319
miket hazudnak a képedbe, hogy pénzt kapjanak?
  • PíszLávJuniti
    #1
    Volt már sok érdekes szöveg, a részeg hajléktalan, aki artikulálatlanul ordítja hogy zsemlére kell neki a pénz, vagy hogy a gyerekeknek gyógyszerre..
    Ha elém áll, és aztmondja hogy piára kell, adok. Mert látom hogy őszinte.

    A legújabb szöveg mostmár az, hogy egy retardált kölyök járkál, csenget be, és szólítja meg az embereket, pénzt kérve hajléktalanok gyógyszemüvegére :DDDDDD
    Ennél szánalmasabbat még nem hallottam :D
  • Dynamic
    #2
    általában kaja, vonatjegy, telefonálás:)
  • Dynamic
    #3
    "Ha elém áll, és aztmondja hogy piára kell, adok."
    Ne dőlj be neki.Ez az új lehúzós szöveg.Valójában kenyérre kell neki meg parizerre:)
  • kulabácsi
    #4
    múltkor csávó odajön h adjak neki pár forintot, mert ma van a szülinapja!! adtam neki 50Ft-ot:), másnap ugyanazon a járaton jön, megint mondja h aznap van a szülinapja, mondom dejó neked, minden nap ünnepelsz:D akkor már nem kapott....
  • QuippeR
    #5
    legdurvább eddig az volt, mikor arról próbált meggyőzni egy arc, hogy a Fókusz riporterével lenne találkozója, aki késik. azt kérte, hogy adjam kölcsön a mobilom, hadd telefonáljon a riporternek. mondtam neki, hogy adok aprót, és 20 méterre talál egy telefonfülkét, de az valamiért nem tetszett neki. otthagytam a fenébe, lopjon meg mást.

    ó igen, és a cigányasszony, aki pénzt kéregetett, majd mikor megkérdeztem mire kell, azt mondta enni. adtam neki négy szendvicset. mikor legközelebb arra mentem, mind a négy szendvics sértetlenül trónolt a kukában. mondhatni ideges voltam, mivel a szendvicseket egyébként magamnak pakoltam.
  • whiskeyman
    #6
    Tőlem egy cigányasszony szokott kunyerálni, hogy adjak neki aprót. Ha adsz , akkor elmondja a jövődet, ha nem, akkor elátkoz
  • Aspyrin
    #7
    Vannak köztük visszafogottak és pofátlanok is. A minap hazafelé tartva az egyik aluljáróban mentem el egy csövinger mellett aki épp lehúzott pár forintra egy fiatal kis csajszit, majd amikor sikerrel járt még arcátlanul bekérdezett, hogy nem tudna esetleg még kaját is adni neki..
    Az anyjuk picsáját az ilyeneknek. Volt idő amikor a rendőrök szépen elintézték őket, csak ugye most itt van ez a fene nagy demokrácia.
  • kemszi2
    #8
    sajnos így van ez...minket egy esküvőn találtak meg...még volt pofájuk oda menni a mennyasszonyhoz is pénzt kérni.a templom előtt volt.nagyon gáz
  • kemszi2
    #9
    ja meg mikor hozza magával a gyerkeit is....egyszer visszaszólt neki vki,hogy kennyérre nincs pnéz te azért a kislányod körme ki van festve
  • whiskeyman
    #10
    itt Kecskeméten a vasútállomáson "csúcsidőben" vasárnap este, szokott egy ürge mászkálni, mindenkihez odamegy, persze engem talál meg elsőnek. Nem adtam neki, majd amikor elfogyott a nép megint odajött...
  • RaZoK
    #11
    vannak érdekes lejmolók...mint például az olyanok akik a saját testi fogyatékosságukból húznak hasznot, lehet az mozgás sérült, vagy egy végtag nélküli személy..akkor benyogik a levezető dumát, meg látod rajta, hogy milyen rossz neki és azt várja, hogy add neki a lóvét...
  • hunbasser
    #12
    :ASD:A?SF_:ASF

    apámtól is kért pénzt nem is olyan rég egy cigányember,h van 3 fia és éheznek,apám meg mondta,h "itt a bolt,gyerünk be,veszek tejet,kenyeret,párizsit"
    azt mondta,h ááá,az úgy nem jó,és lelécelt.piára kellett a csirának :\

    nekem meg cigányasszony akart 500 ft-ért 5 pár zoknit adni,mondom köszi nem kérek,utána egyből megkérdezte,h "200-ért?" :DDDDDDdddddd
  • whiskeyman
    #13
    3 éve pont dec. 31-én történt az eset, Pesten, egy fiatal szakadt fószer jött oda hozzám, látta, hogy autóval vagyok, gondolta lóvé is van.
    Aszonta, hogy nincs kivel töltenie a szilveszter estét, adjak már neki pár forintot. Nem szarozott, benyögte, hogy be akar nagyon b@szni, mert egyedül van...jó fej voltam, adtam neki 200Ft-ot, meg fél doboz cigit.
  • RaZoK
    #14
    ja, hát ilyen mindennapos kéregetők engem is sűrűn betmádnak....de engem, legtöbbször nem is pénzel hanem cigivel akarnak lehúzni....nos egy cigibe nem halok bele, ha van adok...de az amikor az arcába mondom, hogy üres a dobi és még mindig rágja a fülem, hogy add neki a felét vagy a végét, akkor már megmondom, hogy szeretném nyugodtan elszívni a cigarettám, viszlát :)
  • haxoror
    #15
    Ez jó lecke volt, legalább megtanultad hogy a cigány akkor hazudik ha mozog a szája...
  • F1re
    #16
    erre van tortenetem nekem is haveromhoz jon 1 csavo papira ra volt irva minden fassag az a lenyeg hogy penz kellet neki es a csavoka suket nema volt a papir szerint nem adtunk neki azt csavokam elindul el fele haverom hangosan mondja hogy varjal meg is van es erre meg fordult a faszi :DDDDDD
  • Vlala #17
    Nemrég "egy-két falatra" kért tőlem egy, odaadtam neki a megmaradt szendvicsemet. Amikor azt hitte, nem látom, ment a kaja a kukába...
  • RaZoK
    #18
  • Aspyrin
    #19
  • Shadow_THH
    #20
    a kaisersben rohangált egy nyugdíjas kurva, mosolyogva és mindenkihez odaállt, hogy sziasztok gyermekeim, mondom csókolom tessék mondani. 'hát én csak azt szeretném tudni hogy gyüjtitek e a matricákkokat mer hát nekem már 8 van és csak pár darab kellene' igen gyüjtöm bocsánat 'dehát nekem már 8 van biztos?' igen gyüjtöm csókolom. 'És mit vesztek visszatolhatom a kocsit van benne pénz nem' tessék elmenni

    aztán látom hogy mindenkihez odament de mind a villám aki végztett a pénztárnál azt lerohanta eszméletlen szemtelenül, és amint végzett ment a másikhoz igy gyakorlatilag nem tudtál kim,enni anélkül hogy ne téblábolt volna eléd
  • hunbasser
    #21
    az sem volt semmi,h strandon ülök a büfénél,éppen zabálok vmit,és egy süket-néma ember jön árulni vmi hülyeséget(volt nála ilyen kis névjegytáblaféleség,amit rátett az asztalokra,meg a nyakában is ott volt,h süket-néma,és vmi kis figurákat árult)
    aztán egyik asztalnál máshogy utasították el a kelleténél.
    és az volt a legviccesebb,h amikor ez a süket-néma elhagyta az asztalt,hirtelen kigyógyúlt némaságából,és azt dörmögte:"akkor baszd meg!"
    pont mögöttem mondta,szal hallottam,ő persze úgy akarta,h még véletlenül se hallja senki
  • haxoror
    #22
    Árpád hídi metróaluljáróban újabban van egy vak srác, neki szoktam adni.

    Kéregetőkkel szerencsére nincs dolgom mert inkább a lightosabb tinédzsereket zaklatják.
  • RaZoK
    #23
    faszért nem tudnak elmenni dolgozni....ásni midnenki tud :D
  • kemszi2
    #24
    ezek ásni----így se halad semilyen épitkezés mo-n nem hogy még ők is odamennének
  • haxoror
    #25
    hehehe
  • whiskeyman
    #26
    meg van egy szomorú lejmolós is...ahol lakok, a Tesco parkolóban volt mindig egy hajléktalan fószer, aprót gyűjtött, ő tényleg kaját vett belőle, mert bement utána. Mindig odaadtuk neki a 100-ast a kocsiból, de ez valakinek nem tetszett, hogy állandóan kéreget és halálra verték csórikámat
  • RaZoK
    #27
    hmm...nem tudom, aki jó emberismerő az látja a szerencsétlenen, hogy hasznoleső vagy tényleg nincs mit ennie..
  • F1re
    #28
    iesmi votl velem is olvassss vissza #16
  • RaZoK
    #29
    sok kicsi sokra megy, szereznek 200 csövest, mindegyik ás egyet, az már haladás...egy kisfröccsért bármit vállalnak :D
  • Aspyrin
    #30
    Hajléktalant sehol nem alkalmaznak. Az megint más kérdés, hogy miért lett az és mit tesz ellene.
  • QuippeR
    #31
    tény.
  • kemszi2
    #32
    az a legnagyobb gond,hogy sokan azt várják,hogy a sültgalamb a szájukba repüljön
  • RaZoK
    #33
    nálunk is van ún. "kocsi tologató", de ő amelett csinál mást is takarítja az udvart, a parkolókat stb...régen a PLUS-ban szorgoskodott, de aztán átment nagykerbe és a TESCO-nál koptatja a kocsik kerekeit...=)
    mellesleg az illetőt Tibinek hívját, akinek nagy családja van, és háza valahol =)
  • Ars3nal
    #34
    teszkóba van pia is:)
  • whiskeyman
    #35
    az biztos

    de azért nem kellett volna halálra verni
  • RaZoK
    #36
    sehol sem?
    ehhe...azt azért nem mondanám...legtöbbször az otthontalanok az ilyen lepukkant kocsmákban jutnak munkához...és tudod hogy "Héééé, aki akar jöjjön egy kamion vár kipakolásra" aztán aki lusta az marad, aki nem az megy...ennyire egyszerű..legalábbis állítólag, úgy mesélte a közgazdaság tanárom...:]
  • ScarY MAN
    #37
    +fav :D
  • Hydroceph
    #38
    Hídnál rengeted sok van, annaka vaknak en is szoktama dni
    viszont cigikuynizo csoveseket ruhellem, multkor haverokkal megyunk full részegen, nagyba dohanyzunk, odajött egy csöves h neharagudjatok tudnatoka dni cigit tudod, spoanom belesziv cigibe, belefujja pofajaba fustot, es benyogi, bocs nem dohanyzunk, en azthittem emgroahdok röhögéstől :D
  • hunbasser
    #39
    na igen,mondani is akartam,h senkiből sem lesz csak úgy csöves.nagyon kevesen vannak,akik igazán nem tehetnek róla,de ha most hirtelen az utcára kerülnék 0 ft-al,akkor is el tudnék vhol helyezkedni,ebben biztos vagyok.keresnék vmi munkát,amivel legalább a minimálbért megkeresem,aztán meg bérelnék vmi szoba-konyha-fürdőszobás lakást.
    és h ki alkalmazna egy csövest?
    először is:építkezésekre bárki el mehet segédmunkásnak,még örülnek is,ha nem cigány jelentkezik(ne essék félreértés,nem én vagyok a fajgyűlölő,sajnos ez van)
    másodszor:össze lehet annyit kéregetni,h turkálóból vegyen vki 1 kg "normális" ruhát,aztán már bárhová el lehet menni munkát keresni,ahová semmilyen képzettség/szakképesítés nem kell,meg akkor már nem is nézel ki csövesnek,és ahová kell az ember,ott úgyis vesznek fel

    lényeg a lényeg,a 0 ft-al 0 ingatlannal és ingósággal is meg lehet élni,munkát mindig talál az ember,abból pedig már tud bérelni egy egyszobás lakást,meg a rezsit és a kaját is tudja fedezni.
    csak hát ugye ehhez akarás is kell...
  • blackgamer
    #40
    szerintem hoax! :)