749
  • Djemba
    #1
    Március 23-án jön az EA SPORTS új game!
    -új grafika
    -online játék komoly átalakításokon ment át
  • Djemba
    #2
    Az Electronic Arts a minap volt szíves bejelenteni, hogy legújabb játékuk, azaz a UEFA Champions League 2006-2007 hamarabb érkezik mint hinnénk: egészen pontosan március 23-án! Hála az égnek rengeteg finom falatot, akarom mondani infót kaptunk a dátum mellé. Többek között tudjuk, hogy a Bajnokok Ligáját tolhatjuk majd végig - selejtezőtől egészen a döntőig - egy kiválasztott csapattal, a játék pedig grafikai újításon esett át. E mellé természetesen a fejlesztők kisebb-nagyobb finomításokat is végeztek a kezelhetőségen, így valamivel - csöppet sem drasztikusan - egyszerűbb lesz a dolgunk. Kapunk még egy bizonyos Ultimate Team játékmódot, melynek lényege bizonyos kártyák gyűjtögetése. Ezen kártyák segítségével hatással lehetünk az edzőre, a stratégiánkra, a stadionra. Ami ennél is fontosabb, hogy ezek a lapok a neten elcserélhetők, így komoly üzletet csinálhatunk belőle. A készítők azt is elárulták, hogy az online lehetőségek tárháza kibővül, tehát újításokon esett át. Végül pedig lehetőség nyílik majd a klasszikus, régi meccsek újrajátszására. A legújabb UEFA Champion League egyaránt jön PC-re és PS2-re, ahogy PSP-re és Xbox 360-ra is ellátogat. A hab a tortán viszont egyértelműen az alant látható néhány - sajnos csak konzolos - képoriga!
  • kuci06
    #3
    újabb rólabőr by EA
  • SeLFisCH
    #4
    2007.01.12. - UEFA Champions League 2006-2007

    késő , már megnyitották
  • Djemba
    #5
  • Djemba
    #6
    egy pár kép
  • kuci06
    #7
    rólabőr=rókabőr
  • kuci06
    #8
    az a baj, hogy ezek x360-as képek, pc-n marad a jó öreg fifa2003 engine...
  • Djemba
    #9
    gondolom a magyar kommentár kimarad.
  • Djemba
    #10
    elvileg már tavaly azt mondták új grafikát kap a játék mert kicsit elvan maradva a PES 6-tól
  • Djemba
    #11
    majd kiderül márciusban mit alkotott az EA
  • kuci06
    #12
    én ugy tudom, hogy a 08 vagy a 09 fogja megkapni a nextgen grafikát
  • hunbasser
    #13
    az a konzolos fórumban van
  • hunbasser
    #14
    ahogy kuci mondja,nextgen grafot leghamarabb a fifa 08-ban láthatsz,de inkább a 09-ben...
    mindenesetre jó ötlet ez a kártyás dolog
    a játékot meg nem könnyíteni,hanem nehezíteni kéne
  • Djemba
    #15
    ja meg könnyű megnyerni a BL úgy kéne csinálni hgy hosszú legyen az út a bl döntőig ne lehessen lecsalni a mecseket pl minden mecs kb 10 perc lenne alapból,edzőmecsek stb.
  • Dexantreal
    #16
    Jó lenne, ha felkrénék ismét Hajdú B-t és Faragó R-t. Mindenki, még a Fifa 07 készítő gárda is azt mondta, hogy ilyen jó riporter párost még nem láttak. Bár lehet, hogy akko még nem nagyon érdekelte akkor a többieket még ez a magyar kommentár dolog, így meglehet, hogy ebben sajnos még angol kommentár nyomul. Pedig nagyon klassz lenne, ha ezentúl minden féle focis géjmbe ott lenne Hajdú B. és Faragó R.. Meg, ha nem adnák itthon olyan drágán a játékokat, nagyot is szakítanának vele.
  • kulabácsi
    #17
    hogy fel van akadva a csávók szeme:DDDDDDDD
  • Dexantreal
    #18
    Bayernes: Néddmá! Az egy frankó szöszi csaj!

    Realos előtérben: Mi, hol, merre? Enyém bázze!

    Bayernes: ott, ott te vakegér! Középen a nézők közt!

    Realos hátul: középpeen.... háháhá... de mit pattogtok, úgyis enyém a csaj!

    ... ezen akadt fenn a szemük.
  • ThugLife #19
    Tiszta gumi feelingjük van az embereknek :)
  • vmvr
    #20
    érdekes, hogy szinte felismerhetetlenek a játékosok
  • Grusi
    #21
    Makaay és Cannavaro még oké, de ki a rák a harmadik?

    (Dexantreal: valahogy ez most úgy igazán nem sikerült viccesre, szorri :))
  • Dexantreal
    #22
    Np, csak gondoltam megpróbálom... Roberto Carlos esetleg a harmadik? :S
  • Casillas
    #23
    sztem Helguera, mert Diarra lenyúlta tőle a 6-os számot, így ő most 21, csak a gatyójára véletlen 20-ast raktak íébácsiék :|

    (nincs 20-as a Realba, csak 21/22/23/24)
  • báttyó02
    #24
    cannavaro - salihamidzic - helguera

    legalábbis kinézetre úgy tünik,de elég gyengék
  • Grusi
    #25
    Azért mondjuk elfogadnék ilyen gyenge kinézetet pc-n is :)
  • vmvr
    #26
    ugye azt, hogy robi carlos a harmadik, nem gondoltad komonyan
  • hunbasser
    #27
    a két Realos biztos az,de a bayernes bárki lehet -.-
  • hunbasser
    #28
    bayernes keze és karja elég szépen meg van csinálva,de akárhogy nézem,nem tudom felismerni,h melyik lenne az -.-
    talán egy bayernest kéne hívni,ők biztos eltalánák.
    egyébként ezen a képen Helguera elég szarul lett megcsinálva,de van még ezen kívül 3 kép,azt nem értem,h a mez hátulján lévő számot és nevet miért nem tudják ugyanazzal a betűtípussal írni,mint amilyen valójában?
    fifa 07-ben már az angol csapatoknál,meg nike mezes csapatoknál sikerült összehozni úgy ahogy,meg még egy-két másik márka tipikus betűtípusat
  • Djemba
    #29
    valahol már március 20 van a megjelenésnél
  • Djemba
    #30
    Ea sports a mezeket ne mtudja jól megcsinálni közelről nagyon kockás főleg a nézők remélem lesz valami javítás benne
  • Dexantreal
    #31
    Nem tudom, hogy néz ki :P, tippeltem, leszarom.
  • dbb
    #32
    Szevasztok,Szerintem Cannavaro,Salihamidzic és Helguera.Egyébként van 20-as a Realban, az új igazolás Higuaín.Egyébként nagyon várom a játékot mert a Fifa 07-et nagyon elrontották xbox 360-ra.szerintem.
  • Casillas
    #33
    hát végülis majdnem eltaláltad, akár betelefonálós játék feladványa is lehetne:
    A két kép között elrejtettünk egy különbséget. Találd meg!


  • antijuve
    #34
    :DDD
  • dotkom
    #35
    azér durvák ezek a viasz figurák :D
  • Dexantreal
    #36
  • vmvr
    #37
    jaja, Gilberto Silva is hogy néz ki már a képen...pff
  • Taranov
    #38
    Az utolsó mondatoddal értek egyet igazán, én nagyon csalódott vagyok amiatt, hogy a 2007 tapasztalt játékosoknak már élvezhetetlen, annyira könnyu.
  • Taranov
    #39
    Jelentem, megjött a bayernes, de szerintem ez a Bayern-játékos a képen teljesen felismerhetetlen. Megkockáztatom, hogy őt a menedzser módban igazolták át, mert én ilyen sportolót nem ismerek :) (Talán Makaayra gondolhattak)
  • kuci06
    #40
    szerintem is Makaay az első ember