139
  • Pheaper
    #1
    Végső Állomás Final Destination 2000:
    A Végső Állomás egyike a legigényesebben elkészített horror-thriller filmeknek, kiegyensúlyozottan tudja adagolni és fenntartani a feszültséget a nézőkben, és egy sor olyan tulajdonsággal bír még, amitől színvonalas filmként emlékezhetünk később majd rá: nem használ egyszerűen sokkoló hatáskeltő eszközöket, ehelyett inkább a meglepetés erejével él, nincsenek benne "értelmetlenül" véres jelenetek, rendesen kidolgozott karakterek szerepelnek benne, akiktől - a film során - már sajnálnánk megválni mi, nézők, illetve a fondorlatos történet alapjáraton éberségre készteti a nézőket, ami szintén hozzáad a film szórakoztató hatásához. Amit mindenképp meg kell jegyeznünk a film kapcsán: még azoknak a leendő nézőknek is ajánljuk a film megtekintését, akik alapvetően nem rajonganak a "keményebb" thrillerekért, illetve a horrorfilmekért, mivel ez a film nem felborzolni akarja az érzékeket, hanem sokkal inkább folyamatosan borzongásban és feszültségben tartani a nézőjét, ezt pedig nyugodtan elfogadhatjuk tőle.



    Végső Állomás 2.
    Final Destination 2. 2003.
    A végzet 2. hatalma

    jó film, abszolút érdemes megnézni, sőt, kellemesen emlékezetes szórakozás is. Profin van fényképezve, remek a forgatókönyve, mindössze egyetlen baja van, hogy talán túl rövid.
    A végén az ember úgy érzi, hogy az alkotók igyekeztek gyorsan pontot tenni a végére, miközben mi még legalább egy félóráig szívesen néztük volna.

    info

    és a Végső Állomás 3
    hmm


    nekem mindegyik nagyon teccik (Y)
  • CheAteR88 #2
    1,2,3 toppot veri:D
    de akkoris a 2 a fav és az a jelenet amiko a csávot szanává vágja a kerítés:P:D
    meg 1-ben a létrás szitu:D
  • Pheaper
    #3
    meg a 2 ben végén na kilesz akővetkező mindneki ránéz akisgyerek re :D xDDD
  • Bercy #4
    Nekem is a 2 a fav. A 3 már kicsit rókabőrnek tűnik.
  • DJ Skyline
    #5
    én csak az elsőt láttam, elmegy! :)
  • Nuno88
    #6
    nekem is a második tetszik, de a harmadik se volt rossz, a harmadikba az tetszik mikor a csávókámnak a fejébe hátulról beleszalad a kocsi motorja :D
  • akyyy
    #7
    nekem is teccik mindegyik 3-mat megnéztem két változatban is, és úgy is dúrva volt:D
  • bcrics
    #8
    a 3ban amikor a picsák benn égnek a szoliban;})finom
    a szöket blokkolnám--
  • zaki
    #9
    1iket sem láttam még... De majd bepótolom, ígérem... :o
  • akyyy
    #10
    mmég az első részben a repcsi nagyon megfogott:D ahogy elordíja magát h vigyázzanak mert tényleg felrobbant a gép:d amúgy én simén lecsukattam volna terroristaként:D
  • acsati
    #11
    meg amikor a lift leszedi a csaj fejét :D
  • zoolee
    #12
    Az a 2 ben van a létra nem ??
    Amikor átküldi a fejét.
  • zoolee
    #13
    Meg mikor a kis csókára rá esik a vaskeret.:))))
  • Trisztin
    #14
    úgy látom kicsit egyhangú a kedvenc lista :)) Nekem is a 2 a kedvencem... főleg a kezdő történet miatt :) a farönkös rész nagyon bejött,már elsőre is... hát még másodszorra ...

    a 3 szerintem eléggé gyenge lett... szerintem a 4-et már nem is fogom nagyon erőltetni ...
  • Paranoia
    #15
    hát a 3. rész télleg borzasztó gagyi.Talán azt ki is hagyhatták volna.
    Első kettő nagyon jó lett!
    Aki nem látta nézze meg.kötelező darabok:)
  • zoolee
    #16
    Nem toommm...
    Én a 2 t a HBO n láttam másnap elmentem és megvettem.
    De a gazdag csóka aki lottót nyert hogy ordibál a kocsijában:)))
    Az nagyon komoly.
  • Rage47
    #17
    4 is lesz/van ?:O
    még a 3-at sem láttam, meg kéne nézni...:))
  • acsati
    #18
    az is jo amikor a csajnak elvágja a nyakát ey monitor szilánkja utána meg bele áll a hasába a kés :S aztán felrobban a ház
  • wesker24
    #19
    szerintem egyáltalán nem rossz a 3 rész sem na ja nem annyira jó mind az első 2 de azért nem gagyi !!!

    Csakis a 3 részben van olyan extra hogy mi is tudjuk befolyásolni hogy hogy haljanak/éljenek a szereplők.

    Tudtommal ez az első 2-ben nem volt ilyen tehát hatalmas grat a készitőknek hogy 2 féle képpen csinálták meg a filmet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy ha valaki alaposan megnézte a 3 részt akkor abból kiderül hogy a 2 rész túlélői a rendőrcsávó és a csaj is meghaltak egy autóbalesetben.
  • Slayerboy
    #20
    Ja... kihagyhatták volna.. 2 után 4 jönne :D
  • akyyy
    #21
    igen ezt én is halottam:D
  • akyyy
    #22
    lesz negyedik rész, amúgy a harmadikban a hulámvasutas rész közel sem volt olyna látványos mint az első vagy amásodik része...bár az első se volt nagyon.... de akkor abban az időben nyomott hagyott bennem:)

    viszont a haramdik vége mikor mennek a metróval, nah az jó:) és kitett egy nyitott kérdést, hogy most miért fognak meghalni ujból (vagy nem)?
    sztem erről fog szólni a negyedik, és visszatérnek egy kicsit a normális kerékvágásba:)

  • Mincsi
    #23
    A 4. részben Bullock fog jáccani??
  • Paranoia
    #24
    jaja inkább a metrós jelentettel kezdődött volna az egész:D
    nem a ratyi hullámvasutas témával
    szvsz
  • Cat 02 #25
    én 1 ben láttam csak a halálokat , hát röhejes :DDD
  • PíszLávJuniti
    #26
    tetszett az a jelenet a 3 ban, mikor a garázsból próbál kiállni a faszi, villanyvezeték meg leszakad és kúszik felé vagy mi :D
    aszem nem vígjáték kategóriában indult, de az lett belőle :)
  • acsati
    #27
    uh azis jo amikor a fürdöszobába rácsavarodik a száritokötél :D
  • Pheaper
    #28
    nagyon jól megcsinálták őket :)
  • PeeTeR
    #29
    joe mind a 3.
    de a 2. az 4eva
  • Pheaper
    #30
    másodikba milyen jelenet teccet ? :) autópályás?:P
  • Pheaper
    #31
    bent a banner is :)
  • acsati
    #32
    a bal oldali képen a jobb szemükön mér van ilyen sötét folt?
  • Pheaper
    #33
    nem tudom az eredeti poszteren is igy van
  • acsati
    #34
    jaaa. aszittem Te tetted rá.
  • Kontrakcio
    #35
    az kérem koponya... sztem! ugy néz ki, nem?

    és nektem melyik rész tetszett jobban?
  • Kontrakcio
    #36
    sztetek melyikben volt a legdurvább halálnem és melyik?
  • Pheaper
    #37
    ja van benne vmi hogy azok koponyák :):P

    az egybe már nem tudom mi volt a kedvenc :(

    hmm a kettőbe főleg az autópályás rész (Y)






    a háromba a rakétás,amikor a kocsi szét szedte a srác fejét
    na meg ez :P
  • Pheaper
    #38
    neked mi a kedvenc ? és a leghalálosabb ?:P
  • Kontrakcio
    #39
    :D hát sztem a 3. részben vannak a legszaftosabbhalálnemek.. . köztük nem semmi a kondis jelenet mikor a feka srácnak szétfröccsen a koponyája tartama de a szögbelövős rész se kutya mikor piercing-et kap a kiscsaj a fejébe
  • Pheaper
    #40
    loál :D