187
Italos, részeg lányok akik csak lejáratják magukat, te mit gondolsz róluk?
  • Wolfsnack
    #1
    Agyamra mennek a italos csajok, egyszerűen egy ponton túl már visszataszítóak,
    azt hiszik hogy attól lesznek valakik egy koncerten vagy házibuliban ha leisszák magukat,
    megértem hogy nehéz volt a hetük, de... egy fiú megteheti egy lány csak beégeti magát

    ne hidd hogy kedvesek lesznek a piától, éppen ellenkezőleg, önzőbbek mint józanul, másrészről használhatatlanok is
    szóval csak negatívumot tudok felsorolni
    kiváncsi vagyok nektek mi a véleményetek, storyk is jöhetnek
  • akyyy
    #2
    jah, szégyelje magát Kinga!
  • LeePí17
    #3
    1ik ismerős (18éves)
    minden bulin tajt részeg fexik csúszik a padlón és szerelmes vkibe..
    ha 7kor kezdődik a buli 8kor már KO..
    másnap azt sem tudja h hol volt..
    ha jólérzi magát akkor érezze..csak engem hagyjon ki a rókafarmról :)
  • Vlala #4
    "Egy fiú megteheti"? Miért?

    A lányok általában bizonyos fiú miatt isszák le magukat, "be akarnak vágódni" nála, lazának akarnak tűnni tőle.
    Ha megnézed, ez fiúnál is így van, ott van a buliban az a helyes csaj, csak valahogy nem merem megszólítani... iszok egyet, bátorítónak, még egyet, kísérőnek, meg még egyet, ráadásnak, és egy negyediket, csak úgy. Aztán odamegyek és "szia" helyett "broáf" jön ki a torkomon, mert nem is bírom annyira az alkoholt.

    Summa summarum, szerintem a "csajok" szót nyugodtan elhagyhattad volna a topic címéből.
  • Guer
    #5
    joaz gátlástalan részeg pinák
  • Shiwo
    #6
    vélemény: fiú vagy lány, fiatal vagy öreg, így is úgy is gázos, mikor annyira be van bszva, hogy összerosálja/összehugyozza magát, és 4kézláb mászik a saját hányásában...
  • Count Adyn
    #7
    Meg kell tanulniuk hogy addig igyanak míg már nem tudják micsinálnak, de még nincsenek rosszul és nem hánynak
  • VinylToy #8
    [URL=http://www.dbasixx.com/gallery.php?gall=girlsatwork]" Régen a lányok úgy főztek mint az anyjuk, ma úgy isznak mint az apjuk "[/URL]

    Hadd igyanak! :D

    Buli vaaan! :D
  • kulabácsi
    #9
    azé vannak kivételek, ismerek olyan lányt aki tényleg aranyos lesz ha iszik, de az átlag az tényleg gázos, és idegesítő, osztom a véleményedet h egy lány ne igya magát segg részegre....
  • Wolfsnack
    #10
    az hogy haverokkal iszok egyet, az teljesen rendben van szerintem, mondjuk én régen tul vagyok a 'broáf' kategórián, rajtam nem is látszik az ital

    de zavar hogy még huszonéves csajoknál is surun elofordul a probléma, volt olyan hogy tetszett a csaj meg minden, de mégis hogyan kozelitsen egy elázott nohoz az ember?

    ha tetszeni akar mondjuk nekem, akkor legyen jozan, mondjuk 1-2 sor belefér, de narancsos vodka víz helyett az már sok
  • homeless
    #11
    Ismerek egy csajt aki 3deci vodkát nyom szuszra, és be se baszik tőle annyira.
  • kulabácsi
    #12
    túl nagyok az elvárásaid:)
  • homeless
    #13
    Ja amúgy szerintem csak társaságtól függ, hogy ki járatja le magát és ki nem(és ez nem csak a csajokra vonatkozik). Én pl azt tartom szánalmasnak, aki beül a sarokba a kis ásványvizével és lenézi azt aki be van baszva vagy jól érzi magát.
  • jefferson83
    #14
    Ki nem állhatom őket, mindig csak a szex, mindig csak a szex
  • Vlala #15
    "az rendben van" Lányok szerint is? Azt a részét nem értem, amelyben kritizálod a lányokat, mert a barátnőkkel isznak, miközben Neked teljesen természetes, hogy Ti isztok. Ébresztő, egyenjogúság van :)

    (bár állítólag addig nem lesz teljes az egyenjogúság, amíg a nők rá nem szoknak a fürdőnadrágra, de ez nem a témához tartozik.)
  • jefferson83
    #16
    Én példáúl bulikba jó társasággal azért is érdemes menni, hogy röhögjünk a sok alkeszon. Olyan, mint manapság csak azért futballmeccsre járni, hogy a sok hülye szurkolón röhögjünk --> mert a játékét már nem érdemes.
  • Count Adyn
    #17
    Ezen most felröhögetem:DDD
  • OrioN the S
    #18
    :DDDdd (Y)
  • Count Adyn
    #19
    úgy érted hogy CSAK füdőnadrág ugye?:D
  • Calver
    #20
    gyáááá, támad az IM-NET!
  • Bandee1987
    #21
    Igen, de sztem a fiúk jobban bírják a piát, mint a csajok...
  • Blasta
    #22
    "Én példáúl bulikba jó társasággal azért is érdemes menni, hogy röhögjünk a sok alkeszon."

    Én kb. ált.isk. hatodikban mentem azért buliba, hogy röhögjek a sok alkeszon...
  • Hajnalcat
    #23
    Szánalmas vagy....
  • Hajnalcat
    #24
    Szar topik, felejthető.
  • CattiBrie
    #25
    "egy fiú megteheti egy lány csak beégeti magát"

    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!
    Szerintem egy ittas/részeg pasi is ugyanolyan taszító, mint egy nő, ugyanúgy szánalmas tud lenni mind a kettő. Számomra nincs nem-beli különbség az alkoholnál sem.
    Esetleg egy ittas nőt könnyebb elviselni egy társaságban, mert esetleg nem lesz úgy erőszakos, hogy szétverjen valakit.
  • Wolfsnack
    #26
    mondja egy lány :) neked is jó előéleted lehet
  • Wolfsnack
    #27
    én csak azt mondom, hogy egy nő viselkedjen úgy mint egy nő
  • Wolfsnack
    #28
    "nőt könnyebb elviselni egy társaságban, mert esetleg nem lesz úgy erőszakos, hogy szétverjen valakit"
    láttam már ellenpéldát :)

    jó, abban egyetérthetünk hogy mindkettő szánalmas, de aki nem bírja ne igyon, és egy lány már egy sörtől is fejreállhat ráadásul elveszti az alkoholtól nőiességét
  • Wolfsnack
    #29
    jók a képek
  • whiskeyman
    #30
    teljes mértékben igazad van

    az egyik cimborám nagyon botrányos amikor iszik, mindig mindenkivel haverkodik (rendőrrel is), ugyanakkor a lány ismerőseim nagyon nyugodtak,ha italosak
  • Mr Csé
    #31
    nemtök mindegy mindig idiotán vihognak ha részegek ha nem :D
  • Wolfsnack
    #32
    vitatkoztál már részeg lánnyal a pultnál hogy ki volt ott előbb?
    én már igen és kössz de kihagynám az újabb találkozást
    amúgy is bepofátlankodnak a sorba mindenhol, nem még részegen, azt hiszik hogy részeg ribiként mindent megtehetnek

    nekem jó tapasztalatom nem volt még, ha valakinek igen az meséljen
  • CattiBrie
    #33
    a pasik meg a férfiasságukat

    ez az én véleményem, utálom az alkoholt és ha találok egy pasik, aki helyes, aranyos, rendes kedves, tetszik, tetszem neki.. akkor tuti h iszik/bulizós

    de nyilván csak az én igényem olyan magas, hogy egyszerűen olyan pasit szeretnék, aki EGYÁTALÁN nem iszik (pusztán azt várom el, amit én is nyújtok) - ezért vagyok egyedül
  • whiskeyman
    #34
    Nem igazán tud érdekelni, legyen boldog mert 2 perccel hamarabb kapja meg a piáját. De azért még mindig gázosabb egy kétajtós szekrénnyel vitatkozni, mert ránéztél a barátnőjére (csak pl.)
  • Fülüke
    #35
    IQ=0
  • ajem kisa
    #36
    Ivós klipp...
  • Sir Quno Jedi
    #37
    Izéke. Aki "helyes, meg aranyos, meg rendes, meg tetszik", az nyilván bulizós, mer aki nem olyan, azzal még találkozni sem fogsz, nem gondolod?! Meg mi az, hogy "egyáltalán" ne igyon?! Antialkoholista jöhet csak szóba????
  • Sephi
    #38
    Nekem mazlim van mert az asszony total alkohol ellenes :D
  • Vlala #39
    És egy részeg pasival? :)
  • joebacsi
    #40
    én ezt nem nevezném mázlinak :)