552
Pszichedelikus zenék
  • voyager84
    #1
    üdv!

    szeretném megosztani veletek 3 mixemet,kíváncsi vagyok kívülállók véleményére!
    a mixeimet itt tudjátok letölteni:

    http://voyager_.extra.hu/weboldal/mixeim.html
  • Sephi
    #2
    OFF

    Ehh kilog a topik cime a keretbol :DDDDDDD

    ON
  • mila69en
    #3
    sztem nyomhattad volna a goás totyikba:)
  • mila69en
    #4
    nah mindenesetre ezt a fullon teflont leszedem:DDDD tetszik a címe
  • kulabácsi
    #5
    hja mehetett volna a goa topikba is!!

    de már megérte h kilóg a topik címe:D
  • kulabácsi
    #6
    de ajánlom neked inkább a killert...az az igazi zene:D
    kindzadza, azax syndrom és társai

    jah és hamát ittvok elmondom h szerdánként kultiplexben Era zenél, egész értelmes ingyenes party szokott ott lenni...
  • mila69en
    #7
    áhhh már fáj a fejem a sok killerpsy-től:D kis nyugalomra van szükség astral rulz:DSA:DAS:DS:DAS:D
  • kulabácsi
    #8
    hát az tényleg nyugott:D
  • voyager84
    #9
    hogy miért is nyitottam mégis új topicot: goa trance már vagy kb 6 éve nincs jelen a megjelenő albumok/válogatások/ep-k között. Az,hogy goa már csak a múltat idézi,amolyan gyűjtőfogalom.
    Viszont amikké átalakult,azoknak nincs külön topic,így gondoltam,ezért nyitok ilyen topic-ot:) Esetleg sorry,ha valakinek ez szemet szúrt.
    Killerpsy nem az én világom sajna,de kinek mi jön be,ízlések és pofonok.
    Era néni világa amúgy nagyon bejön,nagyon eltudja találni az ívét a set-jeinek,mindenkinek csak ajánlani tudom,aki szereti a psy/prog zenét;)
  • kulabácsi
    #10
    jah Era nem rossz, bár azért néha elbassza a keverést:D de tényleg...

    jah egy tanács, h rakj a /fullon elé egy szóközt és akkor 2 sorba rakja a nevét a topiknak, és nem fog kilógni!!
  • mila69en
    #11
    amúgy mivel készültek a mixek?
  • mila69en
    #12
    hámost minek nyissunk külön mindnek egy topicot? mikor a goa trance szócska magába foglalja az egészet:)
  • PeeTeR
    #13
    nfs carbon ala nagyon-nagyon tokeletesen fasza lesz :) (<- nem vitz)
    amugy amennyire tajekozott vagyok ebben a mufajban (nem nagyon) nekem bejovos :)
  • mila69en
    #14
    nah végig hallgattam a teflonos mixet:) nem rosz csak gondok vannak a mastereléssel:) sokszor hallani, hogy egyik másik szám hangosabb, meg valahogy nem passzolnak a hangszínek amúgy teljesen rendben van:D nah a progressive mix hát az viszont:/ nah ott már nagyon hallani a számok közötti hangszín egyenletlenséget és ezért ilyen zavaros az egész nem passzolnak a trackek jó persze gondolom nincsenek is félmillás hangcuccaid meg szűrőid amivel kivitelezhető lenne eza egész....
  • kulabácsi
    #15
    :)))
    én még nem szedtem le őket....
  • kulabácsi
    #16
    a teflonos nekem is bejön....
  • kulabácsi
    #17
    ez egy best set eleje:D
    nekem megvan az egész, és geci nagy zene!!!
  • mila69en
    #18
    nekem is megvan:) meg amugyis electric dö beszt
  • kulabácsi
    #19
    jaja az alap:D
    faxom remélem nyáron végre eljutok ozorára, muszály lenne:D
  • mila69en
    #20
    hát én kinem hagyom:) amúgy a számnak a címe Mind Of God és a Silence In Action albumon rajta van:)
  • kulabácsi
    #21
    vágom:D
    a címét nem tudtam, de az albumnak igen!!

    hát én még nem voltam soha sajna:( de idén terveztem....
    addig meg megyek Erára szerdánként:D
  • mila69en
    #22
    itt meg mégegy beszt
  • mila69en
    #23
    hm yó neked:/ itt közelben nem igen van psy party... főleg télen:S
  • kulabácsi
    #24
    énis csak 2 hete találtam meg ezt, de örülök neki, csakhát ügye ingyenes, szal olyan éjfélig cigányputri kb, de utána jönnek az arcok, és megy a zúzás:D
  • kulabácsi
    #25
    logic bomb is jóóóó:D
  • kulabácsi
    #26
    Kindzadza:)))
  • kulabácsi
    #27
    skazi - hit and run
    ezt a számot nem is vágtam!!:O
  • Pheaper
    #28
  • kulabácsi
    #29
    nameg még 1 skazi, azt befejeztem, csak unatkoztam kicsit xD
  • mila69en
    #30
    váááááááááááá őőőőrűűűűűűűűűűűlj meeeeeeeeeeeeg:DDDDDDDDDDDDDd
  • kulabácsi
    #31
    :DDDDDDDDDDDDD
  • kulabácsi
    #32
    francnak nyitottad ezt a topikot, most nagyon partizhatnékom támadt:S:D
  • mila69en
    #33
    :SSSSSSS én is így érzek valahogy, pedig mán kezdtem felejteni a szilvesztert
  • kulabácsi
    #34
    jah énis kezdtem lecsöndesedni, de ha minden jól megy akkor feb 3 egy kávézóban magán szülinapi party, haver kever, jó lesz, csak jöjjön össze:DD
  • mila69en
    #35
    ennek a michelle adamson-nak nagyon zsír kis hangja van:)
    whöhöhö barizilok azé tudnak bulizni:)
  • mila69en
    #36
    vision quest-es dvd-k meg kötelezőek:) omg ha egyszer ott lehetnék áhhhh:/
  • Lammer
    #37
    joak zene!

    fav topik4!!

    irhatnatok kedvenceket:
    nekem alapvetoen a dark psy(vagy killerpsy ha igy jobb) vonulat teccik^^
    Kedvencek ugy omlesztve(dark, sima, goa):Dark Soho, Ocelot, 1200 Micrograms, Tranan, Amoeba, Skazi(azert sem irom elore, mert kedvence Milanak ) stb.
    regiekbol marcsak az Astral Projectiont tudom meghallgatni talan meg Ra... nekem mar nagyon lajtos a Goa genre :D (pedig ugy kb 7 eve szerettem meg, igen a GOAT, csakhat elvetemultem enis! :D)

    Infected Mushroomot azert nem szeretem mert nem eleg elvetemult nekem :DDD pedig tok trendáj lenne, nem?

    na ebbol a zenei stilusbol aztan johetne kilora a lossless tema... enis csak mp3 forrasbol hallgatom oket
  • mila69en
    #38
    tévedsz! ha fontossági sorrendet kéne felállítanom akkor skázi igen csak hátrébb kandikálna valahol:P ne tévesszen meg a logom ocelotnak az új albuma nagyon beszt

    amúgy hát hja jóu lenne lossless de nem hiszem hogy fellelhetőek akárhol is a live mixek ilyen minőségben:/ én meg azokat részesítem előnyben mint az albumokat
  • mila69en
    #39
    kedvencek így minden féle stílusbol classic dark/killer fullon progressive
    hallucinogen "Simon Posford a mester" astral projection, infected mushroom, man with no name, ocelot, terminator, goagil, skazi, para halu, logic bomb, gms, psysex, sub6, alien project, dino psaras, space tribe, bamboo forest, atmos, sonkite, ticon, vibrasphere, többet nincs kedvem írni:D
  • Lammer
    #40
    pazzeg telleg: sonkite, ticon, psysex, logic bomb, bamboo forest VAAAAaaaaaa es meg lehetne irni

    pazzegh pedig joak lenne valami lossless forras, mert enmeg albumparti vatyok-e! :D