40
Tom Clancy\'s Ghost Recon Advanced Warfighter 2
  • CSOCSO
    #1
    mar most megerdemel a jatek egy topikot.
    Bar a Demo annyira nem fogott meg, de az IGN online tesztje nagyon zsir.

    ilyenek lesznek benne minthogy:
    ha tudod, hogy le sniperoltak es a "dokit" is le fogjak loni aki a segitsegedre siet akkor van egy valasztasod, hogy azonnal meghalj, igy senki nem fog odamenni hozzad.

    GOW szintu serulesi rendszer van, tehat veresedik a fejed, de ha elbujsz akkor "meggyogyulsz", viszont masok is latjak hogy nagyon szarul vagy igy meg mielott meghalsz is a segitsegedre siethetnek avagy fedezhetnek teged.

    nincs tobb basecamping: a jatek kiszamitja neked a spawn helyett ahol nincs ellenseg

    lesz lany karakter szal a csajok is jatszhatnak csocsos karakterekkel.

  • mike0013
    #2
    már van topicja -.-
  • Zsoltika 007
    #3
    Jah de ha már itt tartunk a konzolosok fórumában kellett volna nyitni. -.-
  • mike0013
    #4
    oppá:DDD
    ezt benéztem...
    bocsi, mindenkinek^^
  • mike0013
    #5
    ha már itt tartunk ps3, xbox 360 és pc-re jelenik meg?
    semmi másra?
  • Hellsing47
    #6
    ööö...
    mi másra kéne még hogy megjelenjen?? :D
  • mila69en
    #7
    őőő kvarcjátékra:D
  • KILLER2
    #8
    GémBojra!
  • KILLER2
    #9
    Te is tudod ám, hogy mikor kell topicot nyitni.
  • ajem kisa
    #10
    Van pár video x360ra, játék közben is, Franciatudás előny...
    Itt
  • mike0013
    #11
    PS2-re:DD
  • ajem kisa
    #12
  • Shep
    #13
    Ha jól láttam boxra már kint van.
  • CSOCSO
    #14
    Nah.. hat ez kircsi:D reggel hatig toltam vele!

    1 multit probaltam ki.. mas palya volt mint a demoben volt de nem talaltam olyan lassunak... de zsir hogy par golyoval el lehet intezni az embereket..szal nem ilyen GOW os hogy harom tar utan meg odamesz lefureszelni az ellent. szal kircsi!

    1-2 szerver volt ossz vissz.. bementem az egyikre ott elso lettem azonnal 10 gyilokkal. ugyhogy azonnal meg is kaptam az achivmentet.

    offline is kircsi. neha soloban kell gyilkolni de legtobbszor kb meg se kell mozdulni mert a csapatod mindent megold.. csak fedezekbe kell kuldeni oket.. megmondod nekik hogy kit lojenek ki oszt ennyi.
    jo persze: hatrakuldhetsz mindenkit es mehetsz elore egyedul... igy is lehet..

    ket dolog nem tetszik: 1 nem lehet kulon kulon iranyitani az embereket.. szal ha van egy anti tankosom. es az utcaban van egy tank akkor nem tudod csak az antitankost az utcara kuldeni hogy akkor gyilkolj.. hanem kurva kozel kell az egesz csapatot kuldeni a veszelyhez es onnan mar az antitankos sem ellenkezik hogy nem tudja kiloni.. mert mikor mar csak par lepest kell tennie ahhoz hogy lassa a tankot akkor mar cselekszik.
    a masik hogy sniperkodsz es kibaszottul nehez utolerni egy embert ha kozben o kicsit gyorsabban setal, te meg rohadtul ra vagy zoomolva.. ami kisse baromsag!! elethunek kene lennie de ez rohadtul nem az.
    mikor razoomolsz vkire akkor epp ezaz hogy baromi erzekeny az egesz.. es ha mozditasz 1 cm et a fegyveren .. az 100 jardnyira meg mar 5 meterrel neztel odebb... itt meg utolerhetetlenek az emberek.. ki kell jonni a zoombol es megvarni/megnezni hova futott es akkor lehet : HECCSAT!
  • CSOCSO
    #15
    nah... kiprobaltam megegyszer a dolgokat..szal.. ja.. sajna nem lehet kulon iranyitan az embereket... ertsd:
    3 emberedet elkuldod a fedezekbe... nem lohetnek mert hold fire van.. odamennek..latjak hol van az ellen.. gut.. belemegyek abba a nezetbe hogy azt lassam amit ok.. nyomkodom az LS-t amig ra nem megyek a sniperre.. ranyomom hogy lojje le az embereket es elkezd mindenki lovoldozni:((((( persze a sniper 1szer sem lo mert o baszik odebblepni 1 et.. igy nem lat senkit.. tehat nyilt terepre kell kuldenem oket vagy mashova es remenykedhetek hogy olyan formaciot vesznek fel hogy a hulye sniper is lasson vmit.. de addigra a tobbiek ugyis lelovik az ellent.. szal fika:(
    ezenkivul az embereim hot hulyek.. lovoldoznek egyfolytaban.... akkor is lonek az emberre.. mikozben az a kocsi mogott csucsul.. de nembaj az embereim szarra lovik az autot.. vagy falat vagy barmi is alljon ott... az emberim csak lovik es lovik:(
  • Gabe18
    #16
    Addig örülj,amig az első rész pc-s verzióját nem láttad...
    Ahhoz képest ezek a társak nóbel díjas professzorok.
  • CSOCSO
    #17
    lol..szep.
  • DarkSector
    #18
    Csőtők!
    Pc-re leszedtem a demo-ját és feltelepítés után ezt írta ki:
    CORRUPTED EXECUTABLE

    Remélem jól írtam....
    Vajon mi lehet a gond?
  • Richard90
    #19
    mikor jelenik meg PC-re?
  • ajem kisa
    #20
    Ez konzolos forum, a pc-s itt van!
  • Richard90
    #21
    köszi, és bocsi
  • david4u
    #22
    WWW.PLAYSTATION360.BLOG.HU Eladó xbox 360 játékok,a lista folyamatosan bővül!!!
  • informen
    #23
    Sziasztok! Biztosan sokan eredetivel játékkak nyomjátok.
    Felteszek egy láma kérdést. Azt szeretném megtudni, hogyha a multiplayer müködik-e másik pc-én/ip-én,tehát ugyanazzal seriállal egyidőben. Vagy esetleg különböző ídőben müszik-e?
  • bandi007
    #24
    Hy!
    Elakadtam a játékba tud vki segíteni?
  • SonicBoom
    #25
    hol és hogyan akadtál el?
  • HAF Rigel
    #26
    Megkérdezném , mert elakadtam . Mikor helikopterről kell egy konvojt kisérni. 2 helikoptert kell lelőni , de az első lemegy a második nem. Mit kell ott csinálni , mert szerintem van valami trükk csak nem jöttem rá . A helit lövöm ahogy tudom , de mindig hasonlóan halok meg igy ez gyanus.

    Valaki valami ötlet ? Pl lámpa oszlopok vagy autok a földön ?
  • Hogthar
    #27
    Nekem a graw 2 ben nincs is olyan rész ahol helikopterrel nyomulsz csak videoba láttam hogy van olyan, haverjaim meg azt mondták csak Xboxra van heli rész
  • HAF Rigel
    #28
    ps3 ra is van az biztos. bár Boxosok mindig szeretik azt hinni hogy csak az övék a jó verzió :):)
  • Hogthar
    #29
    És a te verziod ps3 as vagy Pc s mert ha pc s akkor lehet félreértettem valamit, és akkor tudok segíteni.
  • ajem kisa
    #30
    Ez a konzolos graw2 topik, a helikopis jelenet pc-n nincs, csak konzolon!
  • HAF Rigel
    #31
    ps3 as az én verzióm
  • Hogthar
    #32
    Végén amikor visszaszámlálás megy és ki kell jutnod nekem sikerült időbe kiérnem még a hangárból is kimentem és visszateleportált az ajtóhoz a bejátszásnál és meghaltamXD kicsit bugos de jó játék, bár az utolsó pályán már lerágram a körmeimet.
  • dinomano
    #33
    Hu, a PS2-es butitott; übergagyi verzio nagyon gáz lett... :-P
  • ajem kisa
    #34
    GRAW2 Legacy edition
    32 uj pálya, uj küldetések, uj fegyverek is...blablabla áprilisra!
  • Johhny H
    #35
    Hello!!!Nem tudna nekem valaki a játékhoz Serial-t?
    pls!köszönöm
  • HAF Rigel
    #36
    Szerintem jobb ha törlöd a hozzászolásodat , mielött egy rendszergazda találja meg . egyébként ez a konzolos topic itt nincs serial szám.

  • madmanic
    #37
    Segítsetek pliz!

    A Get me rosen részen kinyírok mindenkit, a blakhawk ra felteszem a c4 et, kiszabadítom a csókát, eljutunk az evakuálási pontra, megjön értünk a heli, és nem száll be ez a faszkalap...

    én csinálok valamit rosszul?
  • Game Hunter
    #38
    Hello!

    A PC verzio Ghost Recon Advanced Warfighter 2 belso nezetes vagy kulso?
  • Game Hunter
    #39
    Kozben utananeztem es csak belsonezetes. A Konzolos verziok a kulsonezetesek. A sok video megzavart.
  • fv82
    #40
    Ez a bug még GRAW1-ben volt:


    Ti láttatok már ilyet?
    amúgy nem volt rajta Zeus