19
Microsoft Mobile oprendszerű telefonok, PDA-k
  • ColdFire
    #1
    na hali!:)
    Én most egy ilyet néztem ki magamnak, hogyha vkinek van ilyen, adjon róla infókat pls, vagy aki tud vmit az MM oprendszerű telókról, PDA-król...

    MM-hez programokat lehet letölteni vhonnan, esetleg venni?

    Előre is kösz!
  • baca01
    #2
    jobban jársz egy symbianos nokiával. :)
  • gabber_saviola
    #3
    jó tészülék, bár igaz, hogy nem egy pda hanem mda, de tényleg jó. Párat már fogtam a kezemben, és elég jónak mondható. Jópár fontos pda-s progi müxik rajta még az ájgó is simán. A tcmp-vel simán játsza le a divx és xvid kódolásu filmeket tullképernyőn is, bár igaz hogy 320*24 es a képe, sokkal kisebb a képernyője mint egy pda-nak, ez nem nagyon tetszett, mert 2 méterről már nem igen olvasható.
  • gabber_saviola
    #4
    nagyon nem, mert ezen is win mobile 5.0-ás van, méghozzá a telcsis változatban, ami perpill az egyik legjobb pocket pc oprendszer (AHOGY A SIMA WIN MOBILE 5.0). És egy symbianos telefon az egy teljesen másvilág, mint egy tenyérgép.
  • Alexease
    #5
    - Technikai info ott van minden az oldalon.
    - Hasznalatban vedd ugy mint egy Windows-t. Alapban van rajta minden ami kell, Outlook (nem Express), Explorer, Word, Excel, es a szokasos kutyuk (jatekok, szamologep, kepnezegetok, MP3 lejatszo, Media Player, stb.).
    - A file-okat csak "tolod-huzod", legyen az TXT, DOC, MP3, AVI, JPG, WAV, stb.
    - Tonnanyi program van hozza ingyen (freeware): pl.: http://www.freewarepocketpc.net/, de Google aztan lesz tobb is;)
  • gabber_saviola
    #6
    jav: 320*240-et akartam irni :)
  • Alexease
    #7
    Ez lemaradt;) http://www.microsoft.com/windowsmobile/default.mspx
  • ColdFire
    #8
    kösz az infókat emberek!
  • ColdFire
    #9
    ár-érték arányban a Compact II biztos megéri, mert előfizivel 39e Ft, és azért alapbol ottvan a 1,3as kamera, meg az MM oprendszer, temérdek lehetőséggel.
  • ColdFire
    #10
    FS PocketPC-re:)
  • gabber_saviola
    #11


    régi de jó: Michael Schumacher Racing World Kart 2002
  • Brolly28
    #12
    igazad van
  • ColdFire
    #13
    nem hiszem el, apámék ilyen szar 6288ast akarnak, kell a g3cinek :'(
  • passatgt
    #14
    vegyetek cectén most vettem és marhajó,igaz még nem jött meg postán:)
  • passatgt
    #15
    javítás:

    vegyetek cect telefont, most vettem és marhajó,igaz még nem jött meg postán:)
  • ColdFire
    #16
    azmilyen-e?
  • passatgt
    #17
    cec telecom:)Csak kínai hivatalos oldal van-.-
  • passatgt
    #18
    és európában nem kapható
  • grizzlyisback
    #19
    P535 ill 525 ről kinek mi a véleménye? csak jot hallani roluk