36
Nem találom sehol, hiába keresem
  • Gerygrey
    #1
    Sziasztok! Azért nyitottam új topicot, mert sem a google, sem az sg fórumkereső nem akar a barátom lenni, és nem tudtam milyen topicba írjak ezügyben.

    Tehát: szükségem lenne a budapesti parlament alaprajzára, hogy miért az egyelőre maradjon az én titkom (na jó, annyit hogy semmi rossz szándékom nincs vele, játékmoddinggal kapcsolatban keresem, de többet egyelőre nem árulhatok el) de sehol nem találom a neten. Államtitok volna esetleg? Ha valakinek van tippje (szakirodalom, vagy link, bármi) annak nagyon örülnék. És bocs a modiktól hogy topicot nyitottam, tényleg nem volt más ötletem.
  • CattiBrie
    #2
    www.parlament.hu?

    ott talán mintha láttam volna már térképet...
  • n3whous3
    #3
    Tényleg, mire kell? Esetleg egy Szökés - Parlament edition?

    Én így képzelem el: Adott Orbán Viktor akit a csúnya komcsik becsuktak a vécébe. Aztán jön a felmentő sereg: Rogán magára tetováltatja az alaprajzot, majd kimenti...
  • Kmarha
    #4
    csak nem valami lázadás-forradalom game modolásához kell? :D
  • n3whous3
    #5
    Egyébként valószínűleg engedélyhez kötött, vagy egyenesen tiltott a Parlament alaprajzának kiadása.

    Nem vicc: Menj el a földhivatalhoz és kérdezz utána. Hátha kiadják (jó sok léért). Máshonnan valószínűleg úgyse szerzed meg. És miért az alaprajz kell? Inkább fotókat nézegess. Van elég róla. Vagy menj el a parlamentbe és nézd meg magad.
  • PJack
    #6
  • Seth
    #7
    Lyukakat akarsz fúrni a kritikus helyekre hogy összeomoljon?? :D
  • PJack
    #8
  • Tertovan
    #9
    http://www.imdb.com/title/tt0434409/
  • Sanyix
    #10
    Juj nekem is kell a parlament alaprajz, mert én is az erőszakos játékok miatt agresszív állat vagyok, és meg akarom tervezni a csében a holnapi valódi támadásomat a politikusok ellen, és ezt mind csak azok a csúnya agresszív erőszakos játékok hozzák ki belőlem
  • haxoror
    #11
    A Nemzeti-Bank slsprajzát + pánvélterem és riasztó kódját/őrségváltás menetrenjét valaki PLZ!!!!!!!

    NAGYON FONTOS!!!!!
  • haxoror
    #12
    Akkor vehetnék VIP jogot hogy pl az ilyen helyesírási hibákat kijavíthassam
  • Szabi1991
    #13
    :)
  • Szabi1991
    #14
    fs2004 :
  • Gerygrey
    #15
    Fotók alapján nem biztos hogy be tudom lőni, mi hol merre, én meg kívül-belül lehetőség szerint élethű virtuális másolatot szeretnék. A fs2004-hez nekem is megvan a budapest scenery, köszi a tippet, kiindulási alapnak talán jó lesz ha abból kiexportálom valahogy a modellt. Egyébként tényleg semmi hátsó szándékom nincs a tervekkel, csak szeretnék egy virtuális parlamentet építeni... Na jó, elárulom. Sims 2-ben, élethű belső berendezéssel.
  • Szabi1991
    #16
    lol gyurcsany Sims el ?:P
  • Szabi1991
    #17
    amugy soksikert hozzá :)
    ha készlesz remélem majd engedélyezed a GTASA ba való konvertálását is !
  • Gunner
    #18
    Te tényleg nagy unatkozhatsz, vagy valahol nyereményjáték megy?
    De őszinte leszek, ha BP-i vagy a legegyszerűbb fényképezőgéppel turistakörutat csinálni, max biztonságiak terroristának néznek, de annál nagyobb bajod legyen xD
  • Gunner
    #19
    [URL=http://www.mkogy.hu/ternav/index_ter_n.html]"Ne"[/URL]

    Virtuális Országház, találj jobbat :D
  • Gerygrey
    #20
    Nem sok időm van unatkozni, de azt szeretem kreatívan eltölteni. Ha sikerülne összehozni, és jól is sikerülne, azt biztos megírnák a gamer lapok és sokan le akarnák tölteni... Ennyi a célom vele.
    Amúgy magamfajta földi halandó beteheti oda a lábát és fotózhat odabent?
  • Arthas
    #21
    interaktív bemutató


    Csak enyit találtam.....
  • Arthas
    #22
    LOL, gyorsabb voltál:D
  • Gerygrey
    #23
    Nagyonköszi :) gondolom ez valami flash-es cécó mert a teló nem viszi, de majd pc-ről megnézem! Htx ;)
  • Borg
    #24
    csmapot belőle :D
  • Punker
    #25
    be akarod gyakorolni a támadás elött ?:)
  • Gerygrey
    #26
    Ahhoz én nem értek de hajrá :) (mohradient-tel próbáltam anno moh:aa map készítést, de az már nekem túl bonyolult)
  • Dodo55
    #27
    Én értek hozzá, szóval tudnék csinálni, bár nagyokat még nem csináltam.
    Amúgy Borg, kb mikor lesz jó a player stat a team.sg.hu-n? Kíváncsi lennék már részletesebben a statjaimra :D

    SZERK: Most jut eszembe, hogy csináltam már nagy mapot is, igaz az nem rendes map, hanem egy fake HL2:EP2 videóhoz készülget
  • Zsoltika 007
    #28
    de_parlament?
    A lerakó Orbán irodája.
    B lerakó Gyurcsányé.

    De félek nem működne mert összekapnának a terrorok hogy melyik lerakóra tegyék.
  • Dodo55
    #29
  • Daveee
    #30
    sims 2 be sohanem biro megscinálni, pl a veres tetőt se, meg a boltiveketse, max igy a falakat meg a berendezést
  • Laky
    #31
  • Gunner
    #32
    Túszok meg a korona körül gyülekeznek, mi ? :D:D
  • Gerygrey
    #33
    Boltívet már csináltam, tutorialt is írtam róla. Minden megoldható, ne aggódj.
  • Gunner
    #34
    Ügyesen, csak a prodzsektet képekkel illusztráld már majd plz, kiváncsiak vunk mind :)
  • Szabi1991
    #35
    csinálod a modot ? :)

    ha igen , akkor tegyél képeket :)
  • HUmanEmber41st
    #36
    Inkább azt mutasd be Sims-en, amikor a gyurcsányt befalazod valami távoli klozetba:) :)