1368
  • donoki
    #1
    hi all!
    Ma vettem ezt a készüléket!
    AKinek van ilyen vagy van tapasztalata róla, az írjon!
    Írjátok le a véleményetek!
    Én most töltöm :S
    mármint az aksiját fel:)
  • Schwarz
    #2
    ez is walkman mobil? vagy nem w630i?
    nekem k750i van, ami már egy hete w800i :D a lejátszó programban lett más leginkább, a w800 lejátszója használhatóbb, mint az eredeti :D
  • laslandes
    #3
    ezt a tesztet olvastad már róla?
  • CzGobe
    #4
    ja, kinéztem én is ezt a telót, 3G meg minden, alég jutányos áron, most 47xxx-ért elég zsír (ha azt figyelembevesszük h az én k700am 45 volt ((vitamax)))
  • KasShmir #5
    a szomszédomnak ilyen vagy kibaszott hangos! egy mobilhoz képest... jó kis készülék
  • donoki
    #6
    mégnem, demost elolvasom:)
  • donoki
    #7
    Most lenne egy olyan kérdésem hogy a telefonon van pár demo, azt hogyan tudom törölni? azt mondták neekm hogy formázzam le a karit!és ezt a PC SUITE-tal tudom megtenni, de valamiért nekem nem találja meg a pc suite a telomat!
    Valaki tud nekem segiteni?
  • CzGobe
    #8
    mikor jelent meg ez a telefon, nem tudja valaki?
  • Schwarz
    #9
    veszel egy kártyaolvasót, beledugot a kártyát és sima meghajtóként látszik, így azt törölsz le amit csak akarsz, meg a zenék felmásolása is sokkal gyorsabb
  • donoki
    #10
    nah már meg csináltam....
    Hát azért az adatábel sebessége se lassú...
    nekem még a bluetooth is megfelel:) nem sietek:D
  • Tojesz
    #11
    Jó telefon (ilyenem van), csak ne ejtsd le...
    Mert multkor kiesett a kezemből, aztán 2 hétig Vodafonnál volt szoftverfrissítésen!
  • donoki
    #12
    :O
    miért?
  • Schwarz
    #13
    nekem a k750-nel adatkábellel fájlokat másolva, nem igazán sikerült a telóak normálisan a kártyára másolni a zenéket, szinte kivétel nélkül mind hibás lett. lehet csak szoftverhiba volt, mióta w800 sw van rajta még nem próbáltam
  • Tojesz
    #14
    Bekrapált..., miután felvettem a földről (egy méternél kevesebbet esett) kiírta h. SIM hiba, gondoltam kiveszem meg visszarakom, ezután kapcsolnám be a telefont, csakhogy semmit sem reagált rá, így aztán bevittem megcsináltatni (garisan ingyen megoldották).
  • donoki
    #15
    aham értem!
  • SAFIII
    #16
    Hi!!!
    ez a telefon csak 3gp formátumot tud lejátszani??
  • donoki
    #17
    nem
  • Direkt0x
    #18
    HI ALL
  • Direkt0x
    #19
    Lenne pár kérdésem a telóvan kapcsalatban
    Adnak hozzá fülhalgatót???
    Memóriakártyát???(HA NEM MENNYI BELE EGY 256-OS)
    Van vele valami baj???
    Egyenlőre ennyi.

  • donoki
    #20
    adnak hozzá fülit!
    Memóriakártyát is egy 256mb sset!
    Nekem nagyon szuperál(3honapja van nekem), tökre tetszik!!

    nagyon fa**a szerintem!
  • hoolio
    #21
    és usb kábelt is mellékelnek????
  • Prometheus
    #22
    Hogyan,mivel kell az sms-eket letölteni?
  • donoki
    #23
    igen
  • donoki
    #24
    ???
  • Dloc
    #25
    Csá!Nem tudjátok hogy kell a netről leszedett videókat úgy átkonvertálni h lejátsza a mobil?Azt írja mindnél h : a video nem játszható le.Előre is kösz a segítséget.
  • donoki
    #26
    3gp vé aalkitsd át!
    keress olyat hogy mondjuk avi to 3gp converter a google be
  • donoki
    #27
    vagy movie convertek, 3gp converter... stb!
  • Dloc
    #28
    Kösz,már megvan!Ha valakit érdekelne akkor a progi neve:Xilisoft
  • donoki
    #29
    Nincsmit!
  • youki
    #30
    Sziasztok! Az a problémám,hogy a játékok mappában majdnem minden játék kétszer v négyszer szerepel!Kitörölni nem tudom őket,tudja valaki a megoldást?Ezeket persze a memóriakártyán érzékeli,de azt már megformáztam és mégis láthatóak,de nem lehet már játszani! Előre is köszike! Ha tudtok segítsetek!!!:(
  • donoki
    #31
    Hmmm... hát én is a formázást javasoltam volna, kártya olvasod van? azzal könynen eltudnád tüntetni azokat!
  • Gasty
    #32
    Szevasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni abban,gogy hogy tudnál kiszedni a képernyöröl a szolgáltatóm nevét???Elörre is köszi!
  • n3whous3
    #33
    Mit tudtok mondani erről a telefonról? Mostanában venék ilyet.
  • n3whous3
    #34
    Tárgytalan, találtam cikket róla.
  • Schwarz
    #35
    hibajavító?
  • donoki
    #36
    :D barom [:sdada:]
  • Paja6
    #37
    csá minden pali vagyok szeretném ha küldenétek nekem sony ericsson v630i softvereket. előre is köszi
  • n3whous3
    #38
    Olyan kellene, amivel vezérled a gépet, meg kezeled a fájlokat, meg a satöbbi?

    Szpen keressél rá az FMA (Float's Mobile Agent) nevű progira. A legkirályabb! K*rva sok mindent tudsz vele.

    Mást nem nagyon ismerek, ez elég univerzális. Persze a legújabb verziót töldsd le (és még akkor se garantálom100%-ra, hogy jó ehhez a telefonhoz, mert nem tudom mikori a legújabb frissítés. Ha most nem, akkor pár hét/hónap múlva biztos továbbfejlesztik, hogy ehhez az új telóhoz is jó legyen)
  • dzsuvajoe
    #40
    Pilotajáték PFFF.... ebbenis ott az atbaszas...
  • n3whous3
    #41
    Már nagyon hiányzott egy ilyen reklám