16
Hagyományos, görbített és hajlított csövek
  • Dying Soul
    #1
    Üdv!

    Mostanában sokat gondolkodom azon, hogy mi volna, ha kicsit feldobnám a körmnyezetemet pár neoncsővel, de nem igazán találok sehol semmilyen leírást arról, hogy ilyet honnan is lehetne szerezni... Talán csak importálni lehet? Meg egyáltalán mennyiért? Egyéni rendelésre is?

    Ilyesmi hajlított neonokra gondolok pl.
  • ColdFire
    #2
    karaván kocsma elejéről lopjál, ott van bőven :P
    xDDDD
  • LeePí17
    #3
    1xűbb ha veszel autószettet.. 20-30k körül.. 2 hosszú 2 rövidebb
    fal sarkához berakod..faintul néz ki..
  • Vlala #4
    Las Vegas feeling :) Jó kis hangulatot tud kreálni.
  • Dying Soul
    #5
    Nekem is a hangulat miatt kellene. :)
    Egyelőre csak terv, lehet nem lesz hajlított egyáltalán, csak előtte még tájékozódni kéne. De "rengeteg" színre gondoltam, ami egy autós szettből nem hiszem, hogy kijön, tehát pl rózsaszín, piros, kék, zöld, sárga. De nem értek hozzá, nem tudom, hogy csak egyszínűeket, avagy akármilyet kérhetek-e autós szetthez, mármint gondolom ezt így négyesével árulják.
    Ez is annyira jó:
  • akyyy
    #6
    asszem obiba, vagy biztos van a városodva vami műszaki áruház, ahol kézséggel segítenek:)
  • Met
    #7
    ilyeneket gyártatni kell, nem olcsó és nehezen fogsz találni valakit aki megcsinálja, ha szétnézel a városban meglátod, hogy sajnos már nem "divat" ez a fajta dekoráció, kihaló félben van ez a fajta szakma
  • Neoncsoves
    #8
    lolz aszittem rólam egy topic :DD
  • Dying Soul
    #9
    Ettől félek én is. :( De msjd megpróbálkozok vele azért...
  • OrioN the S
    #10
    Nálunk (XX.ker) van egy hely ahol csinálnak ilyeneket.
  • Dying Soul
    #11
    Az nekem innen 85 km. :D
  • VRSDM
    #12
    másrészt ezt nézed minden este kb. 1hétig, és mélyen a zsebedbe nyúlhatsz hogy rendberakják a retinád ;)
  • macleod2005
    #13
    nálunk a hangszerboltba lehet venni jó cuccokat (konkrétan a régi fürdőszobai) foglalatot feketére festve, felújítva 3500ft ért, meg 2400 ért elvileg bármilyen színű neoncsövet (120 cm hosszú), nézz te is körül ilyen boltokba, biztos vannak extra cuccok is
  • Atkamon
    #14
    Uh én nem tudnék neonokkal élni:P Egy idő után emgfájdul tőle a fejem meg a szemnek se jó:)
  • zolo
    #15
    Tán Kecskeméti vagy?
  • Dying Soul
    #16
    Jaja