200
  • Web mester
    #1
    Hello!

    Előszöris elmondanám hogy használtam a keresőt én nem látam hozzá hasonló témát.

    Másodszor szerintem ez megérdemel egy külön topicot mivel semmi köze nincs a The Sims -hez vagy a The Sims 2-höz.

    Nekem még nincs meg,de mostanábban jelent meg. Jonak néz ki.
    Jó csevegést!
  • stream man
    #2
    má bocs de én ilyenrol nem hallottam mi ez INFOT PLEASE
  • Web mester
    #3
    Tessék. (ez az oldalam)
  • Gerbill
    #4
    Ez egy laptopbarát(értsd valamivel alacsonyabb gépigény) Sims 2 kiadás történettel. Tehát, már nem csak ugyan azokat a köröket kell rónod körbe körbe, hanem egy sztorit kell végigjátszani. Nem tudom milyen lehet, nem is nagyon érdekel.
  • Daveee
    #5
    Nekem megvan!
    Leszettem a netről, magyar....
    nagyon teccik, találtam benne egykét bugot, de amugy nagyonjó
    és fordulatos történetek vannak benne megcsalás, ember rablás :D stb...
    most ott tartok, hogy a "csaj" pasija oda költözött a nagynéni házába, a nagynéni nekünk adta a házat attán adott még1 ágyat, és azon küyköt kel csinálni!
    Nekem nagyon teccik, az a legbarobb benne hogy eleinte 1500 simelone t kapsz, amint össze házasodsz a pasiddal, jön mgég 50 000 :D
    szval nagyonjo, meg rendőrők is vannak benne
  • akyyy
    #6
    az kicsit túlzás hogy semmi köze a kettőhöz.
  • Shiwo
    #7
    laptopbarát..
    ez kb. mit jelent, milyen laptopon hajlandó megnyikkani ?
  • Shiwo
    #8
    megtaláltam..

    * Windows XP
    * CPU: 1.4 GHz (1.8 GHz laptop) or faster
    * RAM: 256 MB (512 MB for laptop) or more
    * Disc Drive: 8x or faster DVD-ROM drive
    * Hard Drive: 2.7 GB or more free space
    * Video: DirectX 9.0c compatible (see below) Sound: DirectX 9.0c compatible

    Video adapter must have 32 MB of memory or more and one of these chipsets: ATI Radeon 7500 or better; Mobility 7500, 8500, 9000 series; Mobility M7, x200 or better; Mobility Fire GL/GL v5200; NVIDIA GeForce 2 or better, GeForce Go 6100 or better; Quadro Series; Intel Extreme Graphics 82845, 82865, 915, 945 series, 950 or greater.
  • CoD23
    #9
    hali
    én azt nem vágom hogy ez a kiegészítő a Sims 1 hez vagy a 2 höz van ??
  • tigeroo
    #10
    senem 1, senem 2, ez egy budított változata a 2. résznek (új sztorival stb)
  • Web mester
    #11
    The Sims Kertvárosi Krónikák turné
  • Daveee
    #12
    Nah Skacok, 100 %-ra kinyomtam, alant a vélemény:

    [spoiler]Na hát kijátszottam! képzeljétek el, nagyon megható , és fordulatos a vége, ugye 3 000 000 simelone, feleség minden, fasza héz, 2500 as fizetés, és egyszercsak az a feladat hogy csaillag elsés, ketten, nézük a csillagot, és egyszer csak a feleségembe belecsap egy kurva nagy űrszonda, jön a kaszás, és rimánkodni kell neki!
    Az az alku, hogy lemodnok földömröl, midenn vagyonomrol, házamrol, és én igent nyomtam [ egyébként igen-t is kell....] és milesz? berak a család tároloba, és 3 000 000 pénz heyett, sak 35 000 van :P
    hét igen, fordulatos kis game volt ezis :D
    nekem nagyon tetszett, remélem az állatos és a hajö töröttes is lesz iyen vagy még jobb![\spoiler]
  • Rage47
    #13
    Nektek is ablakban nyílik meg a game?
  • Daveee
    #14
    igen
  • Rage47
    #15
    be lehet állitani h ne ablakban legyen most vettem észre
  • Code92
    #16
    ja
  • Dexantreal
    #17
    Elférne ez a Sims 2 topikban is szerintem :P.
  • Shiwo
    #18
    ha nem lenne ez a topic, elöbb-utóbb ugyis lenne valami agyas, aki nyita neki, és első hozzászólásban feltenne valami irgalmatlan láma kérdést...
  • urbijoe
    #19
    hogy tud két ember játszani ezzel?
    lehet külön profilt csinállni?
  • ericsson ga628
    #20
    Honnan szedted le?
  • saxicola
    #21
    Szinte teljesen olyan mint a Sims 2. Gondolok itt agrafikára, a tárgyakra, zenére..stb
    De szerintem nagyon jó lett.
  • kopaszrobert
    #22
    magyar a játék?
  • Web mester
    #23
    Van magyar verzió is.
  • ToCsEk
    #24
    Elkezdtem a gamét, nem is rossz! Jelenleg itt tartok, de volna egy kis baj:

    A célnál van a bajom, nem nagyon vágom mit kellene csinálnom, csávó hívott fel,ő ajánlotta a parkot, délután kelett volna elhívnia de nem történt semmi. Próbáltam én elhívni de azt irta hogy jelenleg nincs otthon és próbáljam később, eltelt azóta pár nap de még mindig semmi, mit kellene csinálnom?
  • Rage47
    #25
    menj a parkba és onnan hivd fel
  • urbijoe
    #26
    hogy lehet több profilt csinállni,hogy a két kölköm tudjon vele játszani?
    mert a sima sims2-ben külön házuk van de itt nincs ilyen
  • ToCsEk
    #27
    Köszi a segítséget, sikerült továbbjutnom.
  • soske
    #28
    Heló.
    Nekem is van egy kis pproblémám:elöször játszok vele majd egyszer csak le fagy a gép és többet nem indult el a játék.Léci segítsetek
  • edikee
    #29
    jó kis játék ;)
  • ToCsEk
    #30
    Nektek behozza a www.thesimskronikak.hu-t? Nekem nem.
  • Rage47
    #31
    nekem sem
  • Rage47
    #32
    amúgy hogy van vége a történeteknek? úgy láttam h 2 van. Riley történeténél pl. kiírja, hogy játék vége, vagy vmi??
  • ToCsEk
    #33
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Riley története meddig tart még? Nemsokár megszületik a gyerek, már a gyerekszoba kész is van.
  • ToCsEk
    #34
    Én még nem tatrok a végénél. Pedig 16.00tól játszottam vele folyamatosan 19.00ig najó 15 percet kajáltam közben.
  • Rage47
    #35
    ezt kérdeztem én is :)
  • stevenson1988
    #36
    aki kiváncsi hogy meddig tart:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megszületik a gyerek azt helló, de a progi ki fogja írni hogy folytathatod még ha akarod (azaz normál módban így eltűnik az aktuális célt mutató rublika)
  • ToCsEk
    #37
    Akkor már nemsok van hátra.
  • ToCsEk
    #38
    Hm.. most Riley történeténél az a cél hogy egy bulit kell csinálni, de már csináltam kétszer is mind2x "nem rossz" buli volt, a cél meg nem változott meg. Hogy lehet továbbjutni?
  • flippy
    #39
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is így jártam, viszont a harmadjára sikerült "jóra"a buli. S közben megszületett a gyerek is :)
  • urbijoe
    #40
    VALAKI MONDJA MÁR MEG ,HOGY TUD EZZEL KÉT EMBER JÁTSZANI?
    MERT NEM MENTI EL A PROFILT KÜLÖN,ÉS IGY NEM LEHET KÜLÖN MÁSIK EMBERNEK JÁTÉKOT KEZDENI.
    VAGY EZ CSAK EGY EMBERNEK JÓ?