/URL]
  • sTk01
    #2330
    ó
  • sTk01
    #2329
    amugy a legtöbb auto ami a gémbe van hátsökerekes vagy 4wd
  • LeWyTy
    #2328
    Az nem derült ki.Szerintem csak Darius elvette mer a területén voltunk.Vagy Cross...
    ÁÁÁÁ haggyuk.
  • Darth Razor
    #2327
    Az a Carbonban már totálkáros lett ha jól tudom.
  • Darth Razor
    #2326
    Megnéztem a hivatalos oldalon, és ez mégsem a Grip King autója, csak hasonlít rá. (annak díszesebb az eleje)
  • LeWyTy
    #2325
    Azt olvastam valahol hogy benne lessz a megszokott M3-as.
    Akkor nyilván a mienk lessz.Nem?Legalább is amig megin valameik ellenségünk elbaxxa, vagy jön "Cross és meghúzza az oldalát"
  • Darth Razor
    #2324
    A "Grip King" kocsija is M3-as. De hogy a képen is az van-e azt nem tudom biztosra.
  • Nohab
    #2323
    Lehet ez az egyik főnök kocsija (szerintem),vagy nem...
  • Dénes é
    #2322
    minden lehetséges :)
  • Szabi1991
    #2321
    sztem lesz, azért van minden 2. képen rajta :p
  • Dénes é
    #2320
    milyen szerepre gondolsz?
    ha vmi storyra akkor sztem nem lesz se storyja se nagy szerepe m3 nak max annak akinek tetszik, de semmi olyat nem mondok amit biztosra kéne venni
  • LeWyTy
    #2319
    Ebbe se lessz nagy szerepe az (BMW M3)-nak?
  • tmisi
    #2318
    inkább az utóbbi
    legalábbis pc-re
  • gduck
    #2317
    Mikor fog megjelenni a játék?

    Csak mert az EA Storeban: Pre-Release Thu Nov 01 19:00:00 CDT 2007 szerepel.. Amúgy meg mindenhol Nov 13-t látok...
  • tmisi
    #2316

    -_- Nem én kezdtem, de nem is kötelességem okítani senkit... Higgyen akkor azt amit akar. Max. a hardver topicban megvitatjuk, vagy mittomén.
  • MikX
    #2315
    Ja, és akkor minden meg van magyarázva, mert ha más spammel, akkor te mért ne? Aham... értem...
  • Szabi1991
    #2314


    a többi kép itt..
  • bpeti72
    #2313
    szólhattál volna előbb is most dobtam a kukába
  • tmisi
    #2312
    Vegyél egy jobb videókártyát és + 512 MB RAM-ot, és simán megy a PS, sőt más is. Remélem az a "Penium" az Pentium 4 (és nem Celeron). Mert akkor üthetsz igazán a videókártyával (tapasztalatból mondom).

    Dénes é: én sem szóltam be amikor vagy 50 hsz.en keresztül csak az OST-ről volt szó. Pl. a Carbonban utóbbi említésre sem méltó. :P
  • Dénes é
    #2311
    nem lehetne hogy le áljatok ezzel a szar dx-eléssel ?????????? én már személy szerint nagyon unom hogy folyamat erről megy a csevely . keressetek egy témát aminek van ehez köze .
  • gabi89
    #2310
    Hát ez nem fog szerintem.9200 nagyon régi kari az SE-meg még butítot is szóval még a 9200-es karinak is egy szarabb verziója.Ha el is megy 640x800 low
  • Zzoli05
    #2309
    Perszehogy egy feles grafikával ment!
  • tonyr #2308
    nemhiszem...
    a mw w a carbon ment ezzel a konfiggal ? me ha nem akko nincs remény
  • Zzoli05
    #2307
    Hello valaki meg tudná mondni h fog-e menni NFS egy 2800 penium 512 ram
    és 9200SE radeon 128mb 4xAGP? Kösz!
  • Rick4U
    #2306
    Hello everybody :-) nem tudja valaki mikorra tervezik a demo kidobását ?
  • Gerbill
    #2305
    Hát szerintem a dx9c nem egyenlő az sm3.0-ával, max abban vált lehetővé a használta. De ott van pl a CoD2. A maximum követelménye dx9c és tudtam vele játszani maxon, az más kérdés, hogy szaggatott ezért visszavettem. A szoftveres támogatást meg nem én találtam ki, hanem kovecses.
  • tmisi
    #2304
    Mi az hogy szoftveresen? DX9b-ben fut, ennyi. Már ha támogatja maga játék (az egy dolog, hogy lehet patchelni némelyik only SM3-ast, pl. Bioshock). Remélem jól értelmeztem, amit mondtál, de e szerint nekem is menne szoftveresen a DX10-ben a Crysis??? Kötve hiszem. Csak DX9-ben. :)
    A kártyának ismernie kell az adott DX szabványt, az effekteket stb. Persze a legötöbb új játék támogatja a DX9c-t(az a max graf), de ugyanúgy megy pl. sima dx9-cel, sőt némelyek 8-cal is. Attól függ, mit tud a kártya alatta. Némelyikben még kapcsolgatni is lehet a render verziót (pl. STALKER).
  • Gerbill
    #2303
    Akkor nem hadware-esen támogatja, hanem szoftveresen, de ugyanúgy lehet egy dx9c-s játékkal maxon játsani rajta(ha a teljesítmény megengedi), mint egy hardware-es dx9c-s kártyával.
  • kovecses
    #2302
    A külföldi autó tuning kiállításokon kötelező jelleggel fel kell vonultatni néhány lenge öltözetű leányzót, különben órák alatt elapadna az érdeklődés a felcicomázott erőgépek iránt. Az NFS: Prostreet-ből sem hiányozhatnak a lenge öltözékű, természetesen a játékossal flörtölő modellek. Eddig Krystal Forscutt, az egykori ausztrál big brother játékos és Sayoko Ohashi japán fehérnemű modell képei után caplathattunk a neten, most azonban egy harmadik leányzó, Bianca Beauchamp, szereplését is rebesgetik. A latex fétis és glamour modell korábban Elexis Sinclairet, a Sin: Episodes gonosz karakterét volt hivatott megformálni. A játék azóta elhalálozott, ám a kanadai Bianca továbbra is tündököl. Robotszerű guglizást követően - teljesen véletlenül - anyaszült meztelen képeire bukkanhatunk.

    hardwired.hu
  • kovecses
    #2301
    de csak kell hozzá patch természetesen, sm2 patch :P
  • tmisi
    #2300
    "a 9600os szérián minden dx9c-s játék elmegy"
    Na na. DX9c=ShaderModel3. Az olyan gamek, amik CSAK SM3-ra vannak írva, azok már nem (MOHA, Bioshock, LP, R6V).
  • MikX
    #2299
    hátt... teg kellene egy modi már mindenképp, ez így nem jóóó sehogy...
  • DJ Skyline
    #2298
    Dénes é, pls! :)
    [email protected]
  • kovecses
    #2297
    ok
  • DeathJr
    #2296
    nem érted a poént...áááóó persze bizot am menne rajta.még el se fog indulni..
  • Dénes é
    #2295
    lassan abba hagyhatnátok ezt a lassan állandósult off-ot
  • kovecses
    #2294
    Persze, el fog menni a dx10-eseken is a dx10.1 de ettől függetlenül dx10-es hardveres támogatásuk van, a többit driverben kezelik le...