33
Fürdő élmények télen
  • feketeribizli
    #1
    Nos nagyon kellemes a meleg télen, ezekben a termálmedencékben.
  • Punker
    #2
    legjobb mikor esik a hó a fejedre és ülsz a forró vízben :)
  • JancsiPapa
    #3
    ahhahah főleg ha nagy a hideg - 3 méterre látsz el ;]
  • Dzsini
    #4
    30-án vagy 31-én megyünk mi is még egyet pancsolni :)
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Én lekjobban a debreceni AKvaparkot csípom. Csak kapsz egy "órát" a kezedre és bent le is élheted az életedet egy száll fürdőnaciban, csak csippantani kell és szezám tárulj, kaja-pia-csajok! :D
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Múltkor is kint dühöngő hóvihar és az emberek belefagynak az éjszakába, de onnét pár milliméterre, lágy nyári szellőben tespedve, közel metelenül bámulod őket a pálmafák alól, hideg italt szürcsölgetve, háttérben a vízesés zaja... Hmmm... Mikor nincsenek sokan, akkor nagyon hangulatos. Kicsit olyan mint a Discovery channel! :D
  • JancsiPapa
    #7
    én ma este megyek :P
  • Dzsini
    #8
    mi Mórahalomra megyünk a fürdőbe (mondjuk nem semmi a weboldal, erőteljesen pistike-design :) )
    van szabadtéri medence is, 37 fokos, azt hiszem el fogok ott egy ideig lustálkodni :)
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Én már sok helyen voltam, főleg télen/ősszel, van sok jó hely. Pl. a jó öreg Barlangfürdő.
  • Sephi
    #10
    En voltam a termalba... HUU de baxot nagy elmeny volt forro vizbe csucsulni es kozben fagyott a fejem lelelele
  • akyyy
    #11
    én uszodába megyek, hideg vízbe, szétfagyva, muhaha
  • F1re
    #12
    en most voltam nem reg amikor geci hideg volt akkor elmenyfurdobe es kimentunk a kulso medencebe este mert meleg viz volt benne es geci jo volt :D tok sotet volt es gozolgot 2 meter magasagig a viz vagy is a hideg miatt latszot de naon cool volt :D
  • F1re
    #13
    a termal vizeket nem nagyon szeretem mert nemeik kurva budos es nem birom :P
  • Aspyrin
    #14
    Majdnem költői lett ;-) Sosem próbáltam, de már megfordult a fejemben, hogy kipróbálom. Az ember feje vajon nem fázik meg?
  • Dzsini
    #15
    nem, mert a forró víz felett a levegő is eléggé átmelegszik, és egy kellemes hőmérsékletű párafelhőben üldögélsz (és jól át is melegszel, úgyhogy utána a medencéből kijövet se fázol meg amíg átérsz a zárt területre)
  • Aspyrin
    #16
    Izgalmasan hangzik, köszi.
  • Sir Quno Jedi
    #17
    Arra azért nem árt vigyázni, hogy a fejünk és a füleink ne legyenek vizesek, mert én már kaptam kiadós fülgyuszit. Megfúj a hideg szél vizes fejjel, annyi neked.
  • Dzsini
    #18
    ez inkább utána fontos, hogy eléggé szárazon menjünk ki a hidegbe hazafele - az alatt a pár másodperc alatt a medencétől a zárt térig csak nem dönt ki egy kis hűvös (nagyobb szélben meg hülye leszek kimenni a nyitott medencébe, akkor elfújja a párafelhőt)
  • feketeribizli
    #19
    Sokáig nem jó a vizben, mert akkor éjjel ég a talpa az embernek.
  • HUmanEmber41st
    #20
    Az egomi Aquaszigeten úgy oldották meg, h a benti medencének van egy keskeny összekötő folyosója a kinti medencével.( Jó meleg víz van benne) Míg nincsen nagyon hideg, addig a kinti medencében is van víz..este hangulatvilágítás..nagy gőzfelhő..
  • Taranov
    #21
    Valóban jó lett az aquasziget, szeretem, de azt hiszem, hogy ilyen lehetőség szinte mindegyikben van.
  • Szeszmester
    #22
    Szerintem a legnagyobb flash: 100 fokos szauna 10 percig, utána beleugrani a 30 centi, finom hóba!
  • feketeribizli
    #23
    Na ha másokat szolgálsz, és minimum 95%-ban, akkor uj életeid polip formáju testben lesznek meg egy másik bolygó óceánja mélyén.
  • Prince of Máté
    #24
    jaja énis voltam az esztergomiban, az akváriumban egy aligátor is van:D
    jó kis hely
  • jezjezjez
    #25
    Télen budapesten melyik termálfürdő/török fürdő üzemel?
  • amazon15
    #26
    Jó kérdés, engem is érdekelne, ellenben holnap lesz egy előadás a török fürdőkről. Valakit érdekel?
  • jezjezjez
    #27
    Hmmm, előadás? Hol lesz, ki tartja, mennyibe kerül? Jár hozzá valami fürdőkedvezmény?
  • amazon15
    #28
    Tudtommal fürdőkedvezmény nem jár hozzá, de a belépés ingyenes és Papp Adrienn régész tartja. A Budapesti Történeti Múzeumban lesz holnap 17 órától. Én biztos elmegyek, akinek van kedve jöjjön! :)
  • jezjezjez
    #29
    Hát.. még gondolkozok rajta. Nem hallottam még Papp Adriennről, de a Történeti Múzeumban nem tartanak előadást senkiháziak
  • garaigabi
    #30
    Az Aquaworldben járt már innen valaki? Tervezünk kinézni családdal hétvégén ha jó lesz az idő de ennyi emberre nem olcsó a jegy így gondoltam előbb körbenézek. Drága a hely? Parkolás, embertömeg van?
  • edisonson
    #31
    Mi szoktunk járni szezononként néhányszor, én szeretem főleg a csúszdákat :) Tömeg általában nincs, olyan pont elegen vannak hogy mindenki kényelmesen pihenjen vagy szórakozzon. Viszont ha a belépőt sokallod most az egyik gyorskajáldánál nyerni is lehet, pont szombaton kaptam ilyen nyerőszelvényt amit vissza kell küldeni.
  • Zero 7th
    #32
    Mit offoltok, nem tél van! :P
  • edisonson
    #33
    Nem offoltam csak válaszoltam garaigabinak. Fürdő élmény meg nyáron a menő, engem 5 fok alatt ki nem robbantasz a lakásból :D Közben megtaláltam az infót a jegyekről, csekkolja akit érdekel.