1718
Az Animal crossing fóruma.
  • zola2000
    #1
    A ds témában napi sok hozzászólás van mostanában erről a játékról, itt rendezettebben mehet pl a friend code csere-bere stb...
  • Csibe001
    #2
    Oké, akkor beindulhatna majd a csere bere is azzal akinek van wifi-je,hm?
  • KILLER2
    #3
    Akkopr most szépen átmásolom ide, amit a DS topicba írtam.
    Na annyit hallok már eről az Anima Crossingről, hogy nem bírom, hogy ne próbáljham ki. Kaphatnék róla valami infót? Gondolok ezalatt történetére, típusára, hosszára, meg arra, hogy mennyi angoltudás szükséges hozzá.
  • Csibe001
    #4
    Én egyfajta szimulátornak hívnám vagy hasonlónak, minden realtime-ba megy benne pl.évszakok s azok jellemzői.Úgy kezd, hogy megérkezel a városba amit ugye te nevezel el s elkezdesz élni.Megelőlegeznek neked egy házat amiért meg kell dolgoznod, házon belül mindent vehetsz lsd.szőnyeg,tv,hifi,falakat festhetsz sőt később házbővítés is lesz mint ahogy írták azt nekem.Öltözködhetsz , beszélgethetsz, leveleket küldhetsz s gondolom wifin keresztül átmehetsz haver városába gondolom én.Levelekhez ajándékokat csatolhatsz,horgászhatsz,áshatsz,ültethetsz, gyűjtögethetsz.
    De ha ez így nem elég majd biztos leírja valaki olyan neked aki már többet játszott vele, én kb jáccottam egyszer 3.5 órát de utána elbuktam a mentésemet úgyhogy most újrakezdtem úgyhogy 1 óránál vagyok. :P
  • KILLER2
    #5
    Jónak tűnik, csak kérdés, hogy mennyi angol kell hozzá?
  • Szeszmester
    #6
    Ez mire jó? Inkább a saját karriered fejlesztgetnéd...
  • Szeszmester
    #7
    Lehet venni LSDt? :) Én nem élek egyéb dolgokkal, csak a szesz.
  • KILLER2
    #8
    Azt majd az Animal Crossing Alcohol World-ben vagy Drog World-ben.
  • Csibe001
    #9
    Igazad van, de néha a kikapcsolódás is kell a péntek ill szombat esti sörözés utáni vasárnapon.Nem mondta senki, hogy éjjel-nappal játszani kell vele. :)
    Ráadásul ebben nem karriert építgetsz.
  • Zsoccc
    #10
    Arra jó. hogy a sok egykaptafára készült játék után végre valami egyedi dologgal játszhatsz. Ebben nem kell görcsösen kapkodni. Annyit játszol vele amennyihez éppen kedved van azt csinálsz benne amihez kedved van.
    Ja és itt a friend code-om:2921-4710-8256 cegled
    Most épp imádkozok, hogy a cseresznye fa megnőjön és ne dögöljön ki. Nook-nak már 2x bővült nálam az üzlete már elég nagy, tegnap zárva volt ezért és felgyülemlett egy csomó hal, mire mindet eladtam kaptam 32000-et.
  • Zsoccc
    #11
    Némi kis gyűjtögetés után összeszedtem a maradék pénzt és holnapra elkészül az új házam.
  • zola2000
    #12
    Az egész játékban a legjobb arc (imádom a kiakadásait) Resetti.
  • Sheltem
    #13
    Nah megfigyeltem 17 órakor jön a "postás" mármint 17kor jelennek meg az új levelek..Ma megint kaptam cseresznyét meg barackot...Ajándékozhatnának már körtét is mert az még nincs.
  • KILLER2
    #14
    EU és USA verzió között van eltérés? Melyiket érmeses beszerezni?
  • Zsoccc
    #15
    Ha van wifi-d akkor gyere át hozzám nekem körtém van.
  • Csibe001
    #16
    Hehe, nekem is körtém van :P
  • Tomek83
    #17
    Elsőnek rohadtul nem érdekelt ez a játék,aztán valaki írta hogy real time van benne,és akkor "bekattantam",hogy ez kell nekem,és azóta is játszok vele(fél éve). Most hogy felépült teljesen a házam,kezdem kicsit unni. Bár ha majd veszek wifit,akkor biztos ismét belejövök. Ja és szombat este nem sörözni,hanem Ds-t bekapcsolni és vadul zúzni a KK Slider nótákra:)
  • Csibe001
    #18
    A végével nem értek egyet... XD
  • Sheltem
    #19
    Még nincs sajna wifim de tervezek venni...

    Ha vki esetleg lát jó áron PCI os 802.11b/g kártyát(lehetőleg nem nonamet) szóljon rám pls.
  • Sheltem
    #20
    Megvan az összes bogár/hal is/dínócsont is? :)
  • Tomek83
    #21
    Fosszíliákból még 2 hiányzik,most igazán az érdekel,mindig megyek ásni. Halakból és bogarakból hiányzik sok(kb20),mivel nem buheráltam az órát,szóval még a tavaszi bogarak, halak hiányoznak meg egy pár nyári is,de ilyenkor télen punnyadás van.
    Najó,sörözés közben zúzzatok akkor a KK Slider-re:)
  • Tomek83
    #22
    Amúgy ti mivel wifiztek? Nintendo usb cucc-al vagy wifi router ill. hálókártya?
  • KILLER2
    #23
    Nekem WiFi router van.
  • Zsoccc
    #24
    én nintendo usb
  • Csibe001
    #25
    Ma jött valami árus a játékban sátorral.Meg is szereztem a sátorba való belépés jelszavát csak kár hogy nem lehetett úgy ahogy Jack Bauer csinálja, szétlőttem volna a macska vagy mi térdét aztán kiszedtem volna belőle a jelszót...ehelyett simán megmondta. :O
    Ez az árus milyen időközönként jár a városban?
  • KILLER2
    #26
    Na én is elkezdtem a játékot.
  • KILLER2
    #27
    Hogy lehet beállítani a friend code-om? Nem tudom elérni sehogy sem.
  • Tomek83
    #28
    Az a macska egy róka:) de utálom a sunyi dögöt,rohadt drágán adja a cuccokat. Én csak a képeket veszem tőle,és viszem a képtárba,de viszont néha hamisítványt ad,akkor buktad a kép árát. De látom itt is egyesekben sok az agresszió:) Már nekem is eszembe jutottak ilyen dolgok hogy felgyújtanám a sátrát neki:) Vagy lehetne csinálni egy kicsit brutálabb verziót,pofán verni a másikat meg hasonlók:)
    Ja és hetente szokott jönni.
  • Sheltem
    #29
    Ő Crazy Redd és minden héten egyszer van a városban(időnként megjelenik a házikód előtt egy sétabotos öreg és nála tudod beállítani melyik nap jöjjön Crazy Redd).

    Amit minden héten vegyél meg tőle az a festmény/kép(minden héten árul egyet de nagy százalékban hamis sajnos) és viheted a múzeumba(ha szerencséd van elfogadja a bagoly és bekerül a képtárba) én mást nem szoktam tőle venni(egyébként valamelyik lakos mindig elmondja a jelszót).
  • Sheltem
    #30
    Ja bocs látom te is leírtad ezt...Hehe felülről lefele kellene olvasnom a fórumot és nem fordítva...mégegyszer bocsi.
  • Sheltem
    #31
    Ööööö beállítani nem tudod a játék "kioszt" neked egyet(ha jól tudom)...Ha jól emlékszem a kis szobádban(ahol alszol) a telefonra kattintva tudod elérni a wifi adataidat(köztük a friend codeodat is).
  • Csibe001
    #32
    Félreértettél :) Az egyik lakosom a macska s tőle tudtam meg a jelszót. :)
  • Sheltem
    #33
    A Feng Shuit leírnád nekem pontosan, hogyan is működik és mi a lényege?

    Azt vágom ha sok egyforma stílusú item van a lakásban akkor kijön egy Feng Shui set vagy ilyesmi amitől nagyobb eséllyel találsz ritka cuccokat is...Jó lenne egy részletes leírás róla.
  • Tomek83
    #34
    Bocs,tényleg úgy értettem hogy Redd térdét akarod szétlövetni Jack-el. Erről eszembe jutott hogy lehetne már akkor egy "Animal Crossing 24": terroristák meg akarják ölni Tortimer polgármestert,és a karakteremet elrabolták,és lehet hogy mindkét esethez köze van a városom lakóinak,24 órám van hogy kiderítsem,mert akkor törlődik az Ac játékom...ez életem leghosszabb napja...
  • Tomek83
    #35
    Feng Shui-val annyira nem foglalkoztam,de itt a www.gamefaqs.com ebben van FengShui leírás is.
  • Sheltem
    #36
    Amit már egyszer vettél Tom Nooknál bekerül a katalógusba és később bármikor megveheted ugye?
  • Csibe001
    #37
    Hehe, ez tetszik!!! :D Kéne valami 24 kiegészítő :P
    S a térképen lenne a CTU is.Játékban érdekes lenne s valóban a leghosszabb napunk lenne...Nincs megállás, ugyanúgy realtime lenne mint a mostani AC. :D
  • Zsoccc
    #38
    Na tudtam, ma reggelre kidöglött a cseresznye, pedig locsolgattam.
  • Zsoccc
    #39
    Mindegy de legalább sikerült egy aranylapátot csinálnom! Majd legközelebb azzal ültetek.
  • Csibe001
    #40
    Milyen az ha kidöglik?Miért jó az aranylapát?S mikor lehet azt kapni/venni/találni? :D