161
Samsung D900
  • Tufa
    #1
    Mobilarena teszt
  • Tufa
    #2
    Sikerült vkinek rájönni hogy lehet átállítani hogy a fotókat ne a belső memóriára mentse hanem a memória kártyára?
  • KeKKSZike
    #3
    Gyönyörű ez a telefon, nagyon fáj rá a fogam. Csak 99 000FT-t nem adok ki érte, várom, hogy lentebb menjen az ára! :)
  • Tufa
    #4
    én 69ért vettem tegnap :o
  • KeKKSZike
    #5
    Hol? :D
  • PeeTeR
    #6
    nem lehet (ua ahogy d600 -nal sem)
  • PeeTeR
    #7
    ha annyiert talalok itt a kozelben akkor lecserelem a d600 -am. nem mintha nem lenne jo de a d900 -nak a rejtett kamera + vaku + tukor megoldas tetszik a design/vedelem szempontjabol... pont tegnap kerdeztem es 49.000 -ert beveszik a d600 -am. akkor csak 20e es meg van a d900... rotty
  • PeeTeR
    #8
    illetve be lehet csak frissitsd a firmware -t... pontos v -t nemtok :P
  • Tufa
    #9
    gsmline.hu
    3/4 óra alatt házhoz hozták.
  • KeKKSZike
    #10
    Tényleg jó árban van. Ez(ek) ugye új telcsik? Csak azt nem értem, hogy máshol meg miért kerül +30 000FT-ba? Így NETről meg nem nagyon merek rendelni, főleg mert nem pesti vagyok.
  • Tufa
    #11
    zsir uj. korrektúl házhoz hozták, elöttem lett kibontva a teló. 1év garancia... sztem nyugodtan merj rendelni...
  • Solidus
    #12
    D900-hoz nem tud valaki kijelzőt?Vagy ha van ötlete hol nézzek utánna,annak nagyon örülnék,mert hiába kerestem rá,vagy néztem ehhez kapcsolódó oldalakat,én nem találtam sehol!Előre is kösz!
  • Tekergo
    #13
    Lehet hogy nem témábavágó a kérdés de valaki nemtudja hogy E-900-ra honnan vehetek védőfóliát ami eleve méretre van vágva? A Google-n kerestem de ott csak méretrevághatók vannak.
  • KeKKSZike
    #14
    Nah beszereztem egy ilyen telefont! Nagyon tetszik, de találtam benne egy hibát. :D Nem találkoztam még ilyen telcsivel, ahonnan ennyire nehéz kivenni a SIM kártyát, meg a hátoldalát. 15 percig tartott!! :D :D
  • atee20
    #15
    #12
    a www.ebay.co.uk -n lattam eredeti display-t
  • haze
    #16
    az ea gamesos jatekokat mért nem viszi a telcsi Segítség
  • Palinko
    #17
    ha van egy 700 oldalas knyvem, hogy brom kényelmesen olvasni a mobilon? mert ha nagyon bezoomolom,hog ylássam is a teletöltött oldlaakat akkor kell jobbra ballra mozogni és így aztán em haladok az olvasással. olyan kéne hogy rendesen bírjak olvasni. előre is köszi!
  • kastil
    #18
    a valakit érdekel , elcserélném D900-as telómat , sony ericsson m600-m600i-re . A D900 5 hónapos ,t-mobilos ,karcmentes , a fólia még rajta van. [email protected]
  • leoon
    #19
    hali, u600-am van és vettem bele 1 giga memóriát és usb kábellel összekötöm a telót meg a pc-t de nem tudom rárakni a dolgokat a memórikártyára csak úgy hogy először felmásolom a teló memóriájába majd eztán telefonon keresztül átrakom a memóriába. tehát a teló belső memóriája 60 mega ebből kifolyólag mondjuk egy 70 megás akármit mondjuk nem tudok rárakni. ebben kéne nekem segítség, méghozzá az, hogy hogyan tudom rögtön a pc-ről a telóra(memórikártyára) másolni a dolgaimat
    kössz
  • kutyakaja
    #20
    sziasztok!
    D900-ra csak wapról lehet játékokat illetve más programot, témát letöltni vagy számítógépről adatkábelen keresztül is? Mert nekem eddig csak wapról ment. Előre is köszi!
  • Palinko
    #21
    googlezz rá lehet adatkábellel is tölteni csak kellenek megfelelő programok hozzá
  • BECKHAM7
    #22
    HEllósztok! lenne egy kérdésem D900i tulajokhoz!
    van egy Nokia 6230i-m és lehet h vennék ilyen ilyen telót helyette...
    sztetek megéri? mert abba már az 1.3 mpixel kicsit kevés, meg már a 3. fülest fogyasztom-mindig megtörik az a qrva huzal benne..
    megtetszett ez a D900i, de még gondolkodom más telókon is...
    plíz válaszoljatok!
  • PeeTeR
    #23
    orange fw telepitesben tud valaki segiteni?
    illetve ugy gondolom hogy meg tudja -e csinalni nekem valaki...
  • DTR
    #24
    Sziasztok!
    Ma vettem egy ilyet 52000-érta media marktban, 1 év gari meg minden.
    Vélemény:a kamerában sajnos a fekete nagyon zajos ha nincs megfelelő fény, valamint a hangszórója nem ismeri a mély hangokat :D amugy egész jól szuperál.. bár zavar hoyg a felhasználói felület alig testreszabható, de gondolom ez a Samsung sajátossága (nokia utána fura)
    Nem tudna valaki egykét jó helyet ahonan letudok tölteni pár játékot progit esetleg témát Ingyé :)
    Üdvözlettel

    DTR
  • PeeTeR
    #25
    ertelmes dolgokra hasznalhato progi szinte nincs is.
    opera -t erdemes felrakni de azt is csak akkor ha szoktak wap -on bongeszni. jatekot azt tudok adni van boven, raadasul a legujabbak (CoD4, MOH - Airborne, Stalker2... stb)

    tema nincsen ra, csak ugy lehet modositani ha FW -t csereltetsz rajta (garancia nem ugrik tole)

    nalam teljesen jo a kamera, hangzasra nem a legjobb nekem is furcsa volt a D600 utan. az csodaszepen szolt, foleg hogy abban ket kulon hangszoro volt nem a fulesen jott a zaj. na mindegy :)
  • DTR
    #26
    Pff.. :S ez gázos, na mind1 köszi szépen a válaszod :)
  • Paranoxer
    #27
    Hi!
    Kis segítség kéne. Nekem e900-am van, de ha jól tudom ugyanaz a szoftver mint a d900-on. Annyi lenne a kérdésem, hogy meglehet-e csinálni, hogy névjegyzékben csak a telefonon lévő neveket mutassa. Alapból szeretem ha simen vannak a számok, de képeket szeretnék hozzájuk rendelni, azt meg ott sajni nem lehet.
    Előre is köcce!
  • Paranoxer
    #28
    Még1 probléma:
    Ha a telefonon lévő összes számot törölni akarom akkor jelszót kér. Az milyen jelszó?
  • PeeTeR
    #29
    az alap biztonsagi kod: 00000000 (8 darab 0)
  • Paranoxer
    #30
    Kösz, nagy nehezen énis megtaláltam egy d900as manuáljában.
  • Palinko
    #31
    Nekem olyan problémám lenne, hogy tudom feltenni a telómra a google talkot, vagyis egy azt is kezelő programot. ezt a leírást követem de a PPP jobb klikk setting és ott csak COM1 van aminek nem az a msd0 a végződése és így nem működik. Tud valaki segíteni?
  • Palinko
    #32
    ja azt elfelejtettem, hogy sürgős lenne a probléma, és minden megoldás érdekel, holnap délig jó lenne megoldani mert a suliba nem lesz semmi dolgom és valamivel szórakozni kell :D
  • zoliii
    #33
    Sziasztok!

    Hogy lehet erre a telóra wap-os megoldáson kívül játékot tenni. Találtam 1-2 megoldást, de az nem akar működni.
    Ha van a telóban memo kártya, és úgy ráteszem a kártyára a jar fájlt, azon belül az egyébb mappába, akkor az egyébb mappából vajon engedi a telepítést telóra? A Sony Ericcson telóknál így simán működik.
    Amúgy jó kis teló, csak kár hogy java-t ilyen nehéz rátenni.
    Öcsém ahogy megkapta a telót egyből letörölte a játékokat, mert azt hitte hogy simán rá lehet tenni új játékot.
  • PeeTeR
    #34
    olvass vissza, rem egyszeru a telepites
    de a D600 topicban is van link meg a JAVA JATEKOK topicban is
  • PeeTeR
    #35
    egyebkent ra lehet masolgatni es ugy telepiteni ha ORANGE FW van rajta
  • zoliii
    #36
    Hi!

    ORANGE FW szoftot csak szervíz kábellel lehet feltenni a telóra?
    Nekem az ismerősöm azt mondta, hogy sima adatkábellel is felmegy.
    Bár szerintem ez így túl egyszerű lenne, na mind1.
    ORANGE FW melyik verziójában van magyar nyelv, honnan tudom meg hogy nekem melyik szoft kell a telóra? Előre is köszi a helpet!
  • PeeTeR
    #37
    haverod csak azert monda az adatkabelt hogy hozza tudjon szolni a temahoz. csak szerviz kabellel, es mindig a legfrissebb toltheto le belole. magyar a soft mert atirtak a nyelvzetet benne.
  • zoliii
    #38
    Sziasztok!

    Végre rájöttem nagy nehezen, hogy lehet a Samsung mobilra játékokat telepíteni. 1 napig szórakoztam vele, de megérte.
    Elösször is csak (games/alkalmazások)*.jad kiterjesztésű fájlokat visz a teló. 2 progi kell hozzá és türelem, míg beállítod
    A 2 program: SoftickPPP221.exe, Uploader
    Fel teszed elösször ezt:SoftickPPP221.exe, Amikor az USB Sharing Mode-hoz érsz, válaszd a "Use USB port in exclusive mode" opciót.
    Installáld a programot, de még ne futtasd.
    Telepítésnél majd 1 hibát fog kiírni, de azzal nem kell foglalkozni, cancel gombot nyomsz. Miután fent van a progi megnézed melyik portot használja a mobilod. Én így csináltam: Start menü -> Vezérlő pult -> telefon és modem beállításai -> körzet számhoz írd be: 36 és ok gomb. -> modemek -> Samsung mobile usb modem itt kiírja a port számát, ezt jegyezd meg. Majd zárj be minden ablakot. Indítsd el a Softicket, amikor megjelenik a tálcán, nyomj rá egy jobbklikket és válaszd ki a Settings opciót. A Bluetooth/Serial fülön ellenőrizd, hogy az a COM port, amely mögött a \Device\ss_mdm0 áll, be legyen pipálva. Aztán megint jobb klikk a Softickre a tálcán, majd Activate PPP. Feljön egy hibaüzenet az USBPORT.DLL hiányáról, válaszd a Cancel-. A kapcsolat létrejön, a Softick ikonról eltűnik a piros X jel, illetve fölé húzod az egérkurzort, akkor megjelenik egy popup ablakban a "Softick PPP: 1 device(s) connected. PPP is enabled" üzenet. Uploader.exe indítása
    A PC-n indítsd el a korábban letöltött uploader.exe programot. A telefonon üsd be: #*5737425#, válaszd az első menüpontot: "1.PPP fel", majd válaszd ki: "2.USB". Feltöltés
    A PC-n az uploader progiba hívd be a feltöltendő anyagot (Add gombbal), hogy az megjelenjen az uploader ablakában. A telefonon válaszd a 2. menüpontot: "2.Verzió letöltése". A feltöltés megindul (esetleg a tűzfalad megkérdezi, hogy Win32 PPP servert kiengeded-e a netre - ezt megkérdezheti a Java uploader-rel és a Softick-kel kapcsolatban is - válaszolj minden esetben igennel). Új feltöltés
    A Java alkalmazás felkúszik, és aztán el is indítja magát, lődd le. Ha több programot akarsz feltölteni, üsd be újra: #*5737425#.
    Befejezés
    Befejezésül az alapképernyőn írd be a #*536961# kódot, lezárva ezzel a Java Serial kapcsolatot - megelőzendő a Wap problémákat.Előfordulhat, hogy a telefon megzavarodik és újraindul. Ilyenkor kapcsold ki, húzd ki az USB kábelt, jobb klikk a Softick-re és "Shutdown PPP". Majd telefon be, kábel visszadug, kapcsolatot ellenőriz, Softick aktívál.
    Hát ennyi
    Kicsit nehéz volt rájönnöm :)
    Szerintem a Samsung mobilokon kívül még ezeknél a telóknál is így kell java játékokat telepíteni: Sharp, LG (tudtommal erre a telóra is ilyen bénán lehet játékot telepíteni) Hogy lehet jar kiterjesztésű játékot jad fájlba átkovertálni, hogy a legújabb games-t is rátudjam tenni a telóra?
  • PeeTeR
    #39
    nem akarok kotekedni de ezt a leirast teljesen feleslegesen potyogted be mivel szinte mar minden tipushoz csinaltunk leirast az itteni sracokkal.
    raadasul d600/d900 -hoz mar evekkel ezelott publikaltam is egyet :)

    LG -kre szinte egyekre sem lehet attolteni csak waprol letolteni sharpokon meg alig megy valami...
  • zoliii
    #40
    Na és zavar talán?