29
Malaguti robogók
  • dotkom
    #1
    Én most gondolkodom egy ilyen robogó vásárlásan. Megoszthatnátok róla a tapasztalaitokat, vagy, hogy éppenséggel mire figyeljek a vásárlásnál.
  • baca01
    #2
    arra figyelj hogy legalább 600ccm legyen a gép és még véletlenül se malaguti hanem vmi suzuki, yamaha, honda féleség... ha motor akkor 1000-es gsxr!!!
  • dotkom
    #3
    600ccm az sok lenne nekem :) en meg csak 50 ccm-ig gondolkodom, mivel meg csak arra lesz jogsim.. :(
  • dotkom
    #4
    egyebkent azer gondoltam inkabb a malagutira, mert olcso, es allitolag jo is..
  • baca01
    #5
    jaah értem... havernak is volt anno egy malaguti robogója amikor még az volt a menő hogy mindenki robogózott mert másra nem volt jogsi de jól muzsikált neki. :)
  • dotkom
    #6
    akkor remelem majd nekem se lesz vele gondom. :)
  • Ronny
    #7
    és felébredsz...
  • Falconer
    #8
    Az utobbi kivalo ongyilkossagra :)
  • Boconadi
    #9
    hát, attól függ miben. Élettartamra nem ajánlom, mert nemjó. Haverom 1-2 havonta szerelni a malaguti F15-őt (vagy mi az :D). Hamar besült a hengere, most polini van az övébe, azt se bírja már. Vegyél suzuki Katana-t, vagy Yamaha Aeroxo-t, vagy Aprilia SR50-et.
    Apriliát azért mert jól megy, olcsó hozzá az alkatrész, jól tuningolható.
    Suzukit azért mert jól tuningolható, nagyon sokáig bírja (tesómé már 5 éve bírja [Suzuki ZZ]), de egy hátránya van hogy drága az alkatrész hozzá meg sokat kell az alkatrészre várni.
    Yamahát azé vegyél mert kurva jól tuningolható, megy mint állat, közepes ideig bírja viszont, meg drága. Ez a kettő a hátránya.

    Csak tapasztalatból beszélek azért mondom...
  • Ronny
    #10
    mi értelme egy robogót tuningolni?
  • OrioN the S
    #11
    Aerox szarfos ,Katana szarfos! Rászemről ennyi.... NRG and F-12-15 4eva SR még becsúszik ;)

    Piaggio rulz
  • dotkom
    #12
    nem tudom en meg ilyen tuning dologokban nem nagyon vagyok otthon. de eddig amiket neztem neten azok mar tuningolva voltak. ugy hogy szerintem nekem a tuning nem fo celpont, csak menjen jol, es ne romoljon el. persze lehet hogy ha majd lesz egy robogom bele jovok talan a tuningba is..
  • Slayerboy
    #13
    Mi értelme kismotorra jogsit szerezni??
  • dotkom
    #14
    ha 14 eves vagy, es nem szeretned, hogy megb*sszon egy rendor, akkor van ertelme..
  • OrioN the S
    #15
    vegyél fel sisakot :)
  • Pheaper
    #16
  • ladarevolution
    #17
    Hali havernak van egy eladó Malagutija!
    Én mentem vele szerintem jó gép, eddig semmit nem költött rá olajon és benzinen kívül:D (bár már ideje lenne gumit cserélni:) összes javítás az volt h meg kellett húzni a kipufogócsonknál a bilincset mer lelazul. Amúgy széria.
    ha érdekel itt az e-mailcíme a srácnak:
    [email protected]
  • Hassan B
    #18
    Én személyes tapasztalatbol ajálnlom a malagutit... nekem csak egy f10-es van alap, csak annyi, hogy a folytás nincs benne, és így megy 80-90 körül... 4 éve van meg, de semmi komolyabb baja nem volt...
  • pszihopata
    #19
    Világításkapcsoló még nem tört le?
    Srerintem is jó motor,amúgy egy az egyben yamaha jog.Kicsit szűk a lábtér.
  • Hassan B
    #20
    Nem...
    Csak a kipufogót ütöttem fel 1x 2x, mert alacsony a motor...
    Gondolkoztam, hogy veszek újat, hangtompítoval, de 26 000ft a legolcsóbb valamire való darab...
  • Hassan B
    #21
    Meg persze az idomok vannak szana-szét repedve és karcolva, de ez nem feltétlenül a mtor hibája... :P
  • Zsolti9014
    #22
    Nekem Babetta van, már 27 éves és bírja! :DD

    Amúgy azért kismotorozom, mert az autós jogsi 50 köbcentiig jó motorra.

    Amikor 14 éves voltam, el akartam menni kismotoros tanfolyamra, de inkább nem mentem. Akkor Piaggo NRG-n gondolkodtam, az olcsó és elég jó is. Meg a Benelli GT tetszett, de arról keveset tudok (mondjuk a többi robogóról is). Havernak Malaguti F10 volt eladó, de nemtom megvan-e még.
  • Hassan B
    #23
    F10-re vennék sportkipufogót...
    ha valakinek van eladó, írjon, pls!
  • zotya10002
    #24
    Sziasztok esetleg nincs valakinek malaguti f 10-hez oldalsztendere???Meg venném!!!
  • Bábosik
    #25
    Malaguti F15-ön lévö Polini EVO VERSENY kipufogo elado v. cserélhetö gyári F15-ös kipufogóra!tel:06703370848
  • zolko09
    #26
    helló
    malaguti drakonra mien sport kipuff jó?
    és mien sport henger?
  • kriga
    #27
    Üdv! Szert tettem egy Malaguti rst 50-re dugattyú hibával. A motor meg van bontva, az olajszivattyú mellékelve amit visszaépítenék.Jelenleg egy másik motor fedele lehet a szivattyú helyén.A szivattyú szelepét mi vezérli (honnan jön a bovden)?A nyomóág a szívótorok mögötti csöcsre csatlakoztatandó? Minden segítség jól jönne! Fénykép,robbantott rajz...
  • pszihopata
    #28
    a nyomóág a szívotorokba megy,a bowden a gázbowdenre csatlakozik egy közösítővel
  • técsé2
    #29
    Üdv mindenkinek !
    Nem tudtok véletlen egy eladó F-15-ösre (2005) való első orridomot használtan ?
    Az új árra horibilis, bontókban meg nem nagyon találkozni vele.