19
Simutrans
  • abzu
    #1
    Nem nagyon elterjedt játék, de ingyenes.
    A neve is takarja, hogy szimultációs játék.
    Hasonló a monopolyhoz.
  • Dragooon #2
    képeet infóót pls
  • Nightwish006
    #3
    Ha ingyenes pls, valami linket ahonnan lelehet húzni! Én amiket találok egyiksem jó :(
    Amugy Transport Tycoon grafika :)
    LEGJOBB!
  • abzu
    #4
    http://forum.simutrans.com/
  • abzu
    #5
    a grafika lehet, hogy jobb, de itt van az utasoknak céljuk.
  • gabber a hun
    #6
    huuh ennek is van topicja whow 1 millából 1 ember ismeri :O .. agamét
    amugy sztem mindenbe veri a TT -t kivéve zenében :D meg az ari grafikájában nem:D.....
    (ja csak annyi gaz ,hogy a vonatoknál ha varákozo pályát épitesz akko összegabalyodnak)
  • abzu
    #7
    na ismeri véfre valaki :)
    mi az útnál az útválsaztó tábla? mit csinál?
  • gabber a hun
    #8
    nemtom :Dm most nézem az új verzióban van má ilyen hm.. :D (sebeségkorlátozo vagymi )

    jah fél ora allat belehet hálozni utasszálitással egy közepes pályát :D (vonat menjen körbe a városok között> városokon belul meg buszok hordják szét az utasokat) és mivel télleg minden utas céllal utazik, sokat lehet igy kaszálni ám :D
    sztem nagyon jol kivantálva
  • levente08
    #9
    hy! Lehet h tul hülye vok ehhez de a www.simutrans.com-ról h lehet mármit az tom h hogy lehet de pl le szeretném tölteni a simutrans - nak a 99.12 -es verzióját:innen
    akkor mit töltsek le? windows xp-m van!!! előre is kössssz
  • gabber a hun
    #10
    inkább ezt szedd 99.15



    ezt előszőr


    utána ezt és másold bele az elozobe


    nagyon zsiros lett az új frissitésekel
    amugy mellesleg::D:D:D
  • levente08
    #11
    okok thx!!! ugy látszik h én ehhez túl szétszórt vok!!!:P
  • a1020
    #12
    Hello! Ír még ide valaki? Mert nekem problémám, hogy hogy lehet az elején profitot csinálni. Utasszállítás nagyon nem jön be, mert a villamos működtetési költsége sok a buszé úgyszint. Hogy lehet ezt csinálni? Mert sikerült megcsinálnom hogy 14 millióval kezdjek.
  • gabber a hun
    #13
    le írtam régebben: városok között vasút járjon, és a vasutállomást is érintve, buszok hordják szét a pályaudvaról az utasokat a városba. 4-5 közepes nagyságú város "bekapcsolása" a vonalba, már jó és folyamatos pofitot hoz :D ha kis veszteséggel számolva, a bányákohoz, gyárakhoz is kiszálítod a dolgozokat, akkor ott extra termelés is lessz(mint amikor bevezeted az áramot)
  • idcsaba
    #14
    Valaki tudna segiteni most toltottem le 101-es verziot, es egyaltalan nem tudom az ipari szekciot beinditani.
  • lakac00
    #15
    Sziasztok! Nekem is az lenne a problémám, hogy nem tudom beindítani az ipari termelést. Kiépítem az útvonalakat, hogy el tudjanak jutni a bányákba, gyárakba, de nem történik semmi. Csak a városok között és a városoon belül ingáznak a tömegközlekedésen.
  • idcsaba
    #16
    Szerintem tele van buggal, es nem jo a jatek ilyen formaban ki se lett volna szabad adni!
  • Ironman2
    #17
    Helló! 8 év telt el az utolsó komment óta,hogy megy az idő.Én nosztalgiázni szeretnék,és nem az OpenTTD-vel,hanem evvel,mert itt lassabban telik az idő a játékban.Steamról szedtem le,egész jó lett már a játék,van 4 pak is hozzá.Nekem az a problémám hogy rámegyek felül egy menüpontra,pl a vonatnál,és csak a buldózer ikonja jön elő.Miért van ez? Még 2-3 ilyen menüpont is van.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.03.11. 13:10:21
  • Toxigen
    #18
    Én nem a steam-es, hanem a saját honlapukról letölthető változatot használom.
  • Ironman2
    #19
    Kösz,megnézem akkor majd,azt is.