80
Mclaren új csodagyereke!
  • Djemba
    #1
    Lewis Hamilton 2007-ben megkezdi f1 pályafutását Alonso csapattársaként.
  • Djemba
    #2
  • Magic Boy
    #3
    Sok sikert neki reméljük hamarosan több fiatal követi.
  • Istencsászár
    #4
    Van McLaren topik, oda ez bőven elfért volna... majd ha nyer 1-2 vbt érdemel külön topikot. Ha eddig nem nyitottál neki, és nem követted a pályafutását, de most pár F1es teszt után igen, akkor nagyon tisztában lehetsz a képességeivel...

    Amugy életrajz? pályafutás? minimum ennyi ha nyitsz.
  • Djemba
    #5
    "Majd meglátják, Hamilton mindenkit meglep majd a jövő évben" - mondta Ramirez az Autosprint-nek adott nyilatkozatában.(van benne valami)
  • Magic Boy
    #6
    Egyetértünk.
    Sőtt sokkal nagyobb sportolók topikjait is törölték már úgyhogy szerintem ez is zárható.
  • Djemba
    #7
    (Nagy-Britannia, Hertfordshire, Tewin, 1985. január 7.) brit autóversenyző.
    Miután számos gokart bajnokságot megnyert, Hamilton aláírta a McLaren-Mercedes tesztelési szerződését 12 éves korában. Ez felbecsülhetetlen értékű támogatás volt a versenyzői karrierében. Pályafutásában ő is versenyzett a brit Formula Renault-ban, és európai gokart bajnok lett 2000-ben. PÁLYAFUTÁS: A 2005-ös Formula 3 Euroszéria versenyt megnyerte a domináns ASM csapattal, a kategóriában versenyzett 2004-ben a Manor Motorsport alkalmazásában, kiváló Mercedes-Benz motorral. 2006-ban belépett az ART Grand Prix csapathoz a GP2 szériába, felváltva az előző évi bajnok Nico Rosberg-et. Nagyszerűen teljesített a GP2 szériában. Az európai GP2-ben megnyerte mindkét versenyt, és ő a második pilóta (Nico Rosberg után) a sorozat történetében, aki ezt meg tudta tenni és Monacóban pole-ból nyert. Silverstone-ban is duplagyőzelmet aratott az első olyan GP2-es pilótává válva, aki kétszer is megnyerte mindkét versenyt (a sprintfutamot és a hosszú versenyt is). Amint elkezdte vezetni a bajnokságot, jobban szerepelt a nála tapasztaltabb csapattársnál, Alexandre Premat-nál.

    Sokan tippelik, hogy ő lesz az első fekete angol pilóta a Forma-1-ben, talán már 2007-ben [1]. A McLaren csapatfőnöke, Ron Dennis, aki egy hosszú távú szerződést kötött Hamilton-nal, és kijelentette, hogy elutasítja a lehetséges Lewis' ethnicity-re összpontosító reklámkampányokat. Hamilton kijelenette, hogy a McLaren-nel akar versenyezni 2007-ben, de majd meglátjuk, hogy vajon a McLaren őt ülteti-e a valamivel tapasztaltabb csapattárs, a jelenlegi világbajnok Fernando Alonso mellé. Hihetőbb, hogy először másik csapatnál fogják alkalmazni, hogy tapasztalatot szerezzen, mielőtt debütálna a McLaren-nel.
  • Djemba
    #8
    nem tudom mért törölnék olyan nagy versenyző lesz mint Senna,Hakkinen,Schumacher,Lauda
  • Djemba
    #9
  • toysoldier
    #10
    ki mondta?
  • Djemba
    #11
    emlékszem így vol ez Raikkonen esetében is mit keres itt ez a gyerek és most meg a Ferrari pilótája!!!nem hiába volt GP2 világbajnok meg az év újonca!
  • Pheaper
    #12
    ne kiabáld el :)
  • Djemba
    #13
    majd 88 nap múlva az első futamon bizonyít és utánna hihetitek milyen tehetséges!
  • Alexease
    #14
    A Forma 1-ben a tehetseg masodlagos...
  • antijuve
    #15
    de azért elég sokat számít
  • Istencsászár
    #16
    Ha olyan hátteret kap, ha nem akkor semmit sem ér a nagy tehetség.
  • Jeff Gordon
    #17
    mondok egy példát és meglátjuk mit szólsz:
    Damon Hill 1997 Magyar nagydij.
    szinte semmilyen háttér és második hely,jó ez csak egy verseny volt, de arrowsal nem lehetett vb-t nyerni. egyébként ilyen gyenge autóval sose ment ilyen jól senkise,úgyhogy nekem nagyott nött a szememben azon a versenyen,és volt szerencsém tv-n keresztül látni,igaz csak 10éves voltam.
  • Alexease
    #18
    Termeszetesen sokat szamit a tehetseg, de sajnos nem egyforma autoval, es nem egyforma csapatoknal mennek;))

    Pl. Kimi-t tehetsegesnek es jo versenyzonek tartom, de ha megkerdezik, hogy milyen eredmenyeit tudnam felsorolni, akkor altalaban az jutna eszembe, hogy: altalaban amikor bedoglott es kicsereltek az autojat a verseny elott, tok jol feljott hatulrol;))

    Vagy: ha 22 Alonso ulne a 22 autoban, nagyon valoszinu, hogy a "Ferrari-s" vagy a "Renault-s" Alonso nyerne, es meg oda keveredhetne a Mercis, BMW-s, Toyota-s Alonso is:))
  • Alexease
    #19
    Akkor nehany F1-es jatek kep (PS3):)

    http://www.worthplaying.com/article.php?sid=39445&mode=thread&order=0
  • avcom
    #20
    ja, csak Raikkonent asszem a Formula Renault-ból szedték össze és bejött...

    Hamilton meg végigvert eddig mindenkit, ráadásul a McLaren beletett már egy rakás pénzt, szóval evidens döntés. Ja és a GP2 NEM világbajnokság.
  • Dexantreal
    #21
    Pl az én Michael Jordan topikom is belett zárva.
  • Djemba
    #22
    nem tudom miért fáj, hogy nyitottam topicot és nem zárták be
  • Djemba
    #23
    de mostmár csak Mclarenel és Hamiltonról beszéljünk!
  • Magic Boy
    #24
    Jaja, sajnos és ha 1 olyan fórumot bezárnak, amely egy ilyen nagy személyiség emlékére nyitottak, akkor ennek se szabadna nyitva maradnia.
  • Dexantreal
    #25
    Lsd: #24.... de nekem mindegy :P, csak felszólaltam én is és véleményt nyílvánítottam.
  • Djemba
    #26
    Haazért mondod ezt mert irigyeled Hamiltont
  • Alexease
    #27

    Szerintem, te keptelen vagy osszehozni egy ertelmes mondatot:)
  • Djemba
    #28
    mert te hibátlan vagy ugye?soha nem hibáztál.
  • Alexease
    #29
    Dehogy vagyok;) En is szoktam hibazni. De te, csak hibazni szoktal:)))))

    Inkabb irj valamit Hamilton-rol, ha mar nagy kedvenced es topic-ok nyitottal "neki", valszeg mindent tudsz rola, nem artana ha megosztanad a tobbiekkel. Engem erdekelnenek az infok;) Johet kep, szoveg, film, esetleg kisplasztika a postafiokomba;)
  • Djemba
    #30
    oksa teszek be képeket videókat és stb.
  • Ricky Bobby
    #31
    Lewis Hamilton nagyszulei a Caribbean Grenada szigetrol valok, az 50 es evekben vandoroltak be a UK be.
    Lewis Hamilton faterja, a UK vasutnal dolgozott, amig vegul fel allitotta az o sajat IT business et.
    Szuletett: Jan 7, 1985 in Stevenage, England.
    Hamilton eloszor talalkozot McLaren fonok Ron Dennis'el mikor o csak 12-eves volt a dij kioszto ceremonian London ban. Hamilton oda ment Dennis has, szemebe nezett es a kinyujtott kezevel azt monta: "En Lewis Hamilton vagyok, es szeretnelek tudatni hogy en szeretnek vezetni a te csapatoddal a jovoben."

    Ezen kivul, Lewis Hamilton lessz az elso 'Nigro-ficko' akinek nagyszulei bevandorlok voltak a Formula-1 ben. Lewis Hamilton hamarabb fog bekerulni a Winning Cirle be mint a tul-reklamozott Jenson.
  • Magic Boy
    #32
    Nemirigylem és szorítok neki, de sokkal nagyobb sportolók topikját is törölték már.
  • Djemba
    #33
    sok videó Hmiltonról
  • Ricky Bobby
    #34
    Nem irigyled a Hamilton't???En meg igen! 22 evesen a McLaren ben ul, volt penze a UK Renault bajnoksagra, volt penze a European F3 bajnoksagra.... en irigylem ot!
  • Djemba
    #35
  • Djemba
    #36
  • Djemba
    #37
  • Djemba
    #38
  • Djemba
    #39
  • Djemba
    #40