10



...inspired by a TRUE story...
  • PeeTeR
    #1

    Eight Below
    Trailer + Movie Info



    "A valaha elmesélt talán legbámulatosabb történet a túlélésről és a barátságról a kegyetlen Antarktisz zord, jeges világában játszódik. Tudósok és felfedezők egy kis csoportja a Déli-sarkvidéken végez kutatómunkát. A gyilkos tél beköszönte előtt egy utolsó expedícióra indul Cooper, a térképész, Davis, a geológus és Jerry, a vezetőjük, aki egyben nyolc hűséges társuk, nyolc rendkívül intelligens szánhúzó kutya irányítója is. A csapat egyik tagja csak a szerencsének és a kutyák bátorságának, erejének köszönhetően él túl egy balesetet, és még éppen idejében érnek vissza a táborba ahhoz, hogy a közelgő vihar elől az utolsó repülővel evakuálni tudják őket.
    A nyolc szánhúzó kutyát kénytelenek magukra hagyni a táborban, Jerry azonban megfogadja, hogy nem hagyja cserben barátait, és az első adandó alkalommal visszajön értük. Arra azonban senki nem számított, hogy az évszázad vihara tör ki az Antarktiszon...
    Miközben Jerry életét kockáztatva próbál visszajutni négylábú barátaihoz, a kutyák a zord időjárással, az éhséggel és a vadállatokkal dacolva, egymást segítve mutatnak példát barátságból, kitartásból és összefogásból."
    A film megtörtént események alapján készült!

    Hatterkepek






    ----
    tudom, hogy nem a legujabb film, de most lattam es eszmeletlenul jo. kicsit lelkizos de nagyon-nagyon ajanlom minden allatszeretonek vagy annak aki csak egy jo kevesbe porgos de fordulatos es szivhez szolo filmet szeretne nezni
  • Bandew
    #2
    Fehér Agyar is the BEST!!!
  • el bruja
    #3
    Nem rossz film... szegény kutyákat nemtom hogy hagyhatták ott a búsba a legnagyobb viharban...:(
  • kemszi2
    #4
    nekem is tetszett.:)jó film
  • Trisztin
    #5
    régen láttam már ezt a filmet,de eldöntöttem,hogy soha többet...

    én elhiszem,hogy igaz történet alapján készület,mert hát az emberek már ilyen megbízhatatlanok...de a szívem szakadt meg azokért a szerencsétlen kutyákért!

    Őszíntén szólva én nem ajánlom senkinek,túlságosan rosszul járnak benne a kutyák... [bezzeg az emberek túl élik... NO COMMENT!!!]
  • PeeTeR
    #6
    "de a szívem szakadt meg azokért a szerencsétlen kutyákért!" -
    de ettol fuggetlenul nagyon tetszik a film...
  • el bruja
    #7
    ja..bár részemről elég volt 1szer megnézni.... és mien szépek voltak azok a kutyák..
  • kulabácsi
    #8
    tényleg jó film, főleg h malamutom van:)
  • PeeTeR
    #9
    igen? rakjal mar be rola egy szep kepet legyszives :)
  • Nuno88
    #10
    nagyon de nagyon jó film... iszonyatosan szépek a kutyák és majdnem sírtam értük... az a Maya hát szerelmes lettem abba a kutyába :DDDDDDDDDD

    ha lesz egy lány Huskym akkor tuti Maya lesz a neve! :))))