41
Az első igazán interaktív FPS NWii-re
  • baggins
    #1
    Úgy gondoltam, ez a játék megérdemel egy külön topicot. Akinek észrevétele, véleménye, kérdése stb. van ezzel kapcsolatban, itt jelezze.
  • Beast Machine
    #2
  • Csibe001
    #3
    Szerintem inkább egy WII játékok topik kéne, mert nem nagyon szoktak megélni az ilyesmi topikok. :)
  • szando
    #4
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=N_rvrAVi0wY&NR]jónak tűnik ^^[/URL]
  • szando
    #5
    nem kell mindig 10000+ hsz-re törekedni... Legyen csak minden gémnek külön topikja. télleg, Zelda topik van? :)
  • Beast Machine
    #6
    persze, nem is egy
  • baggins
    #7
    Annak az lenne a következménye, hogy mindenki összevissza beszélne. Szerintem ez a game megérdemli a külön topikot.
  • baggins
    #8
    Fúúú, ez vmi baromi korai videó, ilyen részek talán nem is voltak a játékban. Legalábbis az oktató rész full más, az ellenfelek sem halnak meg rögtön, ha lekardolod őket és a graf is jóval szebb...mindenesetre érdekes.
  • baggins
    #9
    Megint lopkodtam egy kicsit, íme egy újabb videó az egyik legszebb pályáról (a minőség itt sem a legjobb, sajna a tömörítés miatt).
    RS videjó
  • Csibe001
    #10
    Jól van én megértem, sorry , hogy okoskodtam. :)
  • zola2000
    #11
    Ja tavasszal meg két játék jön ami majd megérdemel majd külön témát: az istencsászár Super Mario Galaxy, meg a metroid3.
  • Beast Machine
    #12
    red steel 2ről még semmi hír?
  • bry
    #13
    És jővő év vége felé meg jön a Red Steel 2
  • signs
    #14
    Bocsi, de ez elég tré :) Legalább vmi harc lenne benne! :) Azért köszi :)
  • Inquisitor
    #15
    Ez rohadt jól néz ki, valamit csak alkottak a GPU-val ...
  • baggins
    #16
    Látom, nem vágod miért tettem fel. Ezek szerint nem is neked szántam...
  • Inquisitor
    #17
    De ha ez ilyen szép, akkor miért nem láttam ilyen részeket a régebbi videókba és/vagy miért nem láttam ilyet mióta kijött a game? Ez most vagy HDR vagy nagyon jól trükköznek. Ha meg ilyenek a fények és olyan klassz a GFX, mint a két videódban, akkor a Far Cry meg miért olyan randa?
  • baggins
    #18
    A Far Cry-t nem láttam, de a RS tényleg nagyon jól mutat a legtöbb helyen. A fények, a robbanások, az árnyékok nagyon jók, az élek nyílegyenesek, semmi rece, a környezet szinte 100%-ig rombolható (van egy olyan pálya, ahol minden szarrá lősz, mire kigyullad az egész a szikráktól és menekülni kell a tetőre a tűz elől...pazar).
    Próbáltam képeket kilopni, de nem sikerült igazán jó minőségben. Azért megnézném ezt a játékot HD TV-n is...
  • dinomano
    #19
    a Far Cry egy összecsapott portolás lett; azert annyira gáz... :-| Vegulis csak PC-re ill. X-re csinaltak meg jol a Far Cry-okat... Anno a PS2-es verzionak is csak nekialltak, oszt ugrott az egesz terv.../!!!Hu, de vártam pedig!!!/ Mondjuk sejteni lehetett, hogy a F. Cry ronda lesz, még a low-quality gameplay videokon is rondanak tünt...(pl. extrapixeles lombkorona-arnyekok; szögletes karakterek...)
  • baggins
    #20
    Egyébként a karakterdizájn sem nevezhető rossznak.
  • baggins
    #21
    Itt egyébként van jónéhány nagy felbontású kép, érdemes őket megskubizni: LINK
  • szando
    #22
    egészen szép ^^ és ez még csak az egyik első játék :)

    mennyi idő volt végigtolni?
  • baggins
    #23
    10-15 óra.
  • Inquisitor
    #24
    " Azért megnézném ezt a játékot HD TV-n is..."
    Azt mondják komponens kábelen szebb a képe sokkal a Wii-nek.

    Más. GameTrailers.com oldalán van a főoldali falsh menüben (sajnos se a főmenüből, se a Red Steel videókból nem elérhető, csak innen) van egy Red Steel - Swordplay Tricks and Tipps.
    Van benne egy halom video a "főellenfelekről", és úgy láttam nagyon látványos némelyik pálya, főleg a kohós.
  • Csibe001
    #25
    Tényleg nem vészes a grafika...s a hangulata is egészen megfogott most ennél a tippek,trükkök videónál!!Csak hiányzik a vér, sokkal átélhetőbb lenne úgy.Tudom egyéni problem.. :)
  • YMan
    #26
    Én megvettem a Red Steelt és két nap erölködés után vittem is vissza a boltba. Nagy kalap szar az egész és igen drága!
    csak hogy pár hibát említsek:

    1. a Wii-re optimalizált kód időnként akadozik mint egy lassú gépen a játékok.
    2. Célozni nagyon gyökér vele, a wiiplayhez adott kacsalövészet nagysárgrendekkel pontosabban irányítható.
    3. a kardozás rém gyenge, élvezhetetlen.
    4. Az irányítás ... egyesen fos :( a nunchukkal lehet előre hátra+oldalazni, a másik felével meg lövöldözni, és ha a képernyő széléhez vitted akkor elfordult vagy fel-le nézett.. totálisan használhatatlan az egész. Nem tudom hogy volt képük 16990 Ft-ot elkérni ezért.
    Mindenkinek melegen ajánlom hogy kerülje messziről
  • baggins
    #27
    Relatív. Szerintem minden általad említett dolog baromság, de ez az én véleményem. Mindenesetre végre hallottunk egy negatív véleményt is. Gondolom 2 nap alatt jól ki lehetett tapasztalni...
  • ReVisor
    #28
    Talán a 3-4. pályán amikor az a szalonban, ahol azt a csajt keressük (legalább is remélem, mert vissza nem töltöm 20-adszor az animációt:)) s a bejáratnál egy pultos csaj fogad, s mondja, hogy várjunk kicsit... szal kb. itt tartok, rátörnek vagy 6-an de nincs fegyverem. Mi a bánatot kell itt csinálni? valami pálcát szorongatok, de semmi egyebet nem lehet vele csinálni. Valaki esetleg vágja, hogy mi itt a helyzet?
  • ReVisor
    #29
    OK! :) megvan már...:D
  • ReVisor
    #30
    S az miért van, hogy ha lehalkítom a távirányítón a hangot (1-esre), akkor töltés! után indig visszahangosítja?
  • Beast Machine
    #31
    hámer hülye....
  • ReVisor
    #32
    Szal akkor ez egy bug? Nem csak nálam van így?
  • ReVisor
    #33
    Behal a topic? A vért sehogyan sem lehet előcsalni?
  • Inquisitor
    #34
    Ünnepek vannak, mindenki otthon vagy rokonnál fekszik és a kaja/pia/édesség mérgezésből gyógyul éppen, hogy szilveszterkor újrázzon. ;)
  • ReVisor
    #35
    Na ja! Addig egy kis élménybeszámoló, hátha többen olvasnak, mint írnak: 36%-nál járok és a játék eszeveszettül kőbezártan (káromkodás helyett) faxa. Most voltam a Nagy vigyorgó nyulas résznél (nem akarok spoileres lenni, azért írtam ilyen körmönfontan), s hatalmas flash volt. Komolyan mondom (írom), hogy ennyire tuti fps-t régen láttam, játszottam. 100 pont. - pár pont az optimalizációs hiányosságok miatt :D
  • baggins
    #36
    Az én véleményem.
    Rajongásom ellenére kicsit visszafogott. :)))))))
  • zehy
    #37
    Szemét boltos, h eladta neked ezt a szemetet. lololol. Remélem nem vették vissza. Vagy legalább jól ráfizettél vmire.:D
  • ReVisor
    #38
    2 kérdésem lenne...

    1. Nálatok is átállítja a lehalkított remote kontroller hangerőt néha? Nálam akkor szokta, ha bekapcsolom, vagy ha tölt... vagy valami ilyesmi:), ha belépek a remote menüjébe, akkor az azt jelzi ki hogy lehalkítottam 1-es, vagy 2-es hangerőre, de mégis bebugzik tárazásnál pl. a full hangerő.

    2. Vannak pályák, (+az átvezetők alatt) ahol hallom, hogy szakaszosan olvasgat a DVD-ről, nem oly hangosan, de hallom (én általában halk hangerőn játszom, mert 2 pici fiam van). Másnál is jelentkezik ez, vagy valami gáz van a WII-mmel? A többi játéknál Sports, Zelda, Play ilyesmit nem tapasztaltam.
  • baggins
    #39
    1. Ilyet nem tapasztaltam. Max. akkor, ha lemerült az elem és cserélnem kellett.
    2. Na ilyen előfordul többször is, ez nem a gép hibája, néha így olvas. Ső, nálam a Zeldánál is előfordult. Ha jól emlékszem....Először én is meglepődtem, de megszoktam.:)))
  • ReVisor
    #40
    Kösse a válaszokat. :)